Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum Coil deus kupuvam Fisher tesoro lorenz пират prodavam mask Simplex Minelab маск VANQUISH грунда 5000 Майнлаб нишани nexus врътка wave голден miladinka GOLD nokta TEKNETICS
 

 Джипове за търсачи

Go down 
+8
pet1r90
ackamte
krasko
okokopko
GEPITO-VT
Aemilivs
zaq
bogisan
12 posters
АвторСъобщение
bogisan
Новобранец
Новобранец




Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyЧет Апр 16, 2009 11:20 pm

Автомобилите Ви предлага уникалната възможност да закупите автомобил директно от продавача в Англия. изберете своя автомобил онлайн, ние ще направим всичко останало за вас - проверка за наличност, преглед на автомобила на място, подготовка за пътуването, уреждане на детайлите по закупуването му, както и транспортирането му до ВаШият гараж
тук
http://avtomobilite.eu/service_providers/
Върнете се в началото Go down
zaq
Легионер
Легионер




Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyПет Апр 17, 2009 5:53 pm

bogisan написа:
Автомобилите Ви предлага уникалната възможност да закупите автомобил директно от продавача в Англия. изберете своя автомобил онлайн, ние ще направим всичко останало за вас - проверка за наличност, преглед на автомобила на място, подготовка за пътуването, уреждане на детайлите по закупуването му, както и транспортирането му до ВаШият гараж
тук
http://avtomobilite.eu/service_providers/
И каква е цената на тази "УНИКАЛНА УСЛУГА" за докарване на автомобил до Българиа?
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyПет Апр 17, 2009 7:13 pm

и как да си харесам кола като няма в каталога никакви Smile
Върнете се в началото Go down
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyПет Апр 17, 2009 10:16 pm

Влизате в autotrader.co.uk с код SW114AU(който е за Лондон) избирате си и така. Wink
Върнете се в началото Go down
okokopko
Новобранец
Новобранец




Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyПон Апр 20, 2009 9:24 pm

здравейте колегиSmile
Добавихме малко нови обяви за да се ориентирате за цените в Англия.
Благодарско на колегата GEPITO-VT за съдействието Smile
Цената на услугата зависи общо взето от това какво се купува, но е около 1000 лв. Вие си плащате колата и необходимите разходи - бензин, такси

Между другото, тук в Англия търсенето е напълно разрешено Smile
Мога при желание от ваша страна да пусна повече информация като например как да станете членове на нумизматично дружество тук в УК.
Таксите са от порядъка на 35-40 лири
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyСъб Май 02, 2009 7:55 pm

http://vbox7.com/play:70ec6396 lol!
Върнете се в началото Go down
ackamte
Преторий
Преторий
ackamte



Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyСъб Май 02, 2009 8:17 pm

okokopko написа:
здравейте колегиSmile
Добавихме малко нови обяви за да се ориентирате за цените в Англия.
Благодарско на колегата GEPITO-VT за съдействието Smile
Цената на услугата зависи общо взето от това какво се купува, но е около 1000 лв. Вие си плащате колата и необходимите разходи - бензин, такси

Между другото, тук в Англия търсенето е напълно разрешено Smile
Мога при желание от ваша страна да пусна повече информация като например как да станете членове на нумизматично дружество тук в УК.
Таксите са от порядъка на 35-40 лири
вижте там втора рака мишинки антени как седят нещата
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyСъб Май 02, 2009 9:40 pm

krasko написа:
http://vbox7.com/play:70ec6396 lol!



или не6то такова

https://www.youtube.com/watch?v=-Gq2M62c0vw

луди хора ве lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
okokopko
Новобранец
Новобранец




Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyНед Май 03, 2009 5:19 pm

има, наистина, ще ходя другата събота неделя да поразгледам как е. Днес бях на един битак, та видях някъв италианец си сложил една константинка при другите работи дето продава Wink ама оръфана отвсякъде Smile намерил я на Темза, по пясъка, имал машинка за 1000 лири, много била добра Smile
Върнете се в началото Go down
TheSearcher
Новобранец
Новобранец




Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Англия   Джипове за търсачи EmptyСря Юли 15, 2009 9:22 pm

study


Последната промяна е направена от TheSearcher на Съб Юли 18, 2009 3:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DqdoTrak
Новобранец
Новобранец




Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyЧет Юли 16, 2009 12:07 am

Цитат :
В Англия не е напълно разрешено търсенето ,
има забрана за търсене в много частни и общински имоти ,
а във всички кралски имот е забранено търсенето !

Абсолютно вярно Уважаеми TheSearcher, когато бях там подробно разучих въпроса относно търсенето с металдетектор. Почти всеки град си има обаче клуб/в по-големите и повече/ и в този клуб изрично са указани забранените територии за търсене. Всеки член на клуба след заплащане на такса е свободен да търси без да дойде някой и да му конфискува машината, вкара в ареста все едно е наркотрафикант и без бой по канчето. Дори има дни, в които се събират членовете на клуба и се прави масово търсене плюс пиене на бира и печене на бекон. Аз кандидатствах в един клуб, но дали защото бях българин или вследствие на варварската ми мутра, членство ми биде отказано. Не, че това ме спря да потърся и да си отнеса няколко артефакта у дома, но туй е друга тема...
Върнете се в началото Go down
okokopko
Новобранец
Новобранец




Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyЧет Юли 16, 2009 10:58 am

Разрешено е, освен на археологични обекти. Само че просто трябва да попиташ спобственика на земята. И аз сега се готвя да се включа в някой клуб Smile ще видим какво ще се получи - ще пиша. Ходят си свободно и търсят. И си разбрал грешно - няма нужда да си член в клуб за да търсиш - просто трябва да имаш разрешението на собственика на земята. Защото например идват групи от Америка и търсят заедно с тукашните. Без да са членове на клуба. Сега на 28 и 29 август има голямо рали - даже с рок група вечерта - концерт Wink абе купонясват яко Smile Ще търсят на 1000 акра изорана и валирана нива - до голям римски град и път - близо да Оксфорд Smile
Върнете се в началото Go down
herkulii
Новобранец
Новобранец
herkulii



Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyСря Дек 09, 2009 10:16 pm

[quote="okokopko"]Разрешено е, освен на археологични обекти. Само че просто трябва да попиташ спобственика на земята. И аз сега се готвя да се включа в някой клуб Smile ще видим какво ще се получи - ще пиша. Ходят си свободно и търсят. И си разбрал грешно - няма нужда да си член в клуб за да търсиш - просто трябва да имаш разрешението на собственика на земята. Защото например идват групи от Америка и търсят заедно с тукашните. Без да са членове на клуба. Сега на 28 и 29 август има голямо рали - даже с рок група вечерта - концерт Wink абе купонясват яко Smile Ще търсят на 1000 акра изорана и валирана нива - до голям римски град и път - близо да Оксфорд Smile[/quot...................................


Последната промяна е направена от herkulii на Нед Яну 17, 2010 10:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Джипове за търсачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джипове за търсачи   Джипове за търсачи EmptyСря Дек 09, 2009 10:59 pm

DqdoTrak написа:
Цитат :
В Англия не е напълно разрешено търсенето ,
има забрана за търсене в много частни и общински имоти ,
а във всички кралски имот е забранено търсенето !

Абсолютно вярно Уважаеми TheSearcher, когато бях там подробно разучих въпроса относно търсенето с металдетектор. Почти всеки град си има обаче клуб/в по-големите и повече/ и в този клуб изрично са указани забранените територии за търсене. Всеки член на клуба след заплащане на такса е свободен да търси без да дойде някой и да му конфискува машината, вкара в ареста все едно е наркотрафикант и без бой по канчето. Дори има дни, в които се събират членовете на клуба и се прави масово търсене плюс пиене на бира и печене на бекон. Аз кандидатствах в един клуб, но дали защото бях българин или вследствие на варварската ми мутра, членство ми биде отказано. Не, че това ме спря да потърся и да си отнеса няколко артефакта у дома, но туй е друга тема...
Дядо ...., ти не пасеше ли кози в балкана, как се отзова в Англия ?
Върнете се в началото Go down
 
Джипове за търсачи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За истинските търсачи
» КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ.... търсачи
» Кои ли ще са следващите "хоби" търсачи...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Екипировка-
Идете на: