Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
нишани TEKNETICS prodavam kupuvam голден Fisher пират Coil lorenz nexus металотърсач miladinka Майнлаб продавам deus Spectrum mask GOLD Simplex golden tejon грунда tesoro wave маск врътка

металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай

металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 8:37 pm

Pukanka написа:
Хахаха, абе Админ, има верно, щото аз имам и Деус и Джипихикс, ама Деуса по ми е тръпка. Джипито ми събира прах засега и чака Деуса да се развали. Laughing 
Щото нямате орудени терени по Варненско,иначе щеше да е обратното.Там/на оруденото/ Джипихикса няма алтернатива.
Върнете се в началото Go down
hiddenhistory
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 9:48 pm

Според мен е чист късмет, като има има ,като няма и deusa е машина като всички други, това са моите наблюдения за две години в клуба ми в англия. има дни машини като гарет 250 вадят повече., но това не означава че гарета е по добър нали. идете на празна нива и кажете какво е изкарал всеки един апарат.за замърсено е много добър но пак казвам трябва и късмет. виждал сам на обекти minelab e track вади повече сигнали от deus или XP GMP .
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 10:10 pm

тия обекти може да са в Англия ама не и тука.
В орудено Minelaba e супер зле и е супер бавен.
Имам доста истории ама не са за разправяне.
Една от тях е двама приятели - единия XP DEUS а другия Minelab 3030 ... след 1 месец Minelab 3030 беше продаден тук за 50% от цената, а човека си взе XP DEUS а и двамата ги знаете, или по-точно доста от колегите ги знаят и не са от вчера.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 10:29 pm

Всичко хубаво, но нищо не казвате за този "дефект" от какво се получава? Бъг във софта v2, или нещо нормално.
hiddenhistory
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 10:42 pm

знам че почвите в българия са много различни и на места много уродени аз съм от родопите и там както в бургаско работи само пулсак . мисълта ми беше друга няма значение колко добър и извънземен е деуса ако няма нищо отдолу и ако тоя детого ползва неможе да го управлява е все едно търкаш с машина на maplin. 80 % ot търсачите тук използват XP монетите им са малки и няма машина която се представя по добре
hiddenhistory
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 10:46 pm

знам че почвите в българия са много различни и на места много уродени аз съм от родопите и там както в бургаско има места но който работи само пулс индуцтион
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Окт 08, 2013 11:20 am

adminn написа:
тия обекти може да са в Англия ама не и тука.
В орудено Minelaba e супер зле и е супер бавен.
Имам доста истории ама не са за разправяне.
Една от тях е двама приятели - единия XP DEUS  а другия Minelab 3030 ... след 1 месец Minelab 3030  беше продаден тук за 50% от цената, а човека си взе XP DEUS а и двамата ги знаете, или по-точно доста от колегите ги знаят и не са от вчера.
Е,Админ,и Деуса не е нещо особено на орудено.На събора в Бургас например ,един колега така и не можа да го накара да даде цвят на 10 ст пуснати в 20 см дупка,даже и не бяха заровени!Но поне ги хващашеExclamation Very Happy 
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Окт 08, 2013 11:24 am

Първо - мнооого зависи от оператора - ама толкова много, че трудно мога да ви обясня сега.
Второ - теста при орудена земя трабва да е заповена дупката
Трето - аз имам и пясък и почва от Бургаско и определено за съдържание над 3% на Fe4O2 /железен оксид/ никой VLF металотърсач, т.е. работещ в диапазона на Кило Херците няма да се справи. там ти трябва пулс-индукция

бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Окт 08, 2013 11:31 am

adminn написа:
Първо - мнооого зависи от оператора - ама толкова много, че трудно мога да ви обясня сега.
Второ - теста при орудена земя трабва да е заповена дупката
Трето - аз имам и пясък и почва от Бургаско и определено за съдържание над 3% на Fe4O2 /железен оксид/ никой VLF металотърсач, т.е. работещ в диапазона на Кило Херците няма да се справи. там ти трябва пулс-индукция
До определена дълбочина всички се справят,и Деуса наистина е много добър,аз много внимателно го наблюдавах.И за пулс индукцията си прав,само че тука останаха едни терени,дето и пулсиндукцията не става,щото хем са орудени,хем са и супер замърсениRazz 
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПет Дек 13, 2013 4:14 pm

Колеги каква е разликата меду Деус 2-0 и 3-2 cheers 

BG------------ cheers hunter2
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyСъб Дек 14, 2013 6:56 pm

Гледай това филмче, тук Светльо е обяснил доста добре разликите.

RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2014 8:17 am

Тракинг режима намалява ли живота на батерията ? Вчера го пробвах голяма сила, много добре се държи на него.Аз преди все на ръчен и помпа карах.Светльо ти какво мислиш по този въпрос?
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Фев 17, 2015 10:28 pm

здравейте,
нямаше ме доста време и се надявах като погледна форума сега да има тема за новия кантар на ХП
да ама не някакво инфо въобще ще има ли или са само митове и легенди
Намесих се малко в темата но се чудих каде да си задам въпроса.
Ако пречи админа да ми премести мнението Smile
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyСря Фев 18, 2015 11:31 am

Мисля, че в следващите месеци ще има информация, но ще ГО БЪДЕ!

kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyСря Май 13, 2015 8:40 am

Имам няколко въпроса и ще се радвам ако някой по напреднал ми разясни, понеже вече нямам време да пробвам.
Първия е, има ли деус all metal режим и как се постига максимална дълбочина в чиста(и лека) почва?
Реже ли много дълбочината тракинг режима, и има ли значение коя програма се използва за база на новосъздадена програма?
Аз свикнах да работя на полифония с нулева дискриминация,и мисля че така машината се представя най добре при ниско замърсени терени като създава впечатление че е по дълбока в този режим.
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyСря Май 13, 2015 11:17 am

kronos555 написа:
Имам няколко въпроса и ще се радвам ако някой по напреднал ми разясни, понеже вече нямам време да пробвам.
Първия е, има ли деус all metal режим и как се постига максимална дълбочина в чиста(и лека) почва?

ДА има 10-та програма всъщност апарата е грундовец и има дискриминация на число, а на звук почти няма.
Земята на тази програма се прави и точно като грундовец.

kronos555 написа:
Реже ли много дълбочината тракинг режима, и има ли значение коя програма се използва за база на новосъздадена програма?

На теория трябва да реже дълбочината, НО при XP DEUS тракинга е супер уникалени почти не реже дълбочината.

kronos555 написа:
Аз свикнах да работя на полифония с нулева дискриминация,и мисля че така машината се представя най добре при ниско замърсени терени като създава впечатление че е по дълбока в този режим.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПет Май 15, 2015 9:27 am

Да прав си, тракинга почти не влияе на дълбочината и е много полезен на места с няколко вида почви, винаги се намества максимално близо до текущата земя.

Последната промяна е направена от kronos555 на Сря Май 20, 2015 7:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Май 19, 2015 8:59 pm

Някой знае ли дали във версия 3.2 има скрито меню, където се настройва някаква фаза R от -50 до +50? Гледах един руснак че правеше фокуси и ми стана любопитно.
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Май 19, 2015 10:05 pm

Не няма. Дори и на 2 вече няма, в смисъл ако сега си инсталираш версия 2 пак няма да ги има тези неща.
Има колеги, които си пращат апарата до Украйна за да им инсталират тази версия 2 - дето може да се настройка, но риска е неоправдан, защото 2-3 ма изгоряха.

металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: