Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 999 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
pirate маск Spectrum продавам miladinka nexus нишани golden GOLD грунда tejon mask kupuvam deus Coil врътка minelab Майнлаб пират POWER металотърсач prodavam lorenz tesoro wave голден
Share | 

Minelab X-Tera 705

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab X-Tera 705   Съб Фев 01, 2014 10:06 am

http://video.yandex.ru/users/mdet/view/25

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab X-Tera 705   Вто Фев 04, 2014 1:53 pm

MAXIMIN
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab X-Tera 705   Пет Фев 07, 2014 2:00 pm

КОЛЕГИ, ЕДИН ПРИЯТЕЛ СИ КУПИ Х-ТЕРА И СЕ ЧУДИ КОЯ СОНДА НА НЕЛ -ТОРНАДО ДА СИ ВЗЕМЕ 33 сан. ИЛИ НАЙ- ГОЛЯМАТА.АКО НЯКОЙ ЗНАЕ НЕЩО ЗА РАЗЛИКИТЕ МЕЖДУ ДВЕТЕ И КОЯ Е ПО ДОБРЕ ДАСЕ ВЗЕМЕ ,ДА НАПИШЕ НЕЩО.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
manchi_81
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab X-Tera 705   Пет Фев 07, 2014 3:01 pm

Колега аз взимах Нел 30X33 и мога да ти кажа че апарата се държи ужасно нестабилно и я върнах причината може би е че Нел не са оторизирани да произвеждат антени за Х-тера а само COILTEK но за сажаление в България ги няма и са само 38см разликата с 10,5 DD и тази на NEL 30X33 e макс 3-4см
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab X-Tera 705   Пет Фев 07, 2014 3:07 pm

manchi_81 написа:
Колега аз взимах Нел 30X33 и мога да ти кажа че апарата се държи ужасно нестабилно и я върнах причината може би е че Нел не са оторизирани да произвеждат антени за Х-тера а само COILTEK но за сажаление в България ги няма и са само 38см разликата с 10,5 DD и тази на NEL 30X33 e макс 3-4см
Поръчай от тези които взе детектора - ще ти доставят COILTEK в техен интерес е...
Нелките не стават - дават дефекти...

MAXIMIN
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab X-Tera 705   Пет Фев 07, 2014 4:08 pm

pechkata написа:
manchi_81 написа:
Поръчай от тези които взе детектора - ще ти доставят COILTEK в техен интерес е...
Нелки

те не стават - дават дефекти...

мерси момчета.ще му кажа.
didodido
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab X-Tera 705   Сря Ное 18, 2015 9:28 pm

здравейте , гледам се обсъждат тук x-terra моделите ... ползвал съм досега само гарет аце 250 , искам да пробвам x-terra 305 . но не ми харесва малката сонда която идва фабрично ... на тоя минелаб може ли да се сложи сеф или ultimate 13 на detech ... понеже съм работил с втората на гарета и смятам че е много стабилна ... даже все още я пазя , дали ще стане на минелаба и ако не става , дали имат вариант за x-terra

мисля за много начинаещи ще е важно защото доста гледах не видях мнение могат ли тея сонди да се ползват
adminn
Admin
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab X-Tera 705   Сря Ное 18, 2015 9:38 pm

didodido написа:
здравейте , гледам се обсъждат тук x-terra моделите ... ползвал съм досега само гарет аце 250 , искам да пробвам x-terra 305 . но не ми харесва малката сонда която идва фабрично ... на тоя минелаб може ли да се сложи сеф или ultimate 13 на detech ... понеже съм работил с втората на гарета и смятам че е много стабилна ... даже все още я пазя , дали ще стане на минелаба и ако не става , дали имат вариант за x-terra

мисля за много начинаещи ще е важно защото доста гледах не видях мнение могат ли тея сонди да се ползват

Мисля, че Detech нямат такава сонда май.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ

Minelab X-Tera 705
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Minelab X-Tera 705
» Kакво мислите за Minelab Musketeer?
» Minelab relic hawk ???
» ПРОДАВАМ MINELAB GPX4500-ПРОДАДЕНА
» Fisher F 75 vs Minelab Safari

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: