Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH kupuvam грунда lorenz пират miladinka wave голден nexus deus mask 5000 Coil Simplex Minelab маск врътка Fisher nokta GOLD prodavam нишани TEKNETICS Spectrum tesoro Майнлаб
 

 "Много читатели-малко писатели."

Go down 
+34
mario321
xp fan
Gandalf
kompira
vvurbanov
vanbg
adminn
Avrelian
cecomotors
Сельо Бангиев
gozilla
стрела
borislav123
comander
scarecrow
Kolev
werewolf1
nasko75
pavli_q
emilio
adventurer
mdetectors.bg
atina
rahan
Rinobs
saiganica
бобо
FELIX
sdsds
ivanasen
stan960
pechkata
JENTIX
Трибал-М
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 3:22 am

Трибал-М написа:
Колев,струва ми се ,че политическата тема за мъжа е като бялата блесна за ненаситния костур.
Мммм-дааа'добър опит да избягаш от темата,в "темата"А иначе-да,хищника винаги налита на поднесеното му предизвикателство,за разлика от обикновения рибок-на него му е достатъчна и една троха.....
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 9:57 am

бобо написа:
Трибал-М написа:
Колев,струва ми се ,че политическата тема за мъжа е като бялата блесна за ненаситния костур.
Мммм-дааа'добър опит да избягаш от темата,в "темата"А иначе-да,хищника винаги налита на поднесеното му предизвикателство,за разлика от обикновения рибок-на него му е достатъчна и една троха.....


Когато някой изкаже погрешно мнение и набеди колега,доброто възпитание изисква да последва конкретно действие...
Тук съм,не съм избягал.И не си спомням някога да съм го правил.Ако ми писне,или загубя интерес го казвам директно и толкова!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 10:38 am

Трибал-М написа:
Колев,струва ми се ,че политическата тема за мъжа е като бялата блесна за ненаситния костур.

То няма лошо Трибале, но поне като мъже да имаме какво да си кажем смислено, а аз все едно имам жени насреща - алогични, дрънкат безсмислено, колкото да не заслят, върти им се някакъв бръмбър в главата, но дали е мисъл само ЕЕГ може да установи Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 11:43 am

Kolev написа:
Трибал-М написа:
Колев,струва ми се ,че политическата тема за мъжа е като бялата блесна за ненаситния костур.

То няма лошо Трибале, но поне като мъже да имаме какво да си кажем смислено, а аз все едно имам жени насреща - алогични, дрънкат безсмислено, колкото да не заслят, върти им се някакъв бръмбър в главата, но дали е мисъл само ЕЕГ може да установи Laughing Laughing Laughing

Така е,колега.Или получаваш от"опонентите"къси,безсмислено-безпаметни отговори,или дълги,осукани, оплетени брътвежи,които и самия им автор не може да разплете и обясни...
Един добър познат даже ни разнообрази и с нагледна агитация,което ме подсети за гоблените с лика на Бойко.?
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 12:14 pm

В момента последната акция на червените тролове е да агитират масово да се рапортува профилът на Борисов във фейсбук, за да бъде свален. Представяш ли си колко ниско са паднали вече - каква низост, ярост и отчаяние Mad
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 1:47 pm

Kolev написа:
В момента последната акция на червените тролове е да агитират масово да се рапортува профилът на Борисов във фейсбук, за да бъде свален. Представяш ли си колко ниско са паднали вече - каква низост, ярост и отчаяние Mad
Колев,тука никой не агитира за БСП,поне аз се опитвам да бъда обективен в преценките си'докато вие с Трибала,просто мразите комунистите,но чувствата са лош съветник за разума.Нито Бойко е толкова "хубав",нито БСП са толкови лоши,колкото ти ги представяш.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 2:59 pm

Kolev написа:
Трибал-М написа:
Колев,струва ми се ,че политическата тема за мъжа е като бялата блесна за ненаситния костур.

То няма лошо Трибале, но поне като мъже да имаме какво да си кажем смислено, а аз все едно имам жени насреща - алогични, дрънкат безсмислено, колкото да не заслят, върти им се някакъв бръмбър в главата, но дали е мисъл само ЕЕГ може да установи Laughing Laughing Laughing
Трибале,струва ми се че го надцени това момче,та подведе и мен да му обръщам внимание.Този пост е всичко друго,но не и плод на особено образован човек.Даже и ниво "селски интелигент"му е високо....ема и аз да "отскоча до Гърция,ли....
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 3:06 pm

вие двамата /герберчетата/направихте форума тъп и скучен кълнете се в Боко ,но си сте чиста проба комунистчета макар може би бивши,то си е такава и цялата бокова дружина.Обвинявате ни че сме прости и неорентирани,но това си е от ваша страна чиста проба безпомощност и безсилие когато нещо не ви изнася да обиждате другите.То като няма аргументи това остава.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 4:54 pm

стрела написа:
вие двамата /герберчетата/направихте форума тъп и скучен кълнете се в Боко ,но си сте чиста проба комунистчета макар може би бивши,то си е такава и цялата бокова дружина.Обвинявате ни че сме прости и неорентирани,но това си е от ваша страна чиста проба безпомощност и безсилие когато нещо не ви изнася да обиждате другите.То като няма аргументи това остава.


Колега(ако сме такива),цитирай поне по една конкретна моя хвалба,или клетва в ГЕРБ и в Бойко!
Ако не го направиш,наистина ще се окажеш в кюпа на безпомощните.Жестоко,но логично и заслужено.Истината не е обида,в подобни случай няма място и за тактичност!
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 5:13 pm

не ми се доказва нищо прочетете си постовете в 2,3 теми в които само вие се изявявате,апропо случаино попаднах на един стар пост на Колев в друга стара тема и там никак не се отнася благовеино към Боко явно скоро е направил избора на живота си.Бъдете живи и здрави и успех.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 5:14 pm

Поредната доза неграмотност и объркана женска мисъл Laughing Laughing Laughing Дори на бат Станчо бисерите и идиотщините за милиардите изнесени със самолети блестят, като диаманти в купчина тор в сравнение с последните брътвежи Laughing Laughing Laughing
Аз лично, ако съм толкова очевадно неграмотен не бих имал смелост да се изказвам по каквато и да е тема. И ми говорят за аргументи ... на мен Laughing Laughing Laughing То глупецът и да се препъне в истината няма да я разпознае. Още по-трудно става, когато истината е в дисонанс със собственото его и интелектуални възможности - с други думи, не е лесно да си тъп и неграмотен и поради което нереализиран и да си дадеш сметка, че едното е следствие на другото. Ако на тези екземпляри родителите им ги бяха натискали да учат сега нямаше да се чувстват толкова прецакани, а щяха като нормални, образовани и интелигентни хора да си вадят доволно прехраната и вместо да плюят по Бойко и ГЕРБ, че не са им подали в устичката, щяха да се радват на направеното и на това, че ще ги управлява европейски, а не евразийски ориентирана партия. Но къде ти акъл у тези хора за подобни глобални размишления ... мъкаааа-мъкааа!!!
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 5:26 pm

ако се отнася до мен доста добре съм се изучил имам си собствен бизнес печелил съм европрограми,не завися от никого и нищо,по боково време съм имал неприятности и ядове с негови некадърни и корумпирани служители и затова не ща и да чуя за него повече не се обиждам от хора,които чакат държавата да им даде хляб, а със здраве! скара
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 5:42 pm

На неграмотници съм се зарекъл да не отговарям, но поне мога да се посмея на воля: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

... доста добре се бил изучил...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 5:46 pm

смей се ,то за друго не ставаш Very Happy
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 6:13 pm

стрела написа:
смей се ,то за друго не ставаш Very Happy


Такава наглост се среща много рядко!...
Колев става за всичко,което си пожелае!...
Умният човек не гледа света от собствената си камбанария,а от възможно най-високата!
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 6:30 pm

става за дружинен ръководител поне като такъв се държи
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 7:52 pm

Този екземпляр отгоре, дето е неграмотен, като циганин /съжалявам, че обиждам циганите/ е олицетвотение на лошият материал, за който говори Борисов в едно извадено от контекста изречение. Бил печелил европрограми ... Laughing Laughing Laughing Laughing ... обаче бил имал проблеми с ГЕРБ. Ами точно за това гласувам и ще гласувам за ГЕРБ, защото неграмотниците и селските тарикати имат проблеми с печеленето на каквото и да е при тяхно управление.
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 8:28 pm

избрал си точното място герб е партията на селските и неграмотни простаци като теб,които през живота си не са изкарали и 2лв, а са разчитали да ги назначат на някаква мизерна заплатка и затова бързо се преорентират за кого да леят сълзи.Не се мисли,че от теб лъха някакъв интелект ,та да даваш оценка за други, ти нси едно злобно и комлексирано човече,което не може да диша ако не си излее простотията върху някои, по-качествен човек от него не става въпрос само за мене ,вече втръсна на всички скрии се в черупката си и не се показваи.
Върнете се в началото Go down
gozilla
Легионер
Легионер




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 8:42 pm

ХАХХАХ.И ТУКА ЛИ ГО ОБЪРНАХТЕ НА ПОЛИТИКА Rolling Eyes
АМАН!ПО ТЕЛЕВИЗИИ..РАДИЯ..ВЕСТНИЦИ И ИНТЕРНЕТИ САМО СПОРОВЕ МЕЖДУ БОЙКОВИСТИ И ЧЕРВЕНИ БАБИЧКИ Laughing
КОЙТО И ДА Е...НИЕ ШЕ ЯДЕМ ГОЛЕМИЯ Х..ИКС КАКТО ВИНАГИ!
КАЗАХ Laughing
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 8:44 pm

Колега стрела защо въобще обръщаш внимание на този форумен паляк. Не виждаш ли , че е изпратен тук да агитира. Той и това не може да прави като хората.Ето аз нямаше да гласувам ,но като виждам че такива плазмодии ще решат кой ще ни управлява и аз ще отида да гласувам. Симплич продължавай в същия дух .Ще успееш. Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
scarecrow
Про-Консул
Про-Консул
scarecrow



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 9:11 pm

Kolev написа:
с други думи, не е лесно да си тъп и неграмотен
Колев, Колев, най-лесно е да си тъп и неграмотен и става още по-лесно, ако си слабоумен
Ти си щастлив Колев, щото виждаш света двуизмерен
Липсва ти третото измерение, Сиплич
Може да ти е плоско в главата, Симпич, но хубавото е, че си винаги доволен и винаги намираш решението с лекота
Направо човек да ти завиди, Колев, всичко ти е толкова просто и ясно
Вероятно така се чувстват боговете Симлич
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 9:12 pm

Много "лош материал" изпълзя бе Laughing Laughing Laughing Преча им, развалям им селската, безмозъчна идилия Laughing Laughing Laughing Атакистчета, полуатакистчета и неориентирани разни, дето съм им помогнал да решат да гласуват Laughing Laughing Laughing ... моля, пак заповядайте Very Happy

... истината, че сте неграмотни и неуки трудно се преглъща нали?
Върнете се в началото Go down
scarecrow
Про-Консул
Про-Консул
scarecrow



"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyСъб Сеп 13, 2014 9:28 pm

Kolev написа:

... истината, че сте неграмотни и неуки трудно се преглъща нали?
Съвсем не, Сиплич, защото истината излиза от твоята клавиатура
Повярвай, нямаме никакви притеснения
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyНед Сеп 14, 2014 12:22 am

Симплич себе си ли имаш предвид за лошия материал. Не агитираш добре последно време. Ще те накажат от партията. Laughing Започваш и нервите да си изпускаш последно време. Недей така не е здравословно. Very Happy
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




"Много читатели-малко писатели." - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 6 EmptyНед Сеп 14, 2014 12:48 am

Симплич виждам че си доста грамотен , а и трибала каза че ставаш за всичко.Един приятел скоро отвори заведение и търси служител за кенефа. Така че ако искаш ще ти ударя едно рамо не се притеснявай. Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
"Много читатели-малко писатели."
Върнете се в началото 
Страница 6 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» търсене от растояние
» Купувам Меладинка
» нещо много яко гледаите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: