Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum врътка mask tesoro Simplex TEKNETICS Fisher lorenz Minelab deus kupuvam грунда wave GOLD nexus miladinka VANQUISH голден пират нишани маск Майнлаб 5000 nokta prodavam Coil
 

 Малки хитринки с Фишер Ф-75

Go down 
+31
Сельо Бангиев
Трибал-М
F-75
pet1r90
OMD Detectors
sdsds
valens60
FILIP2
maas7eer
astervil
igi80
atina
BEKS
evlogi84
colin96
tepes
топи
kopa4
LAV DJOI
solid
pechkata
бобо
Podlecii.avg
comander
Ancient Hunter
кирката
miroslav
rahan
nasko75
ivanasen
jordan_nenov
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyВто Мар 04, 2014 10:58 pm

Не се сещам да съм пускал тема малки хитринки със Стингер.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyВто Мар 04, 2014 11:07 pm

maas7eer написа:
Не се сещам да съм пускал тема малки хитринки със Стингер.
Покажи как работи. Или пазиш наученото само за себе си, или няма нищо за показване /посредствена работа/
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСря Мар 05, 2014 9:12 am

Стингера беше на един познат .А аз си помислих ,че мога да го подкарам като монетар.Отговориха ми ,че за монети си има монетар не, че е невъзможно но нямам опит с такива апарати нито имах време да се уча.А и както виждаш е пълно с противоречива информация ,клипове,мнения и караници .Просто се отказах.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСря Мар 05, 2014 9:56 am

maas7eer написа:
Стингера беше на един познат .А аз си помислих ,че мога да го подкарам като монетар.Отговориха ми ,че за монети си има монетар не, че е невъзможно но нямам опит с такива апарати нито имах време да се уча.А и както виждаш е пълно с противоречива информация ,клипове,мнения и караници .Просто се отказах.
Аз смятам, че от дълбочинната техника стингера е номер едно. Трябва да се купува и аз сега се чудя какво да е: стингер или тера 2...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСря Мар 05, 2014 10:39 am

jordan_nenov написа:
maas7eer написа:
Стингера беше на един познат .А аз си помислих ,че мога да го подкарам като монетар.Отговориха ми ,че за монети си има монетар не, че е невъзможно но нямам опит с такива апарати нито имах време да се уча.А и както виждаш е пълно с противоречива информация ,клипове,мнения и караници .Просто се отказах.
Аз смятам, че от дълбочинната техника стингера е номер едно. Трябва да се купува и аз сега се чудя какво да е: стингер или тера 2...
Данчо за каква дълочинна техника говорите? дай малко инфо ако обичаш!!! напоследък здраво съм захапал въдицата с тези дълбочинни апаратури!  Cool 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСря Мар 05, 2014 6:52 pm

Podlecii.avg написа:
jordan_nenov написа:
maas7eer написа:
Стингера беше на един познат .А аз си помислих ,че мога да го подкарам като монетар.Отговориха ми ,че за монети си има монетар не, че е невъзможно но нямам опит с такива апарати нито имах време да се уча.А и както виждаш е пълно с противоречива информация ,клипове,мнения и караници .Просто се отказах.
Аз смятам, че от дълбочинната техника стингера е номер едно. Трябва да се купува и аз сега се чудя какво да е: стингер или тера 2...
 Данчо за каква дълочинна техника говорите? дай малко инфо ако обичаш!!! напоследък здраво съм захапал въдицата с тези дълбочинни апаратури!  Cool 
Краси, абе и я питам човеко, ама той нещо нищо не казва. Трябва да питаме Митака Comander. Той смятам да е най в час.
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСря Мар 05, 2014 7:01 pm

имам точната машинка за вас вади много само да има дълбочината е страхотна и зависи колко сте упорити и мога да ви я дам да я тествате и да си извадите по нещо но после да ми я върнете защото е много ценна
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСря Мар 05, 2014 10:34 pm

FILIP2 написа:
имам точната машинка за вас вади много само да има дълбочината е страхотна и зависи колко сте упорити и мога да ви я дам да я тествате и да си извадите по нещо но после да ми я върнете защото е много ценна
Спасе знаеш че не се шегувам когато реша да взимам нещо което ме интересува Laughing  тук няма място за шеги, честно ти казвам в момента набирам инфо относно дълбочинната техника, и не се срамувам да искам съвети от всеки та дори и от не чак толкова компетентни ! за мен всяко мнение е много важно, затова щете помоля да не ме ебаваш в начинанието ми  Cool Cool Cool 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyЧет Мар 06, 2014 7:03 am

Podlecii.avg написа:
FILIP2 написа:
имам точната машинка за вас вади много само да има дълбочината е страхотна и зависи колко сте упорити и мога да ви я дам да я тествате и да си извадите по нещо но после да ми я върнете защото е много ценна
Спасе знаеш че не се шегувам  когато реша да взимам нещо което ме интересува Laughing   тук няма място за шеги, честно ти казвам в момента набирам инфо относно дълбочинната техника, и не се срамувам да искам съвети от всеки та дори и от не чак толкова компетентни ! за мен всяко мнение е много важно, затова щете помоля да не ме ебаваш в начинанието ми  Cool Cool Cool 
Краси, от теб до Етрополе е колкото от мен до Етрополе. Ако Спас се ебава, предлагам да му направим едно тежко госте... Ядене, пиене - ей тези три работи. Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyЧет Мар 06, 2014 11:37 am

jordan_nenov написа:

Краси, от теб до Етрополе е колкото от мен до Етрополе. Ако Спас се ебава, предлагам да му направим едно тежко госте... Ядене, пиене - ей тези три работи. Какво ще кажеш?
аааа Данчо нема да го уплашим, на Спас съм му гостувал миналото лято, та искам да ти кажа че го познавам от близо, добра компания е  Cool Cool Cool 
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyЧет Мар 06, 2014 6:41 pm

вие двамата сте винаги добре дошли Краси не се ебавам а се шегувам и в наи скоро време ще ти покажа и малко видео с далбочинна техника но нека се пооправи времето че тука ще ме одави дъжд а и сам малко на работа та нема и време
Върнете се в началото Go down
valens60
Новобранец
Новобранец




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyВто Юни 24, 2014 6:02 pm

Един въпрос към Данчо Ненов-Колега, на това клипче:
https://www.youtube.com/watch?v=8zVPig55gzM&feature=youtu.be
След грундирането на кой процес си и би ли споделил другите настройки-сенз и дискриминация.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyВто Юни 24, 2014 7:25 pm

valens60 написа:
Един въпрос към Данчо Ненов-Колега, на това клипче:
https://www.youtube.com/watch?v=8zVPig55gzM&feature=youtu.be
След грундирането на кой процес си и би ли споделил другите настройки-сенз и дискриминация.
ха ха ха какви са тези комедий бе колега?
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyВто Юни 24, 2014 9:07 pm

С няколко думи всичко се хваща на 60 см ,не подбира капачка от буркан ли е левче ли е!
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСря Юни 25, 2014 9:55 pm

Даже с дигната от земята антена ги лови..... Laughing 
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСря Юни 25, 2014 11:35 pm

колеги вие не разбирате , на Ненов fishera не е от нашата галактика .
на двойно по малка дълбочина пак няма да чуе този сигнал Smile
Върнете се в началото Go down
F-75
Новобранец
Новобранец




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСъб Юли 05, 2014 9:09 am

Колеги,явно сте предубедени към Фишера.Който е работил с такава машинка и е добре запознат с възможностите и знае за какво става въпрос.Случка на излет-бронзов звънец за добитък,с големина на яйце-само корубата-1метър с дискриминация.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСъб Юли 05, 2014 9:42 am

F-75 написа:
Колеги,явно сте предубедени към Фишера.Който е работил с такава машинка и е добре запознат с възможностите и знае за какво става въпрос.Случка на излет-бронзов звънец за добитък,с големина на яйце-само корубата-1метър с дискриминация.

Колега,ако разделиш на две тази дълбочина ще е по-естествено...Иначе и на мен ми се иска да е 1 метър,защото тази марка ми е една от любимите.
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСъб Юли 05, 2014 10:23 am

С тия дълбочини направо станахме като рибарите с техните размери  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСъб Юли 05, 2014 7:23 pm

F-75 написа:
Колеги,явно сте предубедени към Фишера.Който е работил с такава машинка и е добре запознат с възможностите и знае за какво става въпрос.Случка на излет-бронзов звънец за добитък,с големина на яйце-само корубата-1метър с дискриминация.

Колега,ако си от северозапада пиши ми,че искам да го видя лично това.Ако идваш на сбирката на БАТСЗМ пак пиши да доведа човек да изкопае тоз един метър,че ми мина времето за вълчановите съкровища Smile
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyСъб Юли 05, 2014 11:01 pm

F-75 написа:
Колеги,явно сте предубедени към Фишера.Който е работил с такава машинка и е добре запознат с възможностите и знае за какво става въпрос.Случка на излет-бронзов звънец за добитък,с големина на яйце-само корубата-1метър с дискриминация.
Идваш до Варна, показвш как фишеря хваща тая камбана на 1м. въздушно и ти давам пет бона, ако не ти го чупя в главата и си отиваш по живо, по здраво, навит ли си?
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyНед Юли 06, 2014 12:16 pm

Very Happy Laughing 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyНед Юли 06, 2014 12:35 pm

kronos555 написа:
F-75 написа:
Колеги,явно сте предубедени към Фишера.Който е работил с такава машинка и е добре запознат с възможностите и знае за какво става въпрос.Случка на излет-бронзов звънец за добитък,с големина на яйце-само корубата-1метър с дискриминация.
Идваш до Варна, показвш как фишеря хваща тая камбана на 1м. въздушно и ти давам пет бона, ако не ти го чупя в главата и си отиваш по живо, по здраво, навит ли си?


Колега,няма как да не счупиш апарата в главата му,така,че не може да си отиде по здраво...
Дано отиването е по живо!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyНед Юли 06, 2014 3:58 pm

F-75 написа:
Колеги,явно сте предубедени към Фишера.Който е работил с такава машинка и е добре запознат с възможностите и знае за какво става въпрос.Случка на излет-бронзов звънец за добитък,с големина на яйце-само корубата-1метър с дискриминация.

Колега,сега ще ти кажа нещо съвсем ,ама съвсем истинско:
Намирал съм бронзов звънец със същите размери на дълбочина 50 сантиметра,под покривна керамика.Хванах го почти уверено,с дължина на зоната около 40 сантиметра...
После го закопах в едно полигонче с глинеста почва на дълбочина 70 сантиметра.
Кантарът,под чийто предавател "тревата пуши",го хваща на границата на изпускането и то само по надлъжната ос!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75   Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 6 EmptyНед Юли 06, 2014 9:29 pm

Сега пък аз ще Ви разкажа как колега "хвана" сребърна турска монета на около 80см.-голяма около 20гр.
На метност, където се знае, че е имало село, (което вече го няма) Есента в разораната нива човека чува сигнал...Копаем и проверяваме дупката-апарата свири.На Третата лопата-пак свири на четвъртата-пак...и като се заформи една траншея-70-80см. и излиза една тлъста сребърна монета.Всички се чудим и маем.Апарата- гаражен правеняк.Всички в недоумение почваме да оглеждаме апарата, да питаме кой е майстора...По едно време един колега (с маска) се сети да провери изкопаната пръст и от там излезе още една медна турция...явно са били една над друг, но първата сме я изхвърлили с лопатата с пръста, която не проверихме и в дупката е хванал втората...
Цял ден след това само с това се бъзикахме.
Върнете се в началото Go down
 
Малки хитринки с Фишер Ф-75
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» фишер ф75
» kyпувам XLT-повредено продавам метеорити
» за фишер cz5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: