Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus врътка пират 5000 GOLD Spectrum nexus Simplex VANQUISH Fisher голден Майнлаб nokta kupuvam tesoro Minelab prodavam маск нишани miladinka wave Coil lorenz mask TEKNETICS грунда
 

 Fisher F75 ???

Go down 
+58
adminn
natov_88
TORNADO_HUNT
Aurelius
tatoos_dd
Zori72
стрела
valens60
кирката
titpulo
таратанций
mdetectors.bg
jorkata04
FELIX
Симпличио
hiddenhistory
sdsds
gyoksel
OMD Detectors
ivangrozni
unreal_66
Kiril62
kris1111
diony
Avrelian
Podlecii.avg
atina
koceto
borislav123
gog
mario321
didiooo
Трибал-М
buntar.1971
Ancient Hunter
B.K.
akulata88
pet1r90
evlogi84
Mladencho
kronos555
Golden Mask
adventurer
cska
miroslav
pavli_q
BEKS
comander
maslinata
pechkata
astervil
tepes
ivanasen
бобо
nasko75
jordan_nenov
Gandalf
ivaylo.minkov.5
62 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
АвторСъобщение
TORNADO_HUNT
Новобранец
Новобранец
TORNADO_HUNT



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyВто Мар 01, 2016 9:53 pm

Podlecii.avg написа:
diony написа:
В замяна бих предложил рецепта,за пилешко филе с манатарки. много са вкусни!  Very Happy 
ако ти кажа тайната за постигане на подобни дълбочини , ще ми изпратиш ли пилешкото с манатарките ама да е готово за консумация, щот неме бива в кухнята  Cool 

кажи я и на мен...и аз знам рецепти
Върнете се в началото Go down
TORNADO_HUNT
Новобранец
Новобранец
TORNADO_HUNT



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyВто Мар 01, 2016 10:48 pm

TORNADO_HUNT написа:
Podlecii.avg написа:
diony написа:
В замяна бих предложил рецепта,за пилешко филе с манатарки. много са вкусни!  Very Happy 
ако ти кажа тайната за постигане на подобни дълбочини , ще ми изпратиш ли пилешкото с манатарките ама да е готово за консумация, щот неме бива в кухнята  Cool 

кажи я и на мен...и аз знам рецепти

между другото как се изкл. осветлението на ф 75
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyСря Мар 02, 2016 7:49 pm

Не се изключва. Телевизора е постоянно осветен.
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyСъб Дек 30, 2017 8:22 pm

колеги, работя с fisher f75 DST. интересува ме има ли съществена разлика между този модел и лимитираната ми версия. има ли някои който е тествал двата модела да сподели компетентно мнение. мисля да сменям моя fisher с лимитирания. заслужава ли си!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyСъб Дек 30, 2017 8:26 pm

natov_88 написа:
колеги, работя с fisher f75 DST. интересува ме има ли съществена разлика между този модел и лимитираната ми версия. има ли някои  който е тествал двата модела да сподели компетентно мнение. мисля да сменям моя fisher с лимитирания. заслужава ли си!

Да Заслужава си лимитираната версия има две допълнителни програми, които увеличават волтажа в сондата и по този начин металотърсачът е по-дълбок, както на Ал метал така и на дискриминация. Надявам се че Фишер с който работиш в момента е с dst, защото е 75 лимитед когато е в комбинация с действия софтуер е още по-добър.
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: fisher f75???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyПет Яну 05, 2018 3:17 am

admin имам още едно питане. става въпрос за батериите за fisher f75 ltd dst. чета мнения из форума че някои детектори работели по добре с алкални батерии(1.5v) отколко с презареждаеми(1.2v) за fishera това отнася ли се?
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyПет Яну 05, 2018 5:38 pm

При мен на F75 Ltd. не съм усетил проблем с батериите но при Nokta Impact го има проблема.
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyВто Фев 20, 2018 8:48 pm

здравете колеги! някои работил ли е с Detech S.E.F. 10x5" WSS сонда. интересува ме как се представя спрямо оригиналната на fisher-a. има два обекта замърсени с желязо почвата е кафява глина грунда на апарата показва около 55. обаче апарата е много нестабилен постоянно издава звуци дори когато сондата не е в движение а на близо няма сталбовс жици. правя грунд баланс и автоматично и ръчно, намалявам сенса сменявам процесите пробвах и с други батерии изключвам си телефона нищо не помага. както изляза 100 метра от въпросния обект апарата се нормализира и дори при макс сенс и някоя от по чуствителните програми остава доста спокоен. това с оригинатната 11” сонда. с сеф 15х12” е една идея по добре работата на апарата обаче замарсяването с желязо не позволя да се работи с толкова голяма сонда. затова питам за въпросната сеф 10х5 wss дали има някои наблюдения как се спрява
Върнете се в началото Go down
snaiperista
Легионер
Легионер
snaiperista



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyСря Фев 21, 2018 7:44 pm

natov_88 написа:
здравете колеги! някои работил ли е с Detech S.E.F. 10x5" WSS сонда. интересува ме как се представя спрямо оригиналната на fisher-a. има два обекта замърсени с желязо почвата е кафява глина грунда на апарата показва около 55. обаче апарата е много нестабилен постоянно издава звуци дори когато сондата не е в движение а на близо няма сталбовс жици. правя грунд баланс и автоматично и ръчно, намалявам сенса сменявам процесите пробвах и с други батерии изключвам си телефона нищо не помага. както изляза 100 метра от въпросния обект апарата се нормализира и дори при макс сенс и някоя от по чуствителните програми  остава доста спокоен. това с оригинатната 11” сонда. с сеф 15х12” е една идея по добре работата на апарата обаче замарсяването с желязо не позволя да се работи с толкова голяма сонда. затова питам за въпросната сеф 10х5 wss дали има някои наблюдения как се спрява

Има си места където няма жици но пък всеки един монетар там получава смущения, някой път е петно от 50 или 100м може и повече но ги има тези места, някой път пък ги има в определен момет само и отминават,  това можеби са някакви земни илъчвания, такаче спокойно не се притеснявай, гледай като рахомахаш кабела на антената да не се клати, да бъде добре стегната по уреда , на моя Фишер ф75 лтд ми харесваше най много програмата  PF , относно батериите с алкални батерии е най Добре , ако искаш антена за замърсено аз бих си взел СЕФ 12х10 .
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyСря Фев 21, 2018 11:35 pm

благодаря колега за мнение. сеф 12х10” е вариант, но ми е интересно каква е тази сеф 10х5” wss, как се спрява с тежка и замърсена почва спрямо оригиналната 11”. никъде неможах да намеря какаъв тип сонда е , DD ли се води
Върнете се в началото Go down
natov_88
Новобранец
Новобранец




Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyЧет Фев 22, 2018 2:48 am

"10x5” S.E.F. е сондата работеща в силно замърсени с железни отпадъци терени. Въпреки малкия си размер, тази търсеща сонда предлага по добро представяне от стандартните "DD" антени предлагани на пазара. Притежава отличен земен баланс, сепарация на сигналите, пинпойнтинг и отлична дълбочина на детекция. WSS сондите са проектирани да предлагат отлично грундиране и дискриминация, дори и на най-тежки почви(силно минерализирани)"
това е описанието на сондата. дали ще се преставя по добре от оригиналната в тежка и замърсена почва?
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyСря Юли 11, 2018 10:42 pm

Здравейте ,имам едно питане сонда SEF38x30 от Технетикс Т2 ЛТД /ЧЕРНИЯ/ще работили добре на Фишер Ф-75 чистия НЕ Е ЛТД а за /ЖЪЛТИЯ/
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyСря Юли 11, 2018 11:37 pm

nasko75 написа:
Здравейте ,имам едно питане сонда SEF38x30 от Технетикс Т2 ЛТД /ЧЕРНИЯ/ще работили добре на Фишер Ф-75 чистия НЕ Е ЛТД  а за /ЖЪЛТИЯ/

Не няма да работят, защото Fisher F75 има статичен режим на работа и това, че и двата металотърсачи работят до 13khz не означава, че са с еднакви търсещи сонди.
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyНед Май 12, 2019 11:00 pm

Здравейте колеги. Говори се , че най добрата антена за Фишер Ф75 на орудено и дълбочина е Сеф 38Х30. Има ли някой да ги прави тук в България и за колко може да се купи?
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyНед Май 12, 2019 11:05 pm

Да Колега ние ги дистрибутираме имаме винаги в наличност с безплатен протектор и позлатена букса
https://www.shop.imperio.bg/fisher-searchcoil-f75-38-30-metalotarsach
Върнете се в началото Go down
Nexus metal detectors
Консул
Консул




Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyНед Май 19, 2019 9:57 pm

traper2504 написа:
Здравейте колеги. Говори се , че най добрата антена за Фишер Ф75 на орудено и дълбочина е Сеф 38Х30. Има ли някой да ги прави тук в България и за колко може да се купи?
Слуховете са подвеждащи. Това е най-дълбоката антена за Ф75 и най-добрата за орудено.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Fisher F75 ??? - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 19 EmptyПон Май 20, 2019 9:16 pm

Nexus metal detectors написа:
traper2504 написа:
Здравейте колеги. Говори се , че най добрата антена за Фишер Ф75 на орудено и дълбочина е Сеф 38Х30. Има ли някой да ги прави тук в България и за колко може да се купи?
Слуховете са подвеждащи. Това е най-дълбоката антена за Ф75 и най-добрата за орудено.
Жорка колко тежи туй чудо, като се има предвид че Ф 75 е от най добре балансирани апарати. Ако тежи повече от 500г. , след час маане работата става тегава.
Върнете се в началото Go down
 
Fisher F75 ???
Върнете се в началото 
Страница 19 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Fisher F5 или Fisher F70

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: