Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО 2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
пират голден golden GOLD Fisher Майнлаб wave nexus нишани продавам Coil deus prodavam грунда врътка minelab tejon маск TEKNETICS Spectrum tesoro mask kupuvam металотърсач lorenz miladinka
Share | 

minelab e trak vs golden mask 3 +

Go down 
АвторСъобщение
sim34
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: minelab e trak vs golden mask 3 +   Сря Мар 20, 2013 7:54 pm

Помагайте колеги в момента притежавам гм 3+ и гм 4 напоследък взех да се замислям за minelab e trak
струва ли си да го взема как се държи спрямо моите машинки ако някой може да даде съвет нека драсне някои ред. Предварително благодаря Question
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re:   Чет Мар 21, 2013 6:20 am

И на мен ще ми е интересно какъв ще бъде отговора
Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: minelab e trak vs golden mask 3 +   Чет Мар 21, 2013 10:18 am

И на мен ще ми е интересно това сравнение! Very Happy
Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: minelab e trak vs golden mask 3 +   Чет Мар 21, 2013 7:11 pm

Според мен доло горе ще са на едно ниво,но повече клоня към Голден маск,става въпрос за дълбочина,иначе за другите параметри незнам..
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: minelab e trak vs golden mask 3 +   Чет Мар 21, 2013 7:30 pm

Голден маск 4 със 10/12"ДД антена чува закопан денар на 30см. режим V.C.O. - сигнал за копан...
Етрака закопан денар на 25см. и го чуваше със колебливи сигнали...
Ако някой има друго мнение нека го потвърди със видео клип...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
tepes
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: minelab e trak vs golden mask 3 +   Чет Мар 21, 2013 9:53 pm

Вариант, е да ти отговори някой, който познава и двете машини добре, работил е поне по една година и с двете. Друг вариант, е да си купиш еТрак и да пробваш сам. Всичко друго са врели-некипели и мерене на чурки. Работил съм 2 години с еТрак, 2-3 пъти съм пробвал ГМ, затова компетемтно мнение не мога да ти дам, но ако те интересува какво е, ще ти кажа, че според моите критерии и изисквания, разликата е огромна, в полза на еТрак.
sim34
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Вариант, е да ти отговори някой, който познава и двете машини добре, работил е поне по една година и с двете. Друг вариант, е да си купиш еТрак и да пробваш сам. Всичко друго са врели-некипели и мерене на чурки. Работил съм 2 години с еТрак, 2-3 пъти съм    Чет Мар 21, 2013 11:18 pm

ще се дават май 2000лв за minelab требва да се пробва май като гледам стена
sim34
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Голден маск 4 със 10/12"ДД антена чува закопан денар на 30см. режим V.C.O. - сигнал за копан... Етрака закопан денар на 25см. и го чуваше със колебливи сигнали... Ако някой има друго мнение нека го потвърди със видео клип...   Чет Мар 21, 2013 11:58 pm

Сега гледах новата 10/12ДД антена за гм за нея ли говориш колега
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: minelab e trak vs golden mask 3 +   Пет Мар 22, 2013 1:46 am

sim34 написа:

При тия смутни времена и обрани бостани няма смисъл да се ръсиш с толкова пари.Файда няма да имаш.Освен,че може би няма да копаеш някои от неприятните цветни сигнали.
Сам ще се убедиш.
По-добре се разтършувай за някой нов "адрес",отколкото да ти олекне джоба.
А новия адрес е открехнат за всякакъв вид тояги.И Бг,и западни.
Ще има някакви моменти, при които Майнлаба ще се представи по-добре.И какво? Ще си пълниш джоба ли? Забрави.Адреса колега,адреса е важен...... Wink
tepes
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: minelab e trak vs golden mask 3 +   Пет Мар 22, 2013 2:53 am

Един риболовец спинингист, като си купи въдица, за 1000 лева, даде още 2000, за макара и още толкова, за воблери, едва ли си прави сметка, кога ще си изплати такъмите. Всичко това го прави, за кеф и парите в случая нямат никакво значение! От друга страна, ако човека печели годишно толкова колкото му струват такъмите, не е спинингист, а луд, който можеше да си купи въдица от 50 лева, с 3 блесни по лев и двайсе и да си свърши същата работа!
Та с нашето хоби е същото..!
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: minelab e trak vs golden mask 3 +   Пет Мар 22, 2013 11:25 am

Ееех,колко сте прави и двамата Cool
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: minelab e trak vs golden mask 3 +   Пет Мар 22, 2013 11:54 am

sitalk написа:
sim34 написа:

При тия смутни времена и обрани бостани няма смисъл да се ръсиш с толкова пари.Файда няма да имаш.Освен,че може би няма да копаеш някои от неприятните цветни сигнали.
Сам ще се убедиш.

Много си прав,колега,особено за бостаните.Но те са обрани повечето в горната,плитката част.Вече не са малко колегите,които ги прослушват в дълбоката...

Хаосът е или временен,или гибелен!

minelab e trak vs golden mask 3 +
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Golden Mask Deep Hunter Pro
» Металотърсач Golden Mask 5+ е готов
» Търся мнения
» антена за MINELAB SOVEREIGHN
» Продавам Minelab E-trac

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: