Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера

Go down 
+16
бобо
stater
pet1r90
Lamas
N@SKO
kronos555
horo
pechkata
EID-MAR
Kolev
odins-
riri73
RelicHuntingVT
adminn
kaponcheto
mdetectors.bg
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 8:37 pm

Pukanka написа:
Хахаха, абе Админ, има верно, щото аз имам и Деус и Джипихикс, ама Деуса по ми е тръпка. Джипито ми събира прах засега и чака Деуса да се развали. Laughing 
Щото нямате орудени терени по Варненско,иначе щеше да е обратното.Там/на оруденото/ Джипихикса няма алтернатива.
Върнете се в началото Go down
hiddenhistory
Новобранец
Новобранец




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 9:48 pm

Според мен е чист късмет, като има има ,като няма и deusa е машина като всички други, това са моите наблюдения за две години в клуба ми в англия. има дни машини като гарет 250 вадят повече., но това не означава че гарета е по добър нали. идете на празна нива и кажете какво е изкарал всеки един апарат.за замърсено е много добър но пак казвам трябва и късмет. виждал сам на обекти minelab e track вади повече сигнали от deus или XP GMP .
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 10:10 pm

тия обекти може да са в Англия ама не и тука.
В орудено Minelaba e супер зле и е супер бавен.
Имам доста истории ама не са за разправяне.
Една от тях е двама приятели - единия XP DEUS а другия Minelab 3030 ... след 1 месец Minelab 3030 беше продаден тук за 50% от цената, а човека си взе XP DEUS а и двамата ги знаете, или по-точно доста от колегите ги знаят и не са от вчера.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 10:29 pm

Всичко хубаво, но нищо не казвате за този "дефект" от какво се получава? Бъг във софта v2, или нещо нормално.
Върнете се в началото Go down
hiddenhistory
Новобранец
Новобранец




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 10:42 pm

знам че почвите в българия са много различни и на места много уродени аз съм от родопите и там както в бургаско работи само пулсак . мисълта ми беше друга няма значение колко добър и извънземен е деуса ако няма нищо отдолу и ако тоя детого ползва неможе да го управлява е все едно търкаш с машина на maplin. 80 % ot търсачите тук използват XP монетите им са малки и няма машина която се представя по добре
Върнете се в началото Go down
hiddenhistory
Новобранец
Новобранец




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПон Окт 07, 2013 10:46 pm

знам че почвите в българия са много различни и на места много уродени аз съм от родопите и там както в бургаско има места но който работи само пулс индуцтион
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Окт 08, 2013 11:20 am

adminn написа:
тия обекти може да са в Англия ама не и тука.
В орудено Minelaba e супер зле и е супер бавен.
Имам доста истории ама не са за разправяне.
Една от тях е двама приятели - единия XP DEUS  а другия Minelab 3030 ... след 1 месец Minelab 3030  беше продаден тук за 50% от цената, а човека си взе XP DEUS а и двамата ги знаете, или по-точно доста от колегите ги знаят и не са от вчера.
Е,Админ,и Деуса не е нещо особено на орудено.На събора в Бургас например ,един колега така и не можа да го накара да даде цвят на 10 ст пуснати в 20 см дупка,даже и не бяха заровени!Но поне ги хващашеExclamation Very Happy 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Окт 08, 2013 11:24 am

Първо - мнооого зависи от оператора - ама толкова много, че трудно мога да ви обясня сега.
Второ - теста при орудена земя трабва да е заповена дупката
Трето - аз имам и пясък и почва от Бургаско и определено за съдържание над 3% на Fe4O2 /железен оксид/ никой VLF металотърсач, т.е. работещ в диапазона на Кило Херците няма да се справи. там ти трябва пулс-индукция
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Окт 08, 2013 11:31 am

adminn написа:
Първо - мнооого зависи от оператора - ама толкова много, че трудно мога да ви обясня сега.
Второ - теста при орудена земя трабва да е заповена дупката
Трето - аз имам и пясък и почва от Бургаско и определено за съдържание над 3% на Fe4O2 /железен оксид/ никой VLF металотърсач, т.е. работещ в диапазона на Кило Херците няма да се справи. там ти трябва пулс-индукция
До определена дълбочина всички се справят,и Деуса наистина е много добър,аз много внимателно го наблюдавах.И за пулс индукцията си прав,само че тука останаха едни терени,дето и пулсиндукцията не става,щото хем са орудени,хем са и супер замърсениRazz 
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПет Дек 13, 2013 4:14 pm

Колеги каква е разликата меду Деус 2-0 и 3-2 cheers 
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyСъб Дек 14, 2013 6:56 pm

Гледай това филмче, тук Светльо е обяснил доста добре разликите.

Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2014 8:17 am

Тракинг режима намалява ли живота на батерията ? Вчера го пробвах голяма сила, много добре се държи на него.Аз преди все на ръчен и помпа карах.Светльо ти какво мислиш по този въпрос?
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Фев 17, 2015 10:28 pm

здравейте,
нямаше ме доста време и се надявах като погледна форума сега да има тема за новия кантар на ХП
да ама не някакво инфо въобще ще има ли или са само митове и легенди
Намесих се малко в темата но се чудих каде да си задам въпроса.
Ако пречи админа да ми премести мнението Smile
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyСря Фев 18, 2015 11:31 am

Мисля, че в следващите месеци ще има информация, но ще ГО БЪДЕ!
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyСря Май 13, 2015 8:40 am

Имам няколко въпроса и ще се радвам ако някой по напреднал ми разясни, понеже вече нямам време да пробвам.
Първия е, има ли деус all metal режим и как се постига максимална дълбочина в чиста(и лека) почва?
Реже ли много дълбочината тракинг режима, и има ли значение коя програма се използва за база на новосъздадена програма?
Аз свикнах да работя на полифония с нулева дискриминация,и мисля че така машината се представя най добре при ниско замърсени терени като създава впечатление че е по дълбока в този режим.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyСря Май 13, 2015 11:17 am

kronos555 написа:
Имам няколко въпроса и ще се радвам ако някой по напреднал ми разясни, понеже вече нямам време да пробвам.
Първия е, има ли деус all metal режим и как се постига максимална дълбочина в чиста(и лека) почва?

ДА има 10-та програма всъщност апарата е грундовец и има дискриминация на число, а на звук почти няма.
Земята на тази програма се прави и точно като грундовец.


kronos555 написа:
Реже ли много дълбочината тракинг режима, и има ли значение коя програма се използва за база на новосъздадена програма?

На теория трябва да реже дълбочината, НО при XP DEUS тракинга е супер уникалени почти не реже дълбочината.

kronos555 написа:
Аз свикнах да работя на полифония с нулева дискриминация,и мисля че така машината се представя най добре при ниско замърсени терени като създава впечатление че е по дълбока в този режим.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyПет Май 15, 2015 9:27 am

Да прав си, тракинга почти не влияе на дълбочината и е много полезен на места с няколко вида почви, винаги се намества максимално близо до текущата земя.


Последната промяна е направена от kronos555 на Сря Май 20, 2015 7:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Май 19, 2015 8:59 pm

Някой знае ли дали във версия 3.2 има скрито меню, където се настройва някаква фаза R от -50 до +50? Гледах един руснак че правеше фокуси и ми стана любопитно.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера   металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера - Page 3 EmptyВто Май 19, 2015 10:05 pm

Не няма. Дори и на 2 вече няма, в смисъл ако сега си инсталираш версия 2 пак няма да ги има тези неща.
Има колеги, които си пращат апарата до Украйна за да им инсталират тази версия 2 - дето може да се настройка, но риска е неоправдан, защото 2-3 ма изгоряха.
Върнете се в началото Go down
 
металотърсач XP DEUS V 3.2 - най-новата версия на софтуера
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Как да инсталирам новата версия на софтуера на Minelab Equinox?
» Продавам металотърсач XP DEUS 3.2
» XP Deus нова версия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: