Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz нишани prodavam GOLD kupuvam nexus Майнлаб Minelab TEKNETICS mask Simplex врътка wave tesoro deus грунда маск Coil голден VANQUISH 5000 Spectrum Fisher nokta miladinka пират
 

 Търся ахат и яспис

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
kc_stones
Новобранец
Новобранец




Търся ахат и яспис Empty
ПисанеЗаглавие: Търся ахат и яспис   Търся ахат и яспис EmptyСъб Май 11, 2013 2:40 pm

Здравейте,

Малко встрани съм от основните занимания на хората тук, но видях че вадите и минерали. Търся ахат и яспис, необработени, на едро. Търся "мъхови", както и цветове червен, корал, оранжев и жълт, от двата вида.

Имате ли нещо което да ми предложите? На каква цена?

Ако нямате (или не искате), моля свържете ме с подходящия човек.
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



Търся ахат и яспис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся ахат и яспис   Търся ахат и яспис EmptyСъб Май 11, 2013 6:34 pm

Питай тука: http://bg-draga.com/
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Търся ахат и яспис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся ахат и яспис   Търся ахат и яспис EmptyСъб Май 11, 2013 8:48 pm

kc_stones написа:
Здравейте,

Малко встрани съм от основните занимания на хората тук, но видях че вадите и минерали. Търся ахат и яспис, необработени, на едро. Търся "мъхови", както и цветове червен, корал, оранжев и жълт, от двата вида.

Имате ли нещо което да ми предложите? На каква цена?

Ако нямате (или не искате), моля свържете ме с подходящия човек.

Мога да ти намеря,но никога не съм продавал такива работи.Ако си близо до Русе мога да ти кажа къде да си намериш.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Търся ахат и яспис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся ахат и яспис   Търся ахат и яспис EmptyСъб Май 11, 2013 8:57 pm

Кърджалийско имаше една огромна нива с ахати , на външен вид малко приличаха на обикновени речни камъни. Някой от там ще ти свърши работа.
Върнете се в началото Go down
kc_stones
Новобранец
Новобранец




Търся ахат и яспис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся ахат и яспис   Търся ахат и яспис EmptyВто Май 14, 2013 8:48 pm

Благодаря на всички за отговорите!

@Mitbull: Много благодаря, чакам оторизация и парола от там. Трети ден...

@vvurbanov, @ivangrozni: Не, от Пловдив съм. Но моля ви дайте ми "адресите" (най-добре като координати на карта), за да мога да намеря хора наблизо. Ако ви е по-удобно, пишете ми на [kc_stones @ krumch точка com]
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Търся ахат и яспис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся ахат и яспис   Търся ахат и яспис EmptyВто Май 14, 2013 9:41 pm

kc_stones написа:
Благодаря на всички за отговорите!

@Mitbull: Много благодаря, чакам оторизация и парола от там. Трети ден...

@vvurbanov, @ivangrozni: Не, от Пловдив съм. Но моля ви дайте ми "адресите" (най-добре като координати на карта), за да мога да намеря хора наблизо. Ако ви е по-удобно, пишете ми на [kc_stones @ krumch точка com]

Това е депото за баластра и чакъл в Русе.Там се намират такива камъни,но трябва да питаш собственика на фирмата.
Върнете се в началото Go down
 
Търся ахат и яспис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» търся си
» Търся F-2
» Търся

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: