Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam пират Майнлаб wave Fisher VANQUISH Minelab TEKNETICS GOLD nexus голден tesoro врътка lorenz Simplex deus Spectrum нишани Coil miladinka prodavam nokta 5000 mask грунда маск
 

 Идва краят на ПП Герб

Go down 
+4
Трибал-М
borisov
adminn
buntar.1971
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




Идва краят на ПП Герб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идва краят на ПП Герб   Идва краят на ПП Герб - Page 2 EmptyЧет Юли 11, 2013 6:13 pm

Приети!


Cool 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Идва краят на ПП Герб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идва краят на ПП Герб   Идва краят на ПП Герб - Page 2 EmptyЧет Юли 11, 2013 10:22 pm

Баир-Будала написа:
Стан, пенсионер гърчав, абдал може да викаш единствено на баща си . Още няколко годинки и всички рахитични некролози като теб, изпаднали в старческа деменция ще се скрият заедно с дребнавата си омраза и бленуваната си комунистическа партийка на тъмно - там където ви е мястото. Тогава ще настанат по-добри времена за България. Дотогава няма как - ще трябва да ви четем и слушаме пенсионерските глупости. SmileПоздрави, Comrade. Smile
-Ако сакаш а та пратим при баща ми немаш ядове он са спомина преди 13 лета -Гърчав съм верно почнах да не мое си връзвам обувките та от 115 паднах на 95 и сега се чувствам по подвижен - Ти верно си бил байр-будала и макар че по вашият край мисля изгубихте изборите не склащаш кво та чака ако са върне на власт тъпият ти идол дето му дърпат конците американците и банкерите та ча са огъзи на ислямистите -Ма то за пари кво ли не прай човек особенно ако през мозъка му минава сал една гънка -Разправят празнувал на вънка 4-си милиард то за това сигур беха тия полети с правителственият авиоотряд -Ти връзваш ли по 4000лв. годишно там по Монтанските и Врачанските Байри или стегаш коланя с още една дупка....................................................Cool
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Идва краят на ПП Герб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: потемата    Идва краят на ПП Герб - Page 2 EmptyЧет Юли 11, 2013 10:39 pm

Бати Стан ,пак си прав.Доста хора и представа си нямат кой е Б.Б.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Идва краят на ПП Герб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идва краят на ПП Герб   Идва краят на ПП Герб - Page 2 EmptyЧет Юли 11, 2013 10:44 pm

Трибал-М написа:
Баир-Будала написа:
Стан, пенсионер гърчав, абдал може да викаш единствено на баща си . Още няколко годинки и всички рахитични некролози като теб, изпаднали в старческа деменция ще се скрият заедно с дребнавата си омраза и бленуваната си комунистическа партийка на тъмно - там където ви е мястото. Тогава ще настанат по-добри времена за България. Дотогава няма как - ще трябва да ви четем и слушаме пенсионерските глупости. SmileПоздрави, Comrade. Smile

Когато видя пенсионери,застанали от другата страна на "барикадата",изпитвам чувство на уважение и благодарност.
-Де викаш да не излезе че освен че сме набори а са окажем и от едната страна на барикадата -Бил съм два пъти комсомолски за кратко време -Първият път в училище щех да набия директорката си та не изкарах много-Вторият път па същата работа сал че с шефа ми тогава на ГУ МВР -За наказание ма пратиха в Кърджали,беше по времето на прекръстването-Преместих са в София -Третият път вече щеха а ма праат комунист сал че взехме че написахме един рапорт срещу шефа за неправомерно раздаване на служебни апартаменти и пак са разминах с издигането в тогавашната иреарархия -Пак преместване на друго място и след около 2 години напуснах системата -Такива ми ти ми работи приятелю -Тук не става на въпрос на кой какви са му убежденията а кой от тия дето е на власт какво може да даде за да подобри положението на народа -В това Технократско правителство има някой позивни който говорят че може да се случат и по добри неща за това го и подкрепям -И в крайна сметка не може нема и един процент митингуващи който сами не знаят за кво са на улицата обаче са умело подбутвани от гербаджийски активисти да определят съдбите на нацията и държавата.....................................................
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Идва краят на ПП Герб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идва краят на ПП Герб   Идва краят на ПП Герб - Page 2 EmptyПет Юли 12, 2013 9:59 am

stan960 написа:
Трибал-М написа:
Баир-Будала написа:
Стан, пенсионер гърчав, абдал може да викаш единствено на баща си . Още няколко годинки и всички рахитични некролози като теб, изпаднали в старческа деменция ще се скрият заедно с дребнавата си омраза и бленуваната си комунистическа партийка на тъмно - там където ви е мястото. Тогава ще настанат по-добри времена за България. Дотогава няма как - ще трябва да ви четем и слушаме пенсионерските глупости. SmileПоздрави, Comrade. Smile

Когато видя пенсионери,застанали от другата страна на "барикадата",изпитвам чувство на уважение и благодарност.
-Де викаш да не излезе че освен че сме набори а са окажем и от едната страна на барикадата -Бил съм два пъти комсомолски за кратко време -Първият път в училище щех да набия директорката си та не изкарах много-Вторият път па същата работа сал че с шефа ми тогава на ГУ МВР -За наказание ма пратиха в Кърджали,беше по времето на прекръстването-Преместих са в София  -Третият път вече щеха а ма праат комунист сал че взехме че написахме един рапорт срещу шефа за неправомерно раздаване на служебни апартаменти и пак са разминах с издигането в тогавашната иреарархия -Пак преместване на друго място и след около 2 години напуснах системата -Такива ми ти ми работи приятелю -Тук не става на въпрос на кой какви са му убежденията а кой от тия дето е на власт какво може да даде за да подобри положението на народа -В това Технократско правителство има някой позивни който говорят че може да се случат и по добри неща за това го и подкрепям -И в крайна сметка не може нема и един процент митингуващи който сами не знаят за кво са на улицата обаче са умело подбутвани от гербаджийски активисти да определят съдбите на нацията и държавата.....................................................
super21 Cool пий но умерено 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Идва краят на ПП Герб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идва краят на ПП Герб   Идва краят на ПП Герб - Page 2 EmptyСъб Юли 13, 2013 3:55 pm

laki написа:
Бати  Стан  ,пак си  прав.Доста  хора  и представа  си нямат  кой  е  Б.Б.

Колега,не бъди егоист!Просветли нас,незнаещите, за Б.Б.!
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Идва краят на ПП Герб - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идва краят на ПП Герб   Идва краят на ПП Герб - Page 2 EmptyНед Юли 14, 2013 7:29 am

- Дядо, дядо, а ти бил ли си комунист?
- Бил съм, дядовото.
- Ама убеден комунист ли си бил или си бил комунист с отвращение?
- Единият май беше убеден. Но и двамата ги бих с удоволствие.
Върнете се в началото Go down
 
Идва краят на ПП Герб
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Идва ли краят на дивото иманярство?
» за подслушването и симпатизантите на герб
» Идва XP Deus V4 и кантар в края на лятото.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: