Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap19%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap6%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap15%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap11%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap14%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap2%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap11%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap1%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap16%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_lcap6%продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
tesoro врътка mask металотърсач lorenz пират golden Spectrum маск TEKNETICS miladinka POWER грунда tejon голден нишани Fisher deus prodavam Майнлаб GOLD продавам kupuvam Coil nexus wave
Nokta Makro 2019
ORX+28 X35
Share

продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева

Go down 
АвторСъобщение
pepist
Новобранец
Новобранец

продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева Empty
ПисанеЗаглавие: продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева   продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева EmptyВто Апр 02, 2013 11:51 am

продавам електронна скрап от стари руски телевизори,грамофони,телефони,компютри събирал съм ги дълго време мислех да ги извличам металите но се отказах сложно е поне за мен някой ако има интерес може да ги види
http://prodavalnik.com/prodavam-ruska-elektronna-skrap-mozhe-i-barter-i20721123
обявата е за София
контакти:0897281528
вижте и другите ми обяви може да си харесате нещо

Последната промяна е направена от pepist на Вто Апр 02, 2013 4:02 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
pepist
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева   продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева EmptyВто Апр 02, 2013 1:10 pm

pepist написа:
продавам електронна скрап от стари руски телевизори,грамофони,телефони,компютри събирал съм ги дълго време мислех да ги извличам металите но се отказах сложно е поне за мен някой ако има интерес може да ги види
http://prodavalnik.com/prodavam-ruska-elektronna-skrap-mozhe-i-barter-i20721123
обявата е за София
контакти:0897281528
вижте и другите ми обяви може да си харесате нещо
всичко за 40 лева промоция

Последната промяна е направена от pepist на Вто Апр 02, 2013 4:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho

ПисанеЗаглавие: Re: продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева   продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева EmptyВто Апр 02, 2013 1:15 pm

здравей,интересуват ме тъмнокафевите неелектролитни кондензатори,които са със планка за захващане,какви стойности имаш от тях ?

п.п. мисля,че бяха маслени....
pepist
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева   продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева EmptyВто Апр 02, 2013 1:18 pm

Mladencho написа:
здравей,интересуват ме тъмнокафевите неелектролитни кондензатори,които са със планка за захващане,какви стойности имаш от тях ?

п.п. мисля,че бяха маслени....
1 брой повечето крачета са от кондензатори резистори платки има какво да се извлече от тях но за мен е сложно затова реших всичко за 50 лева който може да си ги извлича
към тях давам и бонус 2 броя руски радио лампи 6П45С

продавам руска електронна скрап последа промоция 40 лева
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: