Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Въпрос за FISHER F70 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
Въпрос за FISHER F70 EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Въпрос за FISHER F70 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Пинпоинтер
Въпрос за FISHER F70 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
нишани mask GOLD prodavam deus голден TEKNETICS Fisher lorenz miladinka продавам врътка POWER грунда golden nexus Coil маск kupuvam wave пират Spectrum tesoro tejon Майнлаб металотърсач
Golden Mask 4 RO S
Share

Въпрос за FISHER F70

Go down 
АвторСъобщение
etar1924
Новобранец
Новобранец

Въпрос за FISHER F70 Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос за FISHER F70   Въпрос за FISHER F70 EmptyВто Май 14, 2013 8:48 pm

Здравейте,новобранец съм и от скоро съм притежател на Fisher f70 и да ви кажа много ми бягат настройките.Апарата е със стандартната сонда но до 1-2 дена ще взема друга.Ето и въпроси те ми>

1.Коя от двете сонди да взема?
ULTIMATE 33см. DD или
S.E.F. 38см. х 30см. DD (и двете са на една цена)

2.Някой може ли ди прати примерни настройки?

Пробвах га вкъщи със златен пръстен и сребърна монета и двете ги отчете в диапазона 25-30 където е никел.Преди това го нулирах и не го грундирах май както трябва,може ли на това да се дължи че вкарва сигнала в тези граници.Пробвах го и с 1 лев. ,1медно пени , 1 цент и сигнала все обикаляше из скалата.

От Велико Търново съм и ще бръмча из този раьон.Ако има някой наблизо може да се срещнем и да ми покаже малко тънкости с уреда.(бирата и мезето от мен) Smile

Благодаря.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за FISHER F70   Въпрос за FISHER F70 EmptyВто Май 14, 2013 9:16 pm

Здравеи поздравявам те с чудесния избор, имаш ли книжката с инструкцията за работа с уреда когато я четох ми направи впечатление че е много подробна.Ако я нямаш можеш да си я изтеглиш от нета исия разпечаташ успех апарата е добър!
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за FISHER F70   Въпрос за FISHER F70 EmptyСря Май 15, 2013 1:10 pm

Честита машина и от мен. Чудесен апарат.
Аз съм с Ф-75 и работя с антена СЕФ 38х30. За Ф-75 сефката е по-добра, а за ф5 - ултимейта.
За Ф-70 смятам, че сеф сондата също ще е по-добра. Но това могат да кажат от МДетекторса. Питай Светли или Гогата от

www.mdetectors.com

Късмет !

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
etar1924
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за FISHER F70   Въпрос за FISHER F70 EmptyСря Май 15, 2013 1:18 pm

днес си поръчах сефката 38х30 от MDETECTORS чисто нова и утре ще е при мен.
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за FISHER F70   Въпрос за FISHER F70 EmptyСря Май 15, 2013 1:29 pm

etar1924 написа:
днес си поръчах сефката 38х30 от MDETECTORS чисто нова и утре ще е при мен.

Бравос !
Вземи си и по-сериозна лопата, щото сега ще вадиш по-дълбочки сигнали. А при вас има доста интересни неща...
Наслука !

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...

Въпрос за FISHER F70
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: