Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka lorenz пират маск врътка Simplex голден nokta tesoro 5000 wave VANQUISH Coil нишани TEKNETICS kupuvam Fisher prodavam Minelab грунда Spectrum nexus Майнлаб GOLD mask deus
 

 Въпроси за GPX 5000

Go down 
+12
titpulo
nikicosta
Richman
ivan_a2
tepes
zumbula007
huligan 999
gog
jordan_nenov
RelicHuntingVT
markos
stoqn
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyПет Юли 05, 2013 6:56 pm

Здравейте......Притежател съм от 10 месеца на GPX 5000, но и така не можах да му схвана цаката на каква дълбочина работи и с каква програма. Имам антена S.E.F. coil - 21 x 17 инча DD, оригиналните на minelab mono 18 инча и същата DD - произведена в САЩ. Другата е excelerator 2 EQ - mono 18 инча. С коя антена до колко см мога да хвана примерно солид ??
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyПет Юли 05, 2013 8:43 pm

Колега бива си те скачаш индиректно на солид...
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyПет Юли 05, 2013 10:04 pm

markos написа:
Колега бива си те скачаш индиректно на солид...

на това място само това излиза
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 12:58 am

Златно място евала Surprised И все пак докато не видя не вярвам Twisted Evil 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 9:51 am

А кое е това място? Ей така да знаем, за обща култура...
:mdr97: 


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 10:28 am

jordan_nenov написа:
А кое е това място? Ей така да знаем, за обща култура...
:mdr97: 

ти за балък ли ме мислиш нека разуча машинката да го проверя и ще го обявя
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 10:48 am

stoqn написа:
jordan_nenov написа:
А кое е това място? Ей така да знаем, за обща култура...
:mdr97: 

ти за балък ли ме мислиш нека разуча машинката да го проверя и ще го обявя

Мислех си, че ще хванеш майтапа, ама нейсе...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 11:23 am

jordan_nenov написа:
stoqn написа:
jordan_nenov написа:
А кое е това място? Ей така да знаем, за обща култура...
:mdr97: 

ти за балък ли ме мислиш нека разуча машинката да го проверя и ще го обявя

Мислех си, че ще хванеш майтапа, ама нейсе...

какъв майтап.... като го видиш и се разтреперваш Very Happy 
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 11:52 am

Колега щом от 10 месеца не можеш да го подкараш намери някой който работи с такъв уред и знае как стоят нещата иначе рабтата батак.Има достатъчно форуми наши и чужди за да научиш поне как да влезнеш в пътя така че почети малко.
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 6:52 pm

markos написа:
Колега щом от 10 месеца не можеш да го подкараш намери някой който работи с такъв уред и знае как стоят нещата иначе рабтата батак.Има достатъчно форуми наши и чужди за да научиш поне как да влезнеш в пътя така че почети малко.

горе долу съм схванал някой неща, но не и това което ми трябва
работя с около 40% от капацитета и максимум
ровя се навсякъде в интернет, но така или иначе един българин не се намери, който да ми обясни категорично, точно и ясно
много пъти съм правил проби, но за 20мм монета не мога да ударя повече от 20-25см
понякога е на 10мм монета стигам до от 15 до 20см дълбочина и не знам на какво се дължи това на толкова малък сигнал тази дълбочина и в досегашната си практика съм остановил едно, че може би детайлът който лежи в земята макар и малък има някакъв окис и затова машината го засича - но не съм сигурен
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 7:35 pm

stoqn написа:
jordan_nenov написа:
stoqn написа:
jordan_nenov написа:
А кое е това място? Ей така да знаем, за обща култура...
:mdr97: 

ти за балък ли ме мислиш нека разуча машинката да го проверя и ще го обявя

Мислех си, че ще хванеш майтапа, ама нейсе...

какъв майтап.... като го видиш и се разтреперваш Very Happy 

Майтап, в смисъл за мястото да кажеш, иначе зная като видиш солид, ауреус или фолис за какво иде реч !
Пожелавам на всеки, включително и на мен, да изпита чистата радост от намирането на едно малко гърненце с около 400, 450 такива нещица вътре...
cheers 


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 9:54 pm

И после на музея да ги дари ! Нали?
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 10:11 pm

Брей колега аз се учудвам тука.
Къде ти е 11дд оригинална антена.
Тука всички се оплакват от дискриминация а не от малка дълбочина.

Ти къде ги правиш тези тестове-данеби в градска среда с много силни смущения или под далекпроводи
Върнете се в началото Go down
huligan 999
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСъб Юли 06, 2013 11:30 pm

jordan_nenov написа:
stoqn написа:
jordan_nenov написа:
stoqn написа:
jordan_nenov написа:
А кое е това място? Ей така да знаем, за обща култура...
:mdr97: 

ти за балък ли ме мислиш нека разуча машинката да го проверя и ще го обявя

Мислех си, че ще хванеш майтапа, ама нейсе...

какъв майтап.... като го видиш и се разтреперваш Very Happy 

Майтап, в смисъл за мястото да кажеш, иначе зная като видиш солид, ауреус или фолис за какво иде реч !
Пожелавам на всеки, включително и на мен, да изпита чистата радост от намирането на едно малко гърненце с около 400, 450 такива нещица вътре...
cheers 
Да разбирам ли че, си имал слуката да се докоснеш до мечтата на 90% от търсачите /ауреус/?
Ако е така браво, и нека се повтори, потрети и тъй нататък!Cool 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyНед Юли 07, 2013 8:22 am

huligan 999 написа:
jordan_nenov написа:
stoqn написа:
jordan_nenov написа:
stoqn написа:
jordan_nenov написа:
А кое е това място? Ей така да знаем, за обща култура...
:mdr97: 

ти за балък ли ме мислиш нека разуча машинката да го проверя и ще го обявя

Мислех си, че ще хванеш майтапа, ама нейсе...

какъв майтап.... като го видиш и се разтреперваш Very Happy 

Майтап, в смисъл за мястото да кажеш, иначе зная като видиш солид, ауреус или фолис за какво иде реч !
Пожелавам на всеки, включително и на мен, да изпита чистата радост от намирането на едно малко гърненце с около 400, 450 такива нещица вътре...
cheers 
 Да разбирам ли че, си имал слуката да се докоснеш до мечтата на 90% от търсачите /ауреус/?
Ако е така браво, и нека се повтори, потрети и тъй нататък!Cool 

Embarassed 

Cool 


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyНед Юли 07, 2013 10:51 am

jordan_nenov написа:
huligan 999 написа:
jordan_nenov написа:
stoqn написа:
jordan_nenov написа:
stoqn написа:
jordan_nenov написа:
А кое е това място? Ей така да знаем, за обща култура...
:mdr97: 

ти за балък ли ме мислиш нека разуча машинката да го проверя и ще го обявя

Мислех си, че ще хванеш майтапа, ама нейсе...

какъв майтап.... като го видиш и се разтреперваш Very Happy 

Майтап, в смисъл за мястото да кажеш, иначе зная като видиш солид, ауреус или фолис за какво иде реч !
Пожелавам на всеки, включително и на мен, да изпита чистата радост от намирането на едно малко гърненце с около 400, 450 такива нещица вътре...
cheers 
 Да разбирам ли че, си имал слуката да се докоснеш до мечтата на 90% от търсачите /ауреус/?
Ако е така браво, и нека се повтори, потрети и тъй нататък!Cool 

Embarassed 

Cool 

Днес се каня пак на полигон да ходя да пробвам нови настройки Някой ако знае някакви настройки да помага
Върнете се в началото Go down
zumbula007
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyВто Юли 09, 2013 10:32 am

Минималната дълбочина на апарата е 25см./пише го в книжката/ със фабричните настройки.Всичко е описано много ясно в упътването,четеш пробваш.Изкопаваш около 2-а милиона дупки,научаваш се какво да праиш отиваш на обекта и почваш да викаш и след всяко излизане викането става все по-силно и по-силно.Като научиш упътването наизуст ще се справиш.
Върнете се в началото Go down
huligan 999
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСря Юли 10, 2013 1:26 am

zumbula007 написа:
Минималната дълбочина на апарата е 25см./пише го в книжката/ със фабричните настройки.Всичко е описано много ясно в упътването,четеш пробваш.Изкопаваш около 2-а милиона дупки,научаваш се какво да праиш отиваш на обекта и почваш да викаш и след всяко излизане викането става все по-силно и по-силно.Като научиш упътването наизуст ще се справиш.  
 За 2-та милиона дупки явно няма да доживее, щот ша трябват 100+ години!
Кът минимална дълбочина да разбирам ли че, ако иска да засича повърхностните сигнали трябва да насипе обекта с 25см. почва?  
Мисля, задалият темата спокойно мой са извика и по твой адрес!
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСря Юли 10, 2013 10:38 am

huligan 999 написа:
zumbula007 написа:
Минималната дълбочина на апарата е 25см./пише го в книжката/ със фабричните настройки.Всичко е описано много ясно в упътването,четеш пробваш.Изкопаваш около 2-а милиона дупки,научаваш се какво да праиш отиваш на обекта и почваш да викаш и след всяко излизане викането става все по-силно и по-силно.Като научиш упътването наизуст ще се справиш.  
 За 2-та милиона дупки явно няма да доживее, щот ша трябват 100+ години!
Кът минимална дълбочина да разбирам ли че, ако иска да засича повърхностните сигнали трябва да насипе обекта с 25см. почва?  
Мисля, задалият темата спокойно мой са извика и по твой адрес!
Поздрави!

Колега ясно ми е че трябва да чета упътването но с английският съм зле Имам някой страници преведени но и те не са точни така че все едно нямам
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyСря Юли 10, 2013 1:09 pm

Чети ТУК
Описано е менюто и основните настройки, от там нататък е практика!
Върнете се в началото Go down
zumbula007
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyЧет Юли 11, 2013 1:59 am

Колега huligan 999 ти си бил голям шегаджия.Що тогава не обясните на човека как да работи с апарата ами само говорите ала-бала.Май и ти си от нашият отряд. Подробно е обяснено как се настройва апарата само за дълбоки сигнали.Колега stoqn по-най бързият начин си превеждай упътването само там ти е спасението. Обяснено е АБСОЛЮТНО ВСИЧКО което е нужно да знаеш за апарата.Хващай здраво лопатата и почвай да експериментираш.Описано е как да си правиш тестове така че да си настроиш апарата както на тебе ти харесва какви комбинации да правиш с предния и задния панел . Тези неща от тука никой няма да ти ги каже колкото и забавни и остроумни постове да ти пишат.
Върнете се в началото Go down
zumbula007
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyЧет Юли 11, 2013 2:07 am

Един съвет,всеки път си записвай какви настройки вкарваш.И на двата панела.
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyЧет Юли 11, 2013 8:35 am

zumbula007 написа:
Един съвет,всеки път си записвай какви настройки вкарваш.И на двата панела.

Благодаря за напьтствието ще науча всичко за тази машина и ще го напиша ако намеря и кой да ми направи превода на бьлгарски ще е добре Тогава ще вкарам в нета преведената книжка и настройки за плитки и дьлбоки сигнали Така че други като мен да не се лутат защото ти пребират парите за техниката а те не са никак малко а им се свидят парите един превод на бьлгарски да направят и след закупуването започва лутането Засега сьм схванал малко от настройките тоест все едно работя с монетар до 30 см което знам че тази машинка е нищо за нея И чудя се има хора в тая скапана дьржава които знаят как се работи с нея но не искат да споделят да неби да извадиш нещо повече од тях а има и такива които си нямат напредстава от машинката и се базикат Колеги който се смее последен най добре се смее БЬДЕТЕ ЗДРАВИ
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyЧет Юли 11, 2013 9:34 am

Смее се последен, който стреля пръв !
:Tir: 


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




5000 - Въпроси за GPX 5000 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за GPX 5000   5000 - Въпроси за GPX 5000 EmptyЧет Юли 11, 2013 10:16 am

jordan_nenov написа:
Смее се последен, който стреля пръв !
:Tir: 


Зависи дали е точен или набеден стрелец
Върнете се в началото Go down
 
Въпроси за GPX 5000
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» F5 Въпроси?
» GPX 5000
» GPX 5000

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: