Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера

Go down 
+16
бобо
stater
pet1r90
Lamas
N@SKO
kronos555
horo
pechkata
EID-MAR
Kolev
odins-
riri73
RelicHuntingVT
adminn
kaponcheto
mdetectors.bg
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПет Сеп 06, 2013 5:30 pm

Кабелът на сондата е критично място на металдетекторите и е източник на паразитни сигнали. Може би и това е причината, че с такава малка сонда DEUS постига подобна дълбочина.
Иначе днес пробвах по-обстойно RELIC програмата и наистина е много дълбока. Настройката REACTIVITY e много важна и сложена на нула прави апарата много дълбок. Това всъщност е най-важната настройка за дълбочината, заедно с чувствителността разбира се. Също така установих че, TX POWER повече от две е напълно безсмислено. От TX POWER 1 до 2 има едва забележима разлика, но от 2 до 3 не забелязах, а дори апарата става по-нестабилен на TX POWER 3, т.е по-скоро ще вреди отколкото да помага.
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПет Сеп 06, 2013 9:27 pm

работя от доста време с Деус версия 2.0 и съм много доволен от апарата и не съм се замислил да слагам новата версия поради факта че колкото и да се опитват едвали ще направят чудеса с тази технология по скоро чакам нещо друго по добро и от пулсовете ,та било и без антена(както деуса шашнаха без кабел нещо такова самоче различна технология )но доста ще чакам маи........ друго никои не споменава времето което се обедих че влияе на машината като влага,температура,налягане и още доста неща ...и маховете на оператора(трябва да ви кажа че оказват ама много голямо влияние дали ще чуе и успее да засече предмета,много колеги махат като за световно или мудно и пропускат сигнали и после машината виновна) и не на последно място късмета колеги Та в този ред на мисли ако ще и V1234 да направят без останалото по добре с мотиката и сито да ходим....................
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПет Сеп 06, 2013 10:03 pm

Новата версия има по-добра филтрация на сигналите и на теория би трябвало да е малко по-спокойна и дълбока машината. Днес цял ден я човъркам 3.2 версията и определено мога да кажа, че е по-спокойна от 2.0 версията.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 2:38 pm

Гледайте това представяне на новостите във версия 3.2. на XP DEUS от официалния представител www.xpmetaldetectors.bg



Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 5:23 pm

На скоро се видях с един приятел и докато търкахме той постоянно заравяше някаква пара и пробваше дали я хваща. Обясни ми че е някакъв бъг, та въпроса ми е дали това е поправено в новата версия? Мисля да пробвам и деуса пък току виж сме се харесалиVery Happy но ме притесняват проблеми от този род.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 5:28 pm

Ти от Разградско ли си? Very Happy  


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 5:42 pm

Много зависи и от настройките при търсене на дълбоко при 18Кхц, но недоволни от XP DEUS няма!
Често колегите пускат на викока честота заравят много малък предмет в орудена или осолена земя и остават силенсера на висока стойност и висок Реактивити, а при все това и с малката сонда.
В такива случаи трабва да се увеличи Аудио Респонса 5-6, да се намали Силенсера -1 и Реактивноста 2-3 и да се намали скороста на търсене.
А при 10-та програма на АЛЛ метал апарата е много дълбок при определени настройки.
Апарата е без забележки!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 6:27 pm

adminn написа:
Ти от Разградско ли си? Very Happy  
От Варненско съм, какво общо има с въпроса ми?
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 7:58 pm

kronos555 написа:
adminn написа:
Ти от Разградско ли си? Very Happy  
От Варненско съм, какво общо има с въпроса ми?
Защото Разградско и от части Търговище има силно осолени почви, но с ниско съдържание на железен оксид и често колегите се бъркат, че земята е лека, а в същност е тежка.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 8:56 pm

Да и тук има такива места, но ме интересува какво се точно се случва с деуса че спира да работи, отстранено ли е в новата версия? Нямам нерви през 20мин. да заравям сигнали и да пробвам как ги хваща. Това не е свързано с почвата, приятеля ми обяснява че те така си били тези машини, нещо губели връзка. Иначе ми хареса колко е лек и бърз, дано с по голяма антена да е и по дълбок и да става и за гората.


Последната промяна е направена от kronos555 на Чет Окт 03, 2013 9:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 8:57 pm

Около Варна също има тежки почви!!!
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПет Окт 04, 2013 8:16 am

www.mdetectors.com написа:
Гледайте това представяне на новостите във версия 3.2. на XP DEUS от официалния представител www.xpmetaldetectors.bg

Е то хубаво, бая екстри, ама ми се струва, че ГМ (която и да е тя) ще го бие по всичко Very Happy 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПет Окт 04, 2013 11:29 am

Lamas написа:
www.mdetectors.com написа:
Гледайте това представяне на новостите във версия 3.2. на XP DEUS от официалния представител www.xpmetaldetectors.bg

Е то хубаво, бая екстри, ама ми се струва, че ГМ (която и да е тя) ще го бие по всичко Very Happy 
Колега явно не си много в час, но както и да е, за тоя пост Владо ени апарат трябва да ти хариже Very Happy 


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПет Окт 04, 2013 12:05 pm

adminn написа:
Lamas написа:
Е то хубаво, бая екстри, ама ми се струва, че ГМ (която и да е тя) ще го бие по всичко Very Happy 
за тоя пост Владо ени апарат трябва да ти хариже Very Happy 
Няма да откажа, но първо да ми се обади, защото имам претенции кой от моделите да бъде Very Happy  Very Happy  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 12:33 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Zr6H7I7Vvi0
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 2:10 pm

Сериозна работа а?голд 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 3:08 pm

stater написа:
Сериозна работа а?голд 
По скоро аматьорскаRazz Razz Тез ,дали въобще ще изкарат нещо читаво, при такова копанеRazz Razz RazzДобрата машина не те прави добър търсачExclamation ....като тез от видеотоRazz Razz 
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 3:34 pm

по скоро го пуснах заради видимата разлика на двете антени
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 3:44 pm

Не съм доизгледал клипа до края, но за по-големите предмети - над 3-5 см.-диаметър има разлика разбира се.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 3:54 pm

kronos555 написа:
Да и тук има такива места, но ме интересува какво се точно се случва с деуса че спира да работи, отстранено ли е в новата версия? Нямам нерви през 20мин. да заравям сигнали и да пробвам как ги хваща. Това не е свързано с почвата, приятеля ми обяснява че те така си били тези машини, нещо губели връзка. Иначе ми хареса колко е лек и бърз, дано с по голяма антена да е и по дълбок и да става и за гората.
Да не би самият ти Деус да има някакъв дефект? Втора година съм с Деус, и не ми се е случвало подобно нещо, а също съм от Варна.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 5:40 pm

Не вярвам да е развален, по негови думи машината си работи, но не засича на повече от 10см. Ти може и да не си усетила.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 6:26 pm

Pukanka написа:
kronos555 написа:
Да и тук има такива места, но ме интересува какво се точно се случва с деуса че спира да работи, отстранено ли е в новата версия? Нямам нерви през 20мин. да заравям сигнали и да пробвам как ги хваща. Това не е свързано с почвата, приятеля ми обяснява че те така си били тези машини, нещо губели връзка. Иначе ми хареса колко е лек и бърз, дано с по голяма антена да е и по дълбок и да става и за гората.
Да не би самият ти Деус да има някакъв дефект? Втора година съм с Деус,  и не ми се е случвало подобно нещо, а също съм от Варна.
Деусите са здрави апарати.Имам приятел по цял ден го дъни из каманаци и корени и нищо му няма.Толкова много търси че си протрива върховете на пинпоинтерите.Счупи пин пойнтера на гарет дето е супер здрава тояшка Laughing Май за момента деуса е най добрата машина.Репчи се даже на майнлаба silent 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 7:52 pm

Може би имаш в предвид GPX защото монетарите на Minelab ги е згазило още от как излезе XP DEUS Very Happy 
Нали гледа на събора в с.Сливек тая година що стана в един момент - XP DEUS-ите събраха почти всичко що има за намиране


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 7:57 pm

Хахаха, абе Админ, има верно, щото аз имам и Деус и Джипихикс, ама Деуса по ми е тръпка. Джипито ми събира прах засега и чака Деуса да се развали. Laughing 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач - металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 8:34 pm

pet1r90 написа:
по скоро го пуснах заради  видимата разлика  на двете антени
super21 Просто не можах да се сдържаизвинявай Cool 
Върнете се в началото Go down
 
металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Как да инсталирам новата версия на софтуера на Minelab Equinox?
» Продавам металотърсач XP DEUS 3.2
» XP Deus нова версия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: