Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex nexus голден deus nokta wave грунда prodavam VANQUISH Spectrum TEKNETICS GOLD пират tesoro miladinka врътка kupuvam Minelab lorenz 5000 mask Fisher Майнлаб маск Coil нишани
 

 Най евтиния уред.

Go down 
+9
PlovdivTrakiq
индиана джоунс
deultum
vaskonti
cheese
zaq
imperio
deso
Aemilivs
13 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyПон Апр 13, 2009 9:24 pm

http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=142867&df=35473&dflid=3

affraid affraid affraid
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyПон Апр 13, 2009 9:27 pm

баси големия пинпойнтер Very Happy
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyПон Апр 13, 2009 10:04 pm

освем да показва състоянието на батерите ,за друго едва ли става
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyПон Апр 13, 2009 10:13 pm

за самоотбрана Smile


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
zaq
Легионер
Легионер




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyПон Апр 13, 2009 10:19 pm

imperio написа:
за самоотбрана Smile
Като гледам по става за дръжка на права лопата Laughing
Върнете се в началото Go down
cheese
Новобранец
Новобранец




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Дек 01, 2009 4:04 pm

Става и да развесели и разсмее Хаудиторията! Това не е малко! Very Happy
Освен това е с АУДИО сигнал на звъненето, а не с видеосигнал например, или с жестомимичен. И има регулируема чувствителноСССССС .

Въобще - високи технологии, какво разбирате вие, фишеми-мишери, гарети-марети, майнлаби ... ъъъъъъ майнлаби Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyНед Яну 17, 2010 2:37 pm

може да ви е смешен този апарат но е добър за децата които ги влече това хоби
Върнете се в началото Go down
vaskonti
Преторий
Преторий




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 9:01 pm

следващият модел е с потупване по рамото при засичане на сигнал, предупреждение за приближаваща патрулка и лопатка с дистанционно. Laughing
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 9:06 pm

и в България си имаме такава играчка

http://detector.hit.bg/


Приложение :

1. Търсене на изгубени предмети (пари, ключове ,часовници и др.) в земята, в пясъка, снега, тревата;
2. По-време на почивката - на плажа, сред природата, в градината.
3. Търсене на старинни находки в земята, в стари къщи и на пиратски острови.
4. Не бъдете каръци - открийте безпогрешно "паричката" в коледната баница Wink)
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 9:14 pm

deultum
хващал ли си такьв апарат ?????
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 9:17 pm

за ZF-1 ли питаш .ако е за него - да , имах честта да го притежавам пълна играчка .дискриминацията му е идеална на 5 см под антената и като види мокра трева откача .хич не ми го хвали .
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 9:22 pm

не го хваля , с малко по голяма бобина хваща на 20 см .
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 9:26 pm

е щом те кефи добре .нямам нищо против и както винаги съм казвал - за толкова пари толкова работа . добре че го разкарах.когато ти отговорих на поста тръгнах да търся една снимка как го бях ъпгрейднал че с таз дръжка от стирка е голямо дърво ама не можах да я намеря . Smile
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 10:05 pm

Хехехе ,незнаех ,че дръжките за бел са станали по 30 лева.
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 10:11 pm

колеги преди много време си бях взел такъв детекторкато този от линка взех го за 110лв и първия ми сигнал с него беше сребърен пръстен на плажа Very Happy луда работа струва ми се че имаше не лоча дискриминация почти цяло лято ходих с него на плажа после го продадох на един работник дръжте се някъде за 190лв Twisted Evil щял да търси жълтици как то и да е история от преди 7-8 години
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 10:45 pm

pgd написа:
колеги преди много време си бях взел такъв детекторкато този от линка взех го за 110лв и първия ми сигнал с него беше сребърен пръстен на плажа Very Happy луда работа струва ми се че имаше не лоча дискриминация почти цяло лято ходих с него на плажа после го продадох на един работник дръжте се някъде за 190лв Twisted Evil щял да търси жълтици как то и да е история от преди 7-8 години

По-голям късметлия от теб е само оня колега дето беше ходил два пъти на някакво място и бе извадил две "коцета" и на третия път кат му паднала батерията още сутринта се прибрал та малко преди да си влезе в къщи бе намерил на улицата златен часовник Very Happy
Ходи да пускаш тото бре...
Върнете се в началото Go down
PlovdivTrakiq
Цезар
Цезар




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyВто Яну 19, 2010 11:09 pm

А някой има ли обяснение за късмета на аджамийте>?
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyСря Яну 20, 2010 12:09 am

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 8:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyСря Яну 20, 2010 12:12 am

За живкови пари са идеални ...
ама иначе ...
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyСря Яну 20, 2010 7:10 am

yaponetsa написа:
Някой пробвал ли е да почиства бронзови пари с ултразвукова ваничка?Дали ше опада патината?Пиша тук щото гледам че в тоя сайт с уреда се продават такива.
нагара от пистолетите го сваля идеално и не поврежда оксидацията но за патината незнам дали няма да я свали.все пак оксидацията е направена на друг принцип и е по издържлива на механично и ултразвуково влияние
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyСря Яну 20, 2010 9:54 am

колегата с часовника ме бие Very Happy а за ваните стават само за по съвременни монета. не разбрах колегата какво имаше предвид за аджамиите Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyСря Яну 20, 2010 12:58 pm

За Аджамиите въпроса беше "има ли някакво обяснение на приказката за Мит'а че на Аджамиите им върви при първите си опити имат някакъв не обикновен късмет Smile

Мен преди време кат ма учиха да играем белот и на първото раздаване питам тва какво е онова какво е?.. и по едно време ги питам 4 валета какво са? .. онез си взеха шапките и заминаха Smile
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyСря Яну 20, 2010 9:00 pm

yaponetsa написа:
Някой пробвал ли е да почиства бронзови пари с ултразвукова ваничка?Дали ше опада патината?Пиша тук щото гледам че в тоя сайт с уреда се продават такива.

Имам няколко ултразвукови вани с реголируема сила на звука и температура та съм пробвал и мога да ти кажа, че отговор на въпроса ти няма. Ако монетата е била в перфектни условия и патината е здрава и не е корозирала се чисти перфектно, но ако има една малка язва може да съсипеш цялата монета.... та моя съвет е да не ползваш такава вана за чистене на античен бронз. За съвременни става... Бронза най-добре механично.. внимателно и с накисване в кислородна вода например... Някои по-упорити налепи може да мажеш с вазелин и да изчакваш да се попие и след това пак внимателно механично...
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Най евтиния уред. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най евтиния уред.   Най евтиния уред. EmptyСря Яну 20, 2010 10:25 pm

.
Върнете се в началото Go down
 
Най евтиния уред.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам DETECH CHASER 14KH
» търся уред
» За уред на Ноци

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: