Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave 5000 kupuvam Майнлаб nokta tesoro GOLD Spectrum голден Minelab deus врътка Fisher TEKNETICS prodavam Simplex miladinka mask пират нишани грунда lorenz маск nexus VANQUISH Coil
 

 "Много читатели-малко писатели."

Go down 
+34
mario321
xp fan
Gandalf
kompira
vvurbanov
vanbg
adminn
Avrelian
cecomotors
Сельо Бангиев
gozilla
стрела
borislav123
comander
scarecrow
Kolev
werewolf1
nasko75
pavli_q
emilio
adventurer
mdetectors.bg
atina
rahan
Rinobs
saiganica
бобо
FELIX
sdsds
ivanasen
stan960
pechkata
JENTIX
Трибал-М
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
АвторСъобщение
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 7:06 pm

Наистина си беше добър форума, но заради някои философи и след "явлението" симпличио, ми се струва че доста хора спряха да пишат тук. Факт е че в момента форума е много спрял, дано се оправи...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 8:46 pm

kronos555 написа:
Наистина си беше добър форума, но заради някои философи и след "явлението" симпличио, ми се струва че доста хора спряха да пишат тук. Факт е че в момента форума е много спрял, дано се оправи...

Кое точно му е спрялото, не виждаш ли статистиките за посещенията???
Просто 5 хейтъра вече не тровят обстановката.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 9:37 pm

Колкото и да е странно, “явлението” Симпличио имаше, за цел да събуди форума и донякъде успя… поне за онзи момент Smile Ако не вярваш питай админите Smile
Симпличио е новото лице на форума, което се толерира! Симпличио е хитър, прави се на глупак, но то е защото комуникира с глупаци! Симпличио, не се интересува от качеството, а само от количеството...! Симпличио е хитър, ама не е умен!!!!

Не са пет човека, админе и го знаеш! Във форума от години не е имало стойностно мнение, всичко е общи приказки и реклама! Форума не е статистика, админе, статистиката се наглася и това го знаеш!

Форума си беше хубав, докато не стана строго комерсиален. От там нататък, фирмената политика задължи, да се редуцират мнения, които не се припокриват с фирмените интереси. Критерия не беше, дали едно мнение е стойностно или не, а дали накърнява интереса на фирмата или не! Което пък доведе неминуемо, до пълно изпростяване, което се наблюдава в момента!
Налазиха го разни комплексирани момченца, без грам представа, за какво става въпрос, уж потенциални клиенти, даде им се пълна свобода, само защото ближеха задника на фирмата!

Ей го единия по-горе, сега се изживява, като герой от войната... Smile Smile Smile ... Извинявам се Smile не можах да се сдържа Smile прави ми кеф да дразня подобни индивиди Smile сигурно е вид перверзия... Smile

Истината боли, админе, но сам си си виновен, до там ти стига...!
Спокойно можеш пак да ме баМнеш админе, имам още няколко ника резерва и ако те интересува нещо, ще отговоря без проблем Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 10:48 pm

skiahtro написа:
Колкото и да е странно, “явлението” Симпличио имаше, за цел да събуди форума и донякъде успя… поне за онзи момент Smile Ако не вярваш питай админите Smile
Симпличио е новото лице на форума, което се толерира! Симпличио е хитър, прави се на глупак, но то е защото комуникира с глупаци! Симпличио, не се интересува от качеството, а само от количеството...! Симпличио е хитър, ама не е умен!!!!

Не са пет човека, админе и го знаеш! Във форума от години не е имало стойностно мнение, всичко е общи приказки и реклама! Форума не е статистика, админе, статистиката се наглася и това го знаеш!

Форума си беше хубав, докато не стана строго комерсиален. От там нататък, фирмената политика задължи, да се редуцират мнения, които не се припокриват с фирмените интереси. Критерия не беше, дали едно мнение е стойностно или не, а дали накърнява интереса на фирмата или не! Което пък доведе неминуемо, до пълно изпростяване, което се наблюдава в момента!
Налазиха го разни комплексирани момченца, без грам представа, за какво става въпрос, уж потенциални клиенти, даде им се пълна свобода, само защото ближеха задника на фирмата!

Ей го единия по-горе, сега се изживява, като герой от войната...  Smile Smile Smile ... Извинявам се Smile не можах да се сдържа Smile прави ми кеф да дразня подобни индивиди Smile сигурно е вид перверзия... Smile

Истината боли, админе, но сам си си виновен, до там ти стига...!
Спокойно можеш пак да ме баМнеш админе, имам още няколко ника резерва и ако те интересува нещо, ще отговоря без проблем Smile
Поздрави!


...Подсети ме за един стар виц,за шопа в зоологическата градина:
"Е те това не е вЕрно,такъв новобранец нЕма"!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 11:27 pm

Трибал-М написа:
skiahtro написа:
Колкото и да е странно, “явлението” Симпличио имаше, за цел да събуди форума и донякъде успя… поне за онзи момент Smile Ако не вярваш питай админите Smile
Симпличио е новото лице на форума, което се толерира! Симпличио е хитър, прави се на глупак, но то е защото комуникира с глупаци! Симпличио, не се интересува от качеството, а само от количеството...! Симпличио е хитър, ама не е умен!!!!

Не са пет човека, админе и го знаеш! Във форума от години не е имало стойностно мнение, всичко е общи приказки и реклама! Форума не е статистика, админе, статистиката се наглася и това го знаеш!

Форума си беше хубав, докато не стана строго комерсиален. От там нататък, фирмената политика задължи, да се редуцират мнения, които не се припокриват с фирмените интереси. Критерия не беше, дали едно мнение е стойностно или не, а дали накърнява интереса на фирмата или не! Което пък доведе неминуемо, до пълно изпростяване, което се наблюдава в момента!
Налазиха го разни комплексирани момченца, без грам представа, за какво става въпрос, уж потенциални клиенти, даде им се пълна свобода, само защото ближеха задника на фирмата!

Ей го единия по-горе, сега се изживява, като герой от войната...  Smile Smile Smile ... Извинявам се Smile не можах да се сдържа Smile прави ми кеф да дразня подобни индивиди Smile сигурно е вид перверзия... Smile

Истината боли, админе, но сам си си виновен, до там ти стига...!
Спокойно можеш пак да ме баМнеш админе, имам още няколко ника резерва и ако те интересува нещо, ще отговоря без проблем Smile
Поздрави!


...Подсети ме за един стар виц,за шопа в зоологическата градина:
"Е те това не е вЕрно,такъв новобранец нЕма"!

Нема и нема и да има ,това не е новобранец а вук в овча кожа Laughing


който търси намира
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 11:29 pm

Нека бъде както казваш. Само, че проблема е лично на Вуте.
Насе, не е новобранец, ни вук, а жираф! На даскала, са му стари вицовете и ги е позабравил.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 11:47 pm

skiahtro написа:
Нека бъде както казваш. Само, че проблема е лично на Вуте.
Насе, не е новобранец, ни вук, а жираф! На даскала, са му стари вицовете и ги е позабравил.

Не съм ги забоварил,я неко път ги префазирам,старете вицове!(перифразирам)


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 11:52 pm

Знам даскале, просто обяснявам на Наско, за да го възприеме по-лесно.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyЧет Апр 02, 2015 11:58 pm

skiahtro написа:
Знам даскале, просто обяснявам на Наско, за да го възприеме по-лесно.

Виждам,че тази вечер имаш голям късмет от към "отсъствия".


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
skiahtro
Новобранец
Новобранец




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyПет Апр 03, 2015 12:05 am

Да! Трябваше да сложиш кавичките на "късмет", а не на отсъствия!
Наистина е малко скучно, няма кой да се пени...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyПет Апр 03, 2015 12:09 am

skiahtro написа:
Да! Трябваше да сложиш кавичките на "късмет", а не на отсъствия!
Наистина е малко скучно, няма кой да се пени...

Може би трябва кавичките да са и на двете думи,за пълна яснота.


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Пет Апр 03, 2015 8:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyПет Апр 03, 2015 6:13 am

skiahtro написа:
Знам даскале, просто обяснявам на Наско, за да го възприеме по-лесно.

Младежи няма ли да ставате ,на училище няма ли да ходите Laughing
Двама даскали акъл дават Winkпишете си на лични, не създавате блудкави теми само и само да се шари нещо по форума .


който търси намира
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



"Много читатели-малко писатели." - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 16 EmptyПет Апр 03, 2015 10:24 am

skiahtro написа:
Колкото и да е странно, “явлението” Симпличио имаше, за цел да събуди форума и донякъде успя… поне за онзи момент Smile Ако не вярваш питай админите Smile
Симпличио е новото лице на форума, което се толерира! Симпличио е хитър, прави се на глупак, но то е защото комуникира с глупаци! Симпличио, не се интересува от качеството, а само от количеството...! Симпличио е хитър, ама не е умен!!!!

Не са пет човека, админе и го знаеш! Във форума от години не е имало стойностно мнение, всичко е общи приказки и реклама! Форума не е статистика, админе, статистиката се наглася и това го знаеш!

Форума си беше хубав, докато не стана строго комерсиален. От там нататък, фирмената политика задължи, да се редуцират мнения, които не се припокриват с фирмените интереси. Критерия не беше, дали едно мнение е стойностно или не, а дали накърнява интереса на фирмата или не! Което пък доведе неминуемо, до пълно изпростяване, което се наблюдава в момента!
Налазиха го разни комплексирани момченца, без грам представа, за какво става въпрос, уж потенциални клиенти, даде им се пълна свобода, само защото ближеха задника на фирмата!

Ей го единия по-горе, сега се изживява, като герой от войната...  Smile Smile Smile ... Извинявам се Smile не можах да се сдържа Smile прави ми кеф да дразня подобни индивиди Smile сигурно е вид перверзия... Smile

Истината боли, админе, но сам си си виновен, до там ти стига...!
Спокойно можеш пак да ме баМнеш админе, имам още няколко ника резерва и ако те интересува нещо, ще отговоря без проблем Smile
Поздрави!

Колега, напиши половината от това дето си изписач, ама за металотърсачи, пък е моя коментар.
Това ще е добро начало на новия ти ник  Very Happy
Заключвам темата, тя няма нищо полезно по темата за металотърсачите!
Нека всеки да помисли, кога за последен път е писал за металотърсачи.
Това не е само за този форум, а по принцип.
Този форумне е БГ Мама, затова се адмирира писането за металотърсачи, ревюта, мнения и т.н.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
"Много читатели-малко писатели."
Върнете се в началото 
Страница 16 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» търсене от растояние
» Купувам Меладинка
» нещо много яко гледаите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: