Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
ново предаване по National Geographic Vote_lcap19%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
ново предаване по National Geographic Vote_lcap6%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
ново предаване по National Geographic Vote_lcap15%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
ново предаване по National Geographic Vote_lcap11%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
ново предаване по National Geographic Vote_lcap14%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
ново предаване по National Geographic Vote_lcap2%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
ново предаване по National Geographic Vote_lcap11%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
ново предаване по National Geographic Vote_lcap1%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
ново предаване по National Geographic Vote_lcap16%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
ново предаване по National Geographic Vote_lcap6%ново предаване по National Geographic Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
ново предаване по National Geographic EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
ново предаване по National Geographic EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
ново предаване по National Geographic EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
ново предаване по National Geographic EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Keywords
TEKNETICS lorenz GOLD Spectrum tejon miladinka deus голден tesoro Coil металотърсач wave грунда Fisher Майнлаб prodavam kupuvam golden врътка маск нишани продавам mask пират nexus POWER
Nokta Makro 2019
ORX+28 X35
Share

ново предаване по National Geographic

Go down 
АвторСъобщение
rock
Новобранец
Новобранец
rock

ново предаване по National Geographic Empty
ПисанеЗаглавие: ново предаване по National Geographic   ново предаване по National Geographic EmptyСря Юни 19, 2013 7:09 pm

Иманяри. така се казва предаването в петък 21 юни в 21:00
свързано е с Металдетектинг в САЩ.

http://yfrog.com/2mdsc00705ojhttp://yfrog.com/b5dsc00703yj
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS

ПисанеЗаглавие: Re: ново предаване по National Geographic   ново предаване по National Geographic EmptyСря Юни 19, 2013 10:45 pm

Да аз даже съм си навил алармата на телефона за да не го изпусна,Поне ще погледаме белите хора как се забавляват на спокойствие,и ще си викаме:аз ако бях там...с моята машина....king
Balbinus
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: ново предаване по National Geographic   ново предаване по National Geographic EmptyНед Авг 11, 2013 2:44 pm

И аз го гледах , но по смешно предаване от това ....
Тези който си нямат идея от това ще си помислят кво ли не ...
Ама започнат ли да копаят желязо на 30 40 см от плуг .. ще се откажат бързо !
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411

ПисанеЗаглавие: Re: ново предаване по National Geographic   ново предаване по National Geographic EmptyПон Авг 12, 2013 7:44 pm

предаването е супер; а облозите между двамата са доста забавни! някой забелязал ли е с какви машини търсят!!?? най ми допадна как единия намери алуминиева смачкана тубичка мисля че беше от паста за зъби , и я оцениха на 30 долара Smile Smile Smile 
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds

ПисанеЗаглавие: Re: ново предаване по National Geographic   ново предаване по National Geographic EmptyПон Авг 12, 2013 9:42 pm

stoian8411 написа:
предаването е супер; а облозите между двамата са доста забавни! някой забелязал ли е с какви машини търсят!!?? най ми допадна как единия намери алуминиева смачкана тубичка мисля че беше от паста за зъби , и я оцениха на 30 долара Smile Smile Smile 
Машините са АТ ПРО.То е явно малко рекламно защото цялото оборудване е на гарет,даже и облеклото им.Мене също ми харесва предаването,още повече че няма други такива по тв
BEKS
Консул
Консул
BEKS

ПисанеЗаглавие: Re: ново предаване по National Geographic   ново предаване по National Geographic EmptyВто Авг 13, 2013 6:30 pm

sdsds написа:
stoian8411 написа:
Машините са АТ ПРО.То е явно малко рекламно защото цялото оборудване е на гарет,даже и облеклото им.Мене също ми харесва предаването,още повече че няма други такива по тв
На мен ми се видяха като АТ-ГОЛД,ама те кутиите им все черни и надписите подобни та,може и да бъркам.Важното е да става шоу,и хората да видят как по света се забавляват с едно прекрасно хоби.
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411

ПисанеЗаглавие: Re: ново предаване по National Geographic   ново предаване по National Geographic EmptyВто Авг 13, 2013 8:50 pm

много ми допадна предаването с медузата, и накрая си си изми устата с океанска вода , голям смях падна.Very Happy Very Happy Very Happy 

ново предаване по National Geographic
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: