Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Тестове на металотърсачи

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 600 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Keywords
lorenz mask kupuvam маск POWER miladinka врътка нишани minelab Coil Spectrum грунда продавам wave prodavam голден GOLD golden пират металотърсач tejon Майнлаб tesoro pirate nexus deus
Share | 

Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Сря Юни 19, 2013 12:02 am

Място на провеждане - www.hotel-koprivki.tsv-bg.com/opcms/opencms/menu/bg/ („Копривки“ се намира по пътя за хотел Здравец)
Хотел „Копривки“ е вече запазен за събора, нощувките ще бъдат по 14,30 лв на човек !
В близост има и други места за нощувка, както и много място за палатки .

Събора се провежда благодарение на метал детектинг клуб Асеновград !

По време на събора ще има традиционна Golden Mask томбола
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Сря Юни 19, 2013 8:12 am

Браво cheerscheerscheers

ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
7hills
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Сря Юни 19, 2013 4:59 pm

Много добра идея и мястоот е готино
Браво
handjata
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Чет Юни 20, 2013 1:40 am

Колкото по-често,толкова по-добре
Браво на колегите
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Пон Юли 22, 2013 11:38 pm

В неделя ходих до „Копривки“ и хората казаха че половината места са вече заети, който ще ходи с нощувка(и) да си запази стая Smile

На традиционната Golden Mask томбола ще бъдат раздадени чрез томбола следните детектори :

1. Golden Mask 4W Pro с безжични слушалки WS103 и две търсещи сонди 7'' и 10х12''
2. Golden Mask 1+ с новата 12'' Spider Coil
3. Безжични слушалки WS103 в к-т с предавател работещи на всички марки и модели метал детектори .
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 12:23 am

На събора всеки желаещ ще може да изпробва WS103 на своя детектор....
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 1:25 pm

Golden Mask написа:

Владо, а от къде мога да си купя въпросните слушалки заедно с предавателя и на каква цена?

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 2:00 pm

jordan_nenov написа:
Golden Mask написа:

Владо, а от къде мога да си купя въпросните слушалки заедно с предавателя и на каква цена?

Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 2:03 pm

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Golden Mask написа:

От мен, цена 110.00 лв. по време на събора ще са 90 лв !

pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 2:24 pm

jordan_nenov написа:

Данчо най са а ...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Golden Mask
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 2:38 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Данчо най са а ...

По принцип има и по-евтини - 70 лв. с предавателя, ама ще бъдат в БГ към 10 Август .
WS101 но черни ....

jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 2:52 pm

Golden Mask написа:
pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Данчо най са а ...

По принцип има и по-евтини - 70 лв. с предавателя, ама ще бъдат в БГ към 10 Август .
WS101 но черни ....

А каква ще е разликата, освен цената де ? По принцип черните са ми по на сърце. И предполагам, че няма да има проблем да ми ги изпратиш по еконта или по спидито?
А също така се надявам, че на Фишера ще работят без никакви ядове...
Късмет колеги !

jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 2:55 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Данчо най са а ...

Такае наборе, веднага ме грабнаха. Аз бачкам в 100 % от случаите със слушалки. Сега съм със слушалки с навит кабел, но все пак е кабел - пречи ми, особено когато оставя машината на земята, за да копая сигнала...
Пък вече по моя край жътвата по полето започна и се отварят фронтове за работа...
Късмет !

kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 3:15 pm

Слушалките са доста удобни пробвах ги на предния събор но бяха с вграден предавател в ГМ 4.Мисля че си заслужават аз също проявих интерес като видях външния модул. И маи нещата отиват като при Данчо Ненов за поръчка. Smile
Тези малките ми се струват до компактни но неудобни Владо ще каже там как е вапроса Smile
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 3:19 pm

Владо тези белите с какви батерии са.
Има доста подобни в китайските сайтове доста съм ги гледал преди но идеята за проба грешка ми се струва неудачна, шансът да попаднеш на сполучливи е малък а и чакане по месец. Тук поне съм сигурен че Владо е заложил на качество.
Сори за спама на темата, но стана интересно с слушалките може да направите нова тема и да преместите постовете, че много се отклонихме
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 3:24 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Данчо най са а ...

Колега Й. Ненов,моля те, преведи това шифровано известие!Ние също обичаме новото и полезното(аз и гостите ми).
Да мааш със слушалки без кабел и все едно супермен без броня(сериозно)!
Късмет!

Хаосът е или временен,или гибелен!
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 3:35 pm

Трибал-М написа:
pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Данчо най са а ...

Колега Й. Ненов,моля те, преведи това шифровано известие!Ние също обичаме новото и полезното(аз и гостите ми).
Късмет!

Laughing 

Питаш за поста на набора, май... Ами така се изразява по-бързо, пък четящите го могат да го разбират по сто начина...
А ти виж как на бърза ръка отряза цял френски производител на МД /ХП ДЕУС/...
За мен няма значение как сигнала достига до слушалките, дали по кабел или по въздуха, важното е да нямам изкривявания на сигнала и да не преча на останалите колеги в излета. А във всички случаи без кабел е доста по удобно, или както би казал колегата супермен - без броня е с пъти по-леко...
Наслука колеги !

Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 3:51 pm

jordan_nenov написа:
Трибал-М написа:
pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Данчо най са а ...

Късмет!

Laughing 

Питаш за поста на набора, май... Ами така се изразява по-бързо, пък четящите го могат да го разбират по сто начина...
За мен няма значение как сигнала достига до слушалките, дали по кабел или по въздуха, важното е да нямам изкривявания на сигнала и да не преча на останалите колеги в излета. А във всички случаи без кабел е доста по удобно, или както би казал колегата супермен - без броня е с пъти по-леко...
Наслука колеги !

Според мен(аматьора),качеството на предавателя и качеството на връзката с основния апарат е изключително съществена.Не трябва да се губи и един процент информация.Това са принципни положения!
...А връзката предавател-приемник?...

jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 4:48 pm

Трибал-М написа:
jordan_nenov написа:
Трибал-М написа:
pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Данчо най са а ...

Късмет!

Laughing 

Наслука колеги !

Според мен(аматьора),качеството на предавателя и качеството на връзката с основния апарат е изключително съществена.Не трябва да се губи и един процент информация.Това са принципни положения!
...А връзката предавател-приемник?...

В горния пост нали съм казал - без никакви изкривявания, което включва и никакви загуби. Дори по кабела има загуби, дължащи се на съпротивлението на проводника... Във всички случаи има загуби по трасето, което може да е кабел, въздух и т.н. Важното е да са възможно по-малки. Но все пак без кабел ще е много по-удобно за работа. Тъй поне мисля аз...

Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Вто Юли 23, 2013 5:01 pm

По "стечение на обстоятелствата" малко разбирам от ВЧ,но достатъчно за нуждите на МД-предполагам.Дано пробите на производителя да са следвали всички възможни човешки позиции.В предписаните дистанции,естествено....Дори,когато си залегнал по обясними причини,но искаш да стигнеш до край.

vako70
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Пет Авг 02, 2013 9:22 am

От опит го казвам, слушалките са перфектни, от както Владо пусна новия ГМ 4 PRO W, работя и с двата модела слушалки и просто е супер, не съм специалист за да кажа какви загуби има по трасето, за мен е важно че сигнала е едно към едно и мисля, че това е най-важното за търсача.
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Пет Авг 02, 2013 11:41 am

vako70 написа:
От опит го казвам, слушалките са перфектни, от както Владо пусна новия ГМ 4 PRO W, работя и с двата модела слушалки и просто е супер, не съм специалист за да кажа какви загуби има по трасето, за мен е важно че сигнала е едно към едно и мисля, че това е най-важното за търсача.

А,закъснение на сигнала няма ли?
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Пет Авг 02, 2013 12:26 pm

И мен ме интересува точно това, дали има закъснение на сигнала?
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Пет Авг 02, 2013 1:17 pm

хора вие май живеете в 18-ти век
я малко по сериозно технологийте вече не са това което бяха
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013   Пет Авг 02, 2013 1:24 pm

kaponcheto написа:
хора вие май живеете в 18-ти век
я малко по сериозно технологийте вече не са това което бяха

Колега,кога е осъществено първото радиопредаване и радиоприемане,в кой век?

Регионален метал детектинг събор гр. Пловдив 2,3 и 4 Август 2013
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» продава се
» Кладоискатели
» Купувам Кубинки :)
» Самотният Рейнджър (2013г.)
» статия във вестник телеграф