Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta kupuvam Майнлаб нишани nexus tesoro Minelab 5000 Fisher miladinka Spectrum mask TEKNETICS пират Simplex GOLD VANQUISH грунда маск lorenz deus Coil prodavam голден wave врътка
 

 До www.mdetectors.com!

Go down 
+5
Podlecii.avg
mdetectors.bg
jordan_nenov
Lamas
ivanasen
9 posters
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyВто Мар 05, 2013 4:45 pm

Г-да от www.mdetectors.com, искам да Ви изкажа най-искрени благодарности , че си купих от Вас МД фишер 5/ с гаранция и фактура/, на доста добра цена! Но истината е че за тези близо два месеца, почти се сраснах с него и вече нищо неможе да ме накара да се върна към предишните ми БГ МД. Все повече и повече ме учудват неговите способности. Не отричам , че има МД по-добри, но те са с доста по-високи цени и след време може би ще си купя такъв. Но за мен фишер 5 ще си остане първият МД , който ми отвори очите по отношение на търсачеството. Уред , който има три вида дискриминация -звукова , цифрова и като видиш скалата за урудено/урудеността е голяма/ да знаеш , че трябва да копнеш, това е голямо постижение при МД. По отношение на дълбочината с ултимейта , фишер 5 гони доста добра дълбочина. Благодаря , Ви , Г-да за правилният избор към когото ме насочихте.

p.s. Това не е реклама , а чистосърдечни благодарности , за хората от тази фирма , че не ме подведоха с цел да си продадат стоката и да гонят единственото печалбата си!
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyВто Мар 05, 2013 5:00 pm

Ф5 превъзхожда доста МД, които са над 1000 лв.
Убийствено дора дискриминация, добра дълбочина
и най важното евтини!

п.с.А пък що се отнася до вносителя,
явно са почтени хора!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyВто Мар 05, 2013 7:28 pm

Наистина колегите от МДетекторса са страшно отзивчиви и честни хора. Винаги дават правилните съвети за работа и за избор на подходяща машина в зависимост от финансовите възможности на купувача. Сигурен съм, че всички печелим заедно с тях. Пожелавам им много бъдещи успехи !
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyВто Мар 05, 2013 10:16 pm

Много благодаря на ВСИЧКИ колеги, които ни подкрепят.
Въпреки, че пише 8 години с ВАС, ние сме напазара от 10 години и за тези 10 години сме се постарали да нямаме нито един недоволен клиент.
В основата на това отношение към всички наши клиенти, е че сме на първо място търсачи, а на второ място търговци. Винаги сме държали да обясним всичко на клиента, та дори да не си купи нищо.
Резултат от всичко това е, че познавам почти всичките си клиенти и се чуваме дори години след покупката, защото не продаваме хляб.
Мерси за постовете!
Завинеги заедно!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyВто Мар 05, 2013 11:30 pm

ivanasen написа:
Г-да от www.mdetectors.com, искам да Ви изкажа най-искрени благодарности , че си купих от Вас МД фишер 5/ с гаранция и фактура/, на доста добра цена! Но истината е че за тези близо два месеца, почти се сраснах с него и вече нищо неможе да ме накара да се върна към предишните ми БГ МД. Все повече и повече ме учудват неговите способности. Не отричам , че има МД по-добри, но те са с доста по-високи цени и след време може би ще си купя такъв. Но за мен фишер 5 ще си остане първият МД , който ми отвори очите по отношение на търсачеството. Уред , който има три вида дискриминация -звукова , цифрова и като видиш скалата за урудено/урудеността е голяма/ да знаеш , че трябва да копнеш, това е голямо постижение при МД. По отношение на дълбочината с ултимейта , фишер 5 гони доста добра дълбочина.
истински ме радваш колега БРАВО Cool
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 8:13 am

ivanasen:
Но истината е че за тези близо два месеца, почти се сраснах с него и
вече нищо неможе да ме накара да се върна към предишните ми БГ МД.

Помня времето когато взех в ръцете си първия металотърсач.С друг колега ги купихме заедно.Нови с упътване.Четем и търкаме,търкаме и четем и доста време ги гледахме като голям камък.
Много ми е интересно как за два месеца успя да ,,сраснеш"с новия си апарат.Като махнем лошите дни за последните два месеца когато е невъзможно да се работи и като имам в предвид присъствието ти във форума мисля,че по-скоро си сраснал със стола пред компютъра.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 9:12 am

kotarak написа:
ivanasen:
Но истината е че за тези близо два месеца, почти се сраснах с него и
вече нищо неможе да ме накара да се върна към предишните ми БГ МД.

Помня времето когато взех в ръцете си първия металотърсач.С друг колега ги купихме заедно.Нови с упътване.Четем и търкаме,търкаме и четем и доста време ги гледахме като голям камък.
Много ми е интересно как за два месеца успя да ,,сраснеш"с новия си апарат.Като махнем лошите дни за последните два месеца когато е невъзможно да се работи и като имам в предвид присъствието ти във форума мисля,че по-скоро си сраснал със стола пред компютъра.
Маи си объркал рейса пич Laughing за ivanasen:не може да кажеш че не е търсач щото доста хора го познаваме но за тебе не знам дали имаш металдетектор и дали си хващал подобно нещо до сега Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 12:17 pm

kotarak написа:
ivanasen:
Но истината е че за тези близо два месеца, почти се сраснах с него и
вече нищо неможе да ме накара да се върна към предишните ми БГ МД.

Помня времето когато взех в ръцете си първия металотърсач.С друг колега ги купихме заедно.Нови с упътване.Четем и търкаме,търкаме и четем и доста време ги гледахме като голям камък.
Много ми е интересно как за два месеца успя да ,,сраснеш"с новия си апарат.Като махнем лошите дни за последните два месеца когато е невъзможно да се работи и като имам в предвид присъствието ти във форума мисля,че по-скоро си сраснал със стола пред компютъра.


До Котарака! Слушай човек, защото не мога да те нарека колега.Когато влизаш с другият Ти ник имаш много по-голяма тежест.
1.Доста хора притежават ф5 и са отзивчиви на моя призив, който отправих за помощ при настройване на апарата във форума. Дори и хората от магазина от където го взех бяха много любезни да ми помогнат. Защо да откривам Америка , като тя е открита. С една дума мога да ти кажа , че почти 80% свикнах с уреда.
2. При моят край сняг тази година падна само един път с дебелина 3см. и се задържа 30мин.
Имаше само 2или 3 дни по цял ден дъжд. Ако знаеш да смяташ остават 54 дни.
Когато излизам почти всеки ден по 3-4 часа след обяд и съботите и неделите по цял ден . Можеш да сметнеш колко часове съм работил.

3 . Случайно да знаеш , че доста телефони позволяват да влизаш през тях в сайта и да пишеш , където и да се намираш. И понеже ми е любим този форум , аз влизам когато ми е кеф, дори и когато съм навън, а понякога и когато спя! Very Happy


p.s. Повече ми харесваш с ника си , където си цезар. Тогава стават с тебе яки купони във форума. Ти си котарака , а ни е сме мишките. Доста зор виждаш с нас ! Много сме Basketball cheers :yes:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 6:22 pm

nasko75,наистина позна,че нямам апарат и си чукам из форума както мнозина тук присъстващи.Когато реша да си купя бъди сигурен,че няма да бъдеш ти човекът който ще потърся за съвет.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 7:36 pm

kotarak написа:
nasko75,наистина позна,че нямам апарат и си чукам из форума както мнозина тук присъстващи.Когато реша да си купя бъди сигурен,че няма да бъдеш ти човекът който ще потърся за съвет.

Котарак престани да си криеш истинското си лице! Много добре знам кой си цезаре! Постоянно, Ти следа постовете и постовете на другият , Ти ник. Да не мислиш , че е много трудно да се разбере , че е един и същи стил на писане , защо го правиш? Като няма , кой да те хвали , сам ще се хвалиш! Остани си със здраве и не се занимавай с мен. Измисли нещо умно! Това е поредната , Ти простотия с втори ник. Може и на руски да ми пропишеш. Ще си го преведа . Случайно го знам много добре. дявол стена


Последната промяна е направена от ivanasen на Сря Мар 06, 2013 7:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: ик   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 7:48 pm

Никога не ползвам два ника в един форум.Аз съм на 50 г и не ми отива да се правя на маймуна.Човека с който мисля ,че ме бъркаш е доста по-млад.Раздвоение на личността може да имаш ти.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 7:52 pm

kotarak написа:
Никога не ползвам два ника в един форум.Аз съм на 50 г и не ми отива да се правя на маймуна.Човека с който мисля ,че ме бъркаш е доста по-млад.Раздвоение на личността може да имаш ти.

Нееееееее, нееееееееее............ Тия ги разправяй на балъците. Поне да пишеше от друго ip. Остани си със здраве цезаре!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 7:58 pm

Моля някой от админите да разчисти темата от спама който натрупахме. Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 8:02 pm

kotarak написа:
Моля някой от админите да разчисти темата от спама който натрупахме. Laughing

Темата , я пуснах аз ! Така , че цезаре , Ти напусни темата и неръси повече глупости и се дръж като "50 годишен мъж"! Wink
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 8:03 pm

Подкрепям те ivanasen само че аз съм с технетикс омега те са почти еднакви с минимални разлики просто очарователни уреди иаз се убедих след 4-5месеца в началото си мислех че съм се набутал но не е така.Коя сонда ми препоръчваш ултимеита или нел.Още се двуомя и си бачкам с 11инчовата имам добри резултати и с нея
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 8:13 pm

atina написа:
Подкрепям те ivanasen само че аз съм с технетикс омега те са почти еднакви с минимални разлики просто очарователни уреди иаз се убедих след 4-5месеца в началото си мислех че съм се набутал но не е така.Коя сонда ми препоръчваш ултимеита или нел.Още се двуомя и си бачкам с 11инчовата имам добри резултати и с нея

Благодаря , Колега за подкрепата! Уреда , Ти е доста добър. Поздрави за правилният избор. Що се отнася до сондите - ултимейта и нелката. Ще ти кажа директно . Чувствително ще ти качат дълбочината и просто няма да си познаеш уреда. Не съм работил с нелката , а само с ултимейта и за нея мога да дам мнение само по-отношение на моя уред. Съвета ми е от където си го купил уреда там да попиташ.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 8:26 pm

Благодаря колега Светлю не го познавам но говорих с него по тела стори ми се грамотно момче,и тои ми препоръча ултимата но исках мнение от професионалист.Няма да се замислям повече и да гледам клипове.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 8:35 pm

atina написа:
Благодаря колега Светлю не го познавам но говорих с него по тела стори ми се грамотно момче,и тои ми препоръча ултимата но исках мнение от професионалист.Няма да се замислям повече и да гледам клипове.

Светльо и Гогата най-напред са търсачи и след това търговци. Преди да пуснат нов продукт на пазара, задължително минава на тестове и на полигона. Те най-добре ще ти кажат каква сонда е оптималната за твоя детектор. Довери им се и ти гарантирам, че няма да съжаляваш по никой начин. Доколкото имам наблюдения, за тях е по-важно да са направили някой търсач по-щастлив, отколкото да реализират някаква си печалба. Късмет на всички търсачи.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyСря Мар 06, 2013 8:41 pm

atina написа:
Благодаря колега Светлю не го познавам но говорих с него по тела стори ми се грамотно момче,и тои ми препоръча ултимата но исках мнение от професионалист.Няма да се замислям повече и да гледам клипове.

Моето мнение ти го давам веднага - с ултимейта ще качиш дълбочината поне с 5-7см. Ти си прецени. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyЧет Мар 07, 2013 8:22 am

atina написа:
.Коя сонда ми препоръчваш ултимеита или нел.

Труден въпрос.....
Аз работя с НЕЛ, и съм доста доволен, но не-мисля че ще има разлика!
И ако съм прав, то тогава трябва да заложиш на Българското!
Успех в избора.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyНед Апр 21, 2013 1:33 pm

Здравейте.
Аз също много Благодаря на mdetectors,хората са много любезни и отзивчиви,правят всичко възможно да ти помогнат,ако евентуално имаш проблеми с нещо,съветват те за всичко свързано с детекторите и е удоволствие да пазаруваш от тях.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



До www.mdetectors.com! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До www.mdetectors.com!   До www.mdetectors.com! EmptyНед Апр 21, 2013 3:24 pm

Mladencho написа:
Здравейте.
Аз също много Благодаря на mdetectors,хората са много любезни и отзивчиви,правят всичко възможно да ти помогнат,ако евентуално имаш проблеми с нещо,съветват те за всичко свързано с детекторите и е удоволствие да пазаруваш от тях.
Колега напълно подържам твоето мнение ! super21
Върнете се в началото Go down
 
До www.mdetectors.com!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Mdetectors-супер коректни
» MDETECTORS.COM RACING
» Металотърсач Garrett AT MAX 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: