Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО 2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
GOLD нишани Spectrum голден golden металотърсач Coil lorenz mask грунда Майнлаб minelab продавам пират prodavam miladinka deus TEKNETICS tesoro tejon врътка kupuvam nexus wave Fisher маск
Share | 

Още една простотия на родната полиция!

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deultum
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Пет Юни 28, 2013 2:47 pm

handjata написа:
deultum написа:
Мисля че всички са забранени за детецтинг , понеже това са регистрирани арх. обекти . Все пак всеки сам си решава къде да ходи . Доколкото за хората без интернет и тези които не разбират от компютри ако има желание всеки може да разбере къде може и къде не може като попита някой който разбира . Нали знаеш поговорката че който има желание намира начин , а който няма намира оправдание така че всеки си носи кръста .

Аз ако се вдигна сега,и отида на 100 км,и пусна МД. в някой кър,
от къде да знам арх. обект ли е,не е ли,има ли нужното разстояние,и т.н.
Или първо трябва да ида в най-близкото село,да извадя тъпана на центъра,
и прочее,а може и до най-близкото МВР,или мозеи.
Тая държава трябва да си свърши работата както трябва веднъж,завинаги.
При мен на 3км също има разкопки,но никои не ходи,и знаеш ли защо колега
Защото са обозначени и се охраняват 24 часа.Та такива ми ти работи.
Итернет и ПОИНТЕРЕСУВАНЕ,няма да ти свършат работа,защото инфото в нета или е
старо и непълно,а ако разпитваш насам натам,не всеки ще ти каже,и накрая ще
гризнеш дръвчето.

Айде със здраве,и късмет

Колега не ми се ядосвай , аз кво съм ти виновен за положението в България? Нито съм казал че това е пълен списък на обектите , нито пък те карам да не ходиш там ! Пък дали ще биеш тъпана или не ти си решаваш . На запад да не мислиш че е по друг начин като идеш да търсиш в нечия нива трябва да искаш разрешението на собственика или рискуваш да те гръмнат . Радвай се че тук все още не е така че с този закон и ако трябва да питаш и собственика на земята ей тогава ще търсиш само в двора си ! Айде със здраве Wink
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Пет Юни 28, 2013 11:13 pm

Колега не ми се ядосвай , аз кво съм ти виновен за положението в България? Нито съм казал че това е пълен списък на обектите , нито пък те карам да не ходиш там ! Пък дали ще биеш тъпана или не ти си решаваш . На запад да не мислиш че е по друг начин като идеш да търсиш в нечия нива трябва да искаш разрешението на собственика или рискуваш да те гръмнат . Радвай се че тук все още не е така че с този закон и ако трябва да питаш и собственика на земята ей тогава ще търсиш само в двора си ! Айде със здраве Wink[/quote]

Да ти кажа честно ,изобщо не ти се ядосвам,а само изказвам мнение.
Форумо нали е затоваSmile 
А запада,ами те доколкото знам са поне 100г.пред нас, а ние май сме и след аборигените
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Пет Юни 28, 2013 11:27 pm

Как седи въпроса с детектинга в съседните на нас страни от ЕС.В Германия и Унгария знам със сигурност, че няма проблем, защо при нас е така?Щом сме част от общност би трябвало да се нагодим към правилата на останалите.Крайно време е за промяна..
deultum
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Съб Юни 29, 2013 6:14 pm

Меко казано е че сме сред аборигените . Аз вече се чудя дали не ни е хубаво като ни шибат тия в парламента че стоим още да ни правят на маймуни !
deultum
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Съб Юни 29, 2013 6:25 pm

а така и така спомена форума я да питам аз на някой ясно ли му е какво е това чудо че го намерих на плажа ?

jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Съб Юни 29, 2013 7:59 pm

deultum написа:
а така и така спомена форума я да питам аз на някой ясно ли му е какво е това чудо че го намерих на плажа ?

поразително ми прилича на жетон за количка от хипермаркет...

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
deultum
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Нед Юни 30, 2013 5:34 am

и на мен на това ми прилича ама се чудя що е с дупка.
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Нед Юни 30, 2013 8:02 pm

Колеги,обектите ни са  на мили от археологическите,затова е така! Аз пък съм на корозирали пирони и капачки от бира-които намирам на прилична дълбочина.Very Happy
Anubis_
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Още една простотия на родната полиция!   Нед Юни 30, 2013 10:58 pm

deultum написа:
и на мен на това ми прилича ама се чудя що е с дупка.

Защото е било ключодържател

Още една простотия на родната полиция!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: