Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани miladinka Simplex голден nexus врътка Майнлаб deus Minelab грунда Spectrum пират VANQUISH kupuvam 5000 prodavam mask Coil Fisher TEKNETICS nokta GOLD tesoro маск lorenz wave
 

 Отново "ГЕРБ"

Go down 
+17
ferovo
miroslavmladenov
mdetectors.bg
Баир-Будала
бобо
handjata
stan960
ivangrozni
tepes
jordan_nenov
stil
buntar.1971
EXTERMINATE
pechkata
lomidol
ivanasen
Трибал-М
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 3:08 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!

Поздрави!След този блестящ пост може да се появят загрижени за психичното ти здраве,колега...
Ако съм прав,ще бъдат точно от тези,за които написаното от теб и непостижимо за тях и не до край разбираемо.
Аз него го разбрах,ама с тебе ми е трудно Very Happy

...Жалко!За да се срещнеш с "преводачите",ти трябва машина на времето!Честит празник!
Razz Razz Razz Хубаво е човек да има високо мнение за себе си... Razz
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 3:26 pm

Баир-Будала написа:
бобо написа:
Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!
Ти въобще,ама въобще не си наясно с темите които дискутираш.Тройната коалиция,колкото и да е зла е много,ома МНОГО по-добра от абсолютно НЕГРАМОТНОТО управление на ББ и ЦЦ.И не от глупавия народ,както казваш ти сме на това дередже,а от такива умници като тебе,и мене,щото на предните избори и аз като теб....Политически неграмотен си ти,приятелю,или си прекалил с новините,които се излъчваха по времето на ГЕРБ...... стига Тиш просто не знаеш в какъв батак превърнаха държавата тез неграмотници... пълен батак.Ама кво ли си хабя да ти обяснявам.,като хал хабер си нямаш!

Колега, съветвам те да не прибързваш със заключенията спрямо хора, като мен, които нито познаваш, нито имаш и най-малка представа колко "хал-хабер" си имат. Но ти е простено, ти не си виновен за това, че си част от стадото и мислиш в едно цяло с него Smile Поздрави!
Еми нямаш си,щото иначе щеше да си на мойто мнение,освен ако не се изживявяш като куче пазач във стадото на ББ.Мога да дам много примери за пълната некомпетентност на хората на ГЕРБ,които бяха спуснати от"горе" да ръководят стадото.И не стига ,че въобще не знаеха кво правят,ми се опитваха и мен да убеждават,че колкото ми е по-зле,всъщтност ми е толкова по-добре Razz ,щото можело и още-по зле.....,като някои други държави..../смях в залата/дето и ти ги цитираш,ма въобще не знаеш как живеят хората там.Аз искам като тях,нека да са фалирали.!
Върнете се в началото Go down
evlogi84
Новобранец
Новобранец
evlogi84



Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 5:35 pm

И да се карате няма никакъв смисъл.
Прочетете моята борба и ще разберете същността на проблемите в България.За тези на които ще им се стори скучна препоръчвам направо да минат на 2 ра глава от там става интересна.Не си мислете,че съм фанатик.Не съм съгласен на 100% с неговите мисли но на 70-80% със сигурност.Всяка идея има своите 2 страни на монетата,зависи кой коя иска да гледа и коя му е удобна.Всяка идея за развитие е позитивна но с времето се изродява и става негативна,защото почват да се водят от лични интереси.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 6:57 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!

Поздрави!След този блестящ пост може да се появят загрижени за психичното ти здраве,колега...
Ако съм прав,ще бъдат точно от тези,за които написаното от теб и непостижимо за тях и не до край разбираемо.
Аз него го разбрах,ама с тебе ми е трудно Very Happy

...Жалко!За да се срещнеш с "преводачите",ти трябва машина на времето!Честит празник!
Razz Razz Razz Хубаво е човек да има високо мнение за себе си... Razz

...Пак не се схванал точно препоръката ми!
"Преводачите" са символ на някогашни пропуски и грешки,а те са в миналото.За там ти е потребно превозното средство.
...Не е хубаво човек да има високо мнение за себе си.Добре е да бъде оценяван правилно от честни и можещи хора.Тогава стойностите си заемат полагаемите места.Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 9:25 pm

Еми нямаш си,щото иначе щеше да си на мойто мнение,освен ако не се изживявяш като куче пазач във стадото на ББ.Мога да дам много примери за пълната некомпетентност на хората на ГЕРБ,които бяха спуснати от"горе" да ръководят стадото.И не стига ,че въобще не знаеха кво правят,ми се опитваха и мен да убеждават,че колкото ми е по-зле,всъщтност ми е толкова по-добре Razz ,щото можело и още-по зле.....,като някои други държави..../смях в залата/дето и ти ги цитираш,ма въобще не знаеш как живеят хората там.Аз искам като тях,нека да са фалирали.![/quote]

Така...Колега, Бобо, с цялото ми уважение към вас отново ти препоръчвам да не се изказвате неподготвен спрямо мен. По отношение на цитирам ".....,като някои други държави..../смях в залата/дето и ти ги цитираш,ма въобще не знаеш как живеят хората там" само ще те информирам, че съм имал щастието и възможността, разбира се да посетя по-голяма част от държавите в Европа, живял съм и съм кръстосвал надлъж и нашир почти цяла Северна Америка, бил съм в държави в Африка и Азия. Имам ОГРОМНИ наблюдения за това КАК живеят хората там ( в повечето случаи по-добре от нас, разбира се)...В случая ВАШИТЕ упреци както към моя милост, така и към политиката са изцяло плод на една посредствена фантазия, която съществува само във Вашето съзнание и няма никаква връзка с действителността и истината. Smile Поздрави и умната! Smile)))
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 10:37 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!

Поздрави!След този блестящ пост може да се появят загрижени за психичното ти здраве,колега...
Ако съм прав,ще бъдат точно от тези,за които написаното от теб и непостижимо за тях и не до край разбираемо.
Аз него го разбрах,ама с тебе ми е трудно Very Happy

...Жалко!За да се срещнеш с "преводачите",ти трябва машина на времето!Честит празник!
Razz Razz Razz Хубаво е човек да има високо мнение за себе си... Razz

...Пак не се схванал точно препоръката ми!
"Преводачите" са символ на някогашни пропуски и грешки,а те са в миналото.За там ти е потребно превозното средство.
...Не е хубаво човек да има високо мнение за себе си.Добре е да бъде оценяван правилно от честни и можещи хора.Тогава стойностите си заемат полагаемите места.Поздрави!
Е анджък де,затва казвам,че с теб ми е трудно....,да разбера какво точно искаш да кажеш.Дали на мен ми е малко акъла???,или ти се изказваш прекалено абстрактно? Shocked
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 10:38 pm

Баир-Будала написа:
Еми нямаш си,щото иначе щеше да си на мойто мнение,освен ако не се изживявяш като куче пазач във стадото на ББ.Мога да дам много примери за пълната некомпетентност на хората на ГЕРБ,които бяха спуснати от"горе" да ръководят стадото.И не стига ,че въобще не знаеха кво правят,ми се опитваха и мен да убеждават,че колкото ми е по-зле,всъщтност ми е толкова по-добре Razz ,щото можело и още-по зле.....,като някои други държави..../смях в залата/дето и ти ги цитираш,ма въобще не знаеш как живеят хората там.Аз искам като тях,нека да са фалирали.!

Така...Колега, Бобо, с цялото ми уважение към вас отново ти препоръчвам да не се изказвате неподготвен спрямо мен. По отношение на цитирам ".....,като някои други държави..../смях в залата/дето и ти ги цитираш,ма въобще не знаеш как живеят хората там" само ще те информирам, че съм имал щастието и възможността, разбира се да посетя по-голяма част от държавите в Европа, живял съм и съм кръстосвал надлъж и нашир почти цяла Северна Америка, бил съм в държави в Африка и Азия. Имам ОГРОМНИ наблюдения за това КАК живеят хората там ( в повечето случаи по-добре от нас, разбира се)...В случая ВАШИТЕ упреци както към моя милост, така и към политиката са изцяло плод на една посредствена фантазия, която съществува само във Вашето съзнание и няма никаква връзка с действителността и истината. Smile Поздрави и умната! Smile)))[/quote]Хайде със здраве...... Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 10:42 pm

бобо написа:
Баир-Будала написа:
Еми нямаш си,щото иначе щеше да си на мойто мнение,освен ако не се изживявяш като куче пазач във стадото на ББ.Мога да дам много примери за пълната некомпетентност на хората на ГЕРБ,които бяха спуснати от"горе" да ръководят стадото.И не стига ,че въобще не знаеха кво правят,ми се опитваха и мен да убеждават,че колкото ми е по-зле,всъщтност ми е толкова по-добре Razz ,щото можело и още-по зле.....,като някои други държави..../смях в залата/дето и ти ги цитираш,ма въобще не знаеш как живеят хората там.Аз искам като тях,нека да са фалирали.!

Така...Колега, Бобо, с цялото ми уважение към вас отново ти препоръчвам да не се изказвате неподготвен спрямо мен. По отношение на цитирам ".....,като някои други държави..../смях в залата/дето и ти ги цитираш,ма въобще не знаеш как живеят хората там" само ще те информирам, че съм имал щастието и възможността, разбира се да посетя по-голяма част от държавите в Европа, живял съм и съм кръстосвал надлъж и нашир почти цяла Северна Америка, бил съм в държави в Африка и Азия. Имам ОГРОМНИ наблюдения за това КАК живеят хората там ( в повечето случаи по-добре от нас, разбира се)...В случая ВАШИТЕ упреци както към моя милост, така и към политиката са изцяло плод на една посредствена фантазия, която съществува само във Вашето съзнание и няма никаква връзка с действителността и истината. Smile Поздрави и умната! Smile)))
Хайде със здраве...... Razz Razz Razz [/quote]Хайде....със здраве Razz Razz
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyПет Май 24, 2013 11:26 pm

Човек,който търси мъдрост,може да се нарече умен, но който мисли, че я е намерил,е безумен!....,Ако не променяме посоката си,има голяма вероятност да стигнем там,където ни водят!.....Не хаби думи за онзи,с който е безполезно да се говори!......Войната е лека...за зрителите!...Малка е ползата от очите,ако умът е сляп!...Много чиновници-несвършена работа/б.а.-разбирай буквално!/ Razz ... Very Happy Малко поговорки за лека нощ
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyСъб Май 25, 2013 10:32 am

-Нема смисъл да спориш с гербаджия те са просто зомбирани -Оня ден говорих с позната върнала се от Германия -Вика ми:-Срам ме е да кажа че съм българка щото германците и турците с който работя ма спукват от бъзик че такива идиоти като нас нема-цитирам-Хем викат правихте протести срещу тоя и правителството му хем пак го избирате,бе вие всичките ли сте малоумници в тая страна.Простено да им е на хората они си мислят че всичко е открито и почтенно като при тях -А Ние вече макар и под сурдинка си знаем че 10% в повече на герб идат от нехванатите фалшиви бюлетини,обаче гьонсуратът им е пропорционален на сивото вещество дето го немат.................................
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyСъб Май 25, 2013 1:57 pm

stan960 написа:
-Нема смисъл да спориш с гербаджия те са просто зомбирани -Оня ден говорих с позната върнала се от Германия -Вика ми:-Срам ме е да кажа че съм българка щото германците и турците с който работя ма спукват от бъзик че такива идиоти като нас нема-цитирам-Хем викат правихте протести срещу тоя и правителството му хем пак го избирате,бе вие всичките ли сте малоумници в тая страна.Простено да им е на хората они си мислят че всичко е открито и почтенно като при тях -А Ние вече макар и под сурдинка си знаем че 10% в повече на герб идат от нехванатите фалшиви бюлетини,обаче гьонсуратът им е пропорционален на сивото вещество дето го немат.................................

...Ами ,ако тази позната дълго време е спала сама(примерно)и без да иска "криви линията"?...
Тогава целия ти пост" отива на кино".
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyСъб Май 25, 2013 3:04 pm

Почти целият,защото финала си е твой.Извинявам се!
Ако това с бюлетините е провокация и отлично скроен номер от кадърни опоненти на "невнимателни,доскоро управлявящи",може само да ги аплодираме.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyСъб Май 25, 2013 6:54 pm

-Нема как да не те репликирам най малкото за това понеже некъде из постовете си спомена че си бил почти ултра националист -Тва последното хубаво обаче ако тая ти ултра идилия е свързана с герб то значи че меко казано си изпаднал в страхотно заблуждение брато-Виж ако вижданията ти за бъдеща България минават през вилаета Булгаристан тогаз си гласувай пай за Бойко но не намешвай национализма........................................ps -Колкото до другите подробности с изборните какафоний -Както би трябвало да знаеш,политиката е мръсна игра и там побеждава винаги по умният по комбинативният и по широко скроеният не сме виновни че в лидерите на твоята парития ги няма тези качества.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyСъб Май 25, 2013 10:07 pm

Трибал-М написа:
Точно от днес нататък пред" Атака"стоят две аритметични действия-изваждане и деление.
А аз,приятелю Стан-960(ако не си усетил до сега),съм максимален-според цивилизованите норми-националист.Поздрави!

Ето го въпросният пост.Къде видя ултра националист,или почти ултра?
...Как се ориентира,че съм "гербаджия"?Я прочети добре предишния ми пост,в който съм готов да аплодирам умниците,скроили номера с бюлетините. Ако въобще е номер.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyСъб Май 25, 2013 11:57 pm

-Ами изглежда Максимален ми звучи като Ултра,във всички случай и двете не са синоним на Нормален............................. Smile
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyСъб Май 25, 2013 11:59 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Точно от днес нататък пред" Атака"стоят две аритметични действия-изваждане и деление.
А аз,приятелю Стан-960(ако не си усетил до сега),съм максимален-според цивилизованите норми-националист.Поздрави!

Ето го въпросният пост.Къде видя ултра националист,или почти ултра?
...Как се ориентира,че съм "гербаджия"?Я прочети добре предишния ми пост,в който съм готов да аплодирам умниците,скроили номера с бюлетините. Ако въобще е номер.
-Я кат по гламав си помислих че ги иронизираш умниците.................................... Wink
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 3 EmptyНед Май 26, 2013 10:44 am

stan960 написа:
-Ами изглежда Максимален ми звучи като Ултра,във всички случай и двете не са синоним на Нормален............................. Smile

Степента"максимален" категорично е обвързана с цивилизованите норми,което изключва всякакъв шовинизъм ,расизъм и други не хуманности.
Върнете се в началото Go down
 
Отново "ГЕРБ"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» отново обиск
» Отново партенка в медията
» Отново TESORO

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: