Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro Майнлаб kupuvam lorenz нишани TEKNETICS wave Fisher VANQUISH грунда Spectrum маск nexus nokta GOLD врътка Minelab 5000 Simplex пират mask Coil голден miladinka prodavam deus
 

 11dd или SEF30x25 за F-5

Go down 
+7
sdsds
Lamas
Mladencho
ivanasen
jordan_nenov
borislav123
BEKS
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
BEKS
Консул
Консул
BEKS



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПон Юли 15, 2013 7:00 pm

Въпроса ми е,имам СЕФ30х25 за Ф-5 с която машината работи доста сериозно да не кажа перфектно,обаче съм се навил и на оргиналната 11ДД.Който е работил с двете сонди нека ми каже има ли голяма разлика  между двете и дали си заслужава да инвестирам.Бладодаря.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyЧет Юли 18, 2013 5:41 pm

колега за малката сонда която се продава с апарата ли питаш
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyЧет Юли 18, 2013 6:06 pm

borislav123 написа:
колега за малката сонда която се продава с апарата ли питаш

Не малката е 10" концентрична,има друга 11дд ката на Ф-75
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyЧет Юли 18, 2013 8:20 pm

според мен по добре си вземи 33 см пита въпреки 4е аз съм с 30на 25 и съм си доволен
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyЧет Юли 18, 2013 8:21 pm

аз имам оригиналната малката само 4е с нея е доста плитък затова си взех 30 на 25
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Юли 19, 2013 11:02 am

Колеги, смятам, че ivanasen е най-добре запознат с антените за Ф-5, защото имаше и ултимейта и 10-ката и 11-ката. Мисля че продаде 11-ката. Нека той каже.
Късмет !
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Юли 19, 2013 2:21 pm

За мен само ултимейта! Никаква друга! На замърсен терен работиш много бавно и върши работа пак, а на чист е най добрата за този уред.Very Happy 
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Юли 19, 2013 6:02 pm

ivanasen написа:
За мен само ултимейта! Никаква друга! На замърсен терен работиш много бавно и върши работа пак, а на чист е най добрата за този уред.Very Happy 
Благодаря колега,значи ултимейта ще взема.Cool 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: здравейте колеги   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyЧет Авг 29, 2013 7:30 pm

Здравейте колеги. Някой ползвал ли е нел биг торнадо 38х46 за фишер ф5. Каква е разликата в дълбо4ината в сравнение с сеф 30 на 25 и ултимате 33
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 8:24 am

borislav123 написа:
Здравейте колеги. Някой ползвал ли е нел биг торнадо 38х46 за фишер ф5. Каква е разликата в дълбо4ината в сравнение с сеф 30 на 25 и ултимате 33
За Ф5 немога да кажа, щото не сме правили проби, но за Ф2 Нел Биг Торнадото просто преобразява апарата. Вече Ф2-ката става истински апарат. И много продуктивен.
Мисля, че по тази логика и ф-5 ще си подобри работата.
Късмет !
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 11:37 am

От Ф5 надолу са детски играчки бе бат Данчо,кой е тоа дето търси с тез дървета....
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 11:49 am

Mladencho написа:
От Ф5 надолу са детски играчки бе бат Данчо,кой е тоа дето търси с тез дървета....
Няма да повярваш докато не го видиш в действие Ф2 с Нел Биг Торнадо. Незнаеш колко спокоен и дълбок апарат става, от около година време ходя с едно приятелче да търкаме, та именно той е с ф2. Апарата наистина става змей !
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 12:03 pm

jordan_nenov написа:

Няма да повярваш докато не го видиш в действие Ф2 с Нел Биг Торнадо. Незнаеш колко спокоен и дълбок апарат става
Ф5 с НЕЛ сондата е много спокоен, направо си е супер. Със СЕФ-ката е много нервен...
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 12:35 pm

Mladencho написа:
От Ф5 надолу са детски играчки бе бат Данчо,кой е тоа дето търси с тез дървета....
Само да не се засечете на някои поле с "тоа" с Ф2 с Нел Биг Торнадо...Може да си преосмислиш становището че нямаш стигане Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 12:54 pm

sdsds написа:
Mladencho написа:
От Ф5 надолу са детски играчки бе бат Данчо,кой е тоа дето търси с тез дървета....
Само да не се засечете на някои поле с "тоа" с Ф2 с Нел Биг Торнадо...Може да си преосмислиш становището че нямаш стигане  Very Happy 
Виж,да не съм имал взимане даване с тез дървета,че да ти повяравам,ама тцццццц... нещо неможете да ме обедите.
Джъткай си там с Гаретчето и не се притеснявай..
На обекти съм ходил многоо и съм засичал колеги с какви ли не апарати,до сега никой не е вадил повече сигнали от мен.(само една БГ марка успешно ме конкурира-на чисто,но няма да кажа коя е )
А пък тоз ф 2 ако го вкарам в замърсените места дето аз бачкам,с тази голямата нел биг торнадо,разходката ще е пълна.

п.п. Само не се засягайте много,това ми е мнението,а това е мнението и на мн. други колеги.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 1:11 pm

Mladencho написа:
sdsds написа:
Mladencho написа:
От Ф5 надолу са детски играчки бе бат Данчо,кой е тоа дето търси с тез дървета....
Само да не се засечете на някои поле с "тоа" с Ф2 с Нел Биг Торнадо...Може да си преосмислиш становището че нямаш стигане  Very Happy 
Виж,да не съм имал взимане даване с тез дървета,че да ти повяравам,ама тцццццц... нещо неможете да ме обедите.
Джъткай си там с Гаретчето и не се притеснявай..
На обекти  съм ходил многоо и съм засичал колеги с какви ли не апарати,до сега никой не е вадил повече сигнали от мен.(само една БГ марка успешно ме конкурира-на чисто,но няма да кажа коя е )
А пък тоз ф 2 ако го вкарам в замърсените места дето аз бачкам,с тази голямата нел биг торнадо,разходката ще е пълна.

п.п. Само не се засягайте много,това ми е мнението,а това е мнението и на мн. други колеги.
Младенчо, Ти с каква машинка работиш?
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 1:19 pm

С Голд Макс Пауър съм.
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 1:20 pm

Mladencho написа:
sdsds написа:
Mladencho написа:
От Ф5 надолу са детски играчки бе бат Данчо,кой е тоа дето търси с тез дървета....
Само да не се засечете на някои поле с "тоа" с Ф2 с Нел Биг Торнадо...Може да си преосмислиш становището че нямаш стигане  Very Happy 
Виж,да не съм имал взимане даване с тез дървета,че да ти повяравам,ама тцццццц... нещо неможете да ме обедите.
Джъткай си там с Гаретчето и не се притеснявай..
На обекти  съм ходил многоо и съм засичал колеги с какви ли не апарати,до сега никой не е вадил повече сигнали от мен.(само една БГ марка успешно ме конкурира-на чисто,но няма да кажа коя е )
А пък тоз ф 2 ако го вкарам в замърсените места дето аз бачкам,с тази голямата нел биг торнадо,разходката ще е пълна.

п.п. Само не се засягайте много,това ми е мнението,а това е мнението и на мн. други колеги.
Джиткам си аз не си мисли че само ти обикаляш ,ти наистина мислиш че нямаш стигане.Идеята ми беше ,че които с каквото иска ще работи ,че се и се присмиваш чак.Ако иска и с металдетектор за кабели в стени ще търси Laughing 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 1:40 pm

Mladencho написа:
С Голд Макс Пауър съм.
Поздрави.
Знаеш ли че батковците с XP Deus и Minelab GPX-5000
викат на твоето детска играчка или не знаеш???
Всеки казва вместо да вземаш XP Gold Maxx Power си вземи XP Deus
желая ти късмет
И не си мисли че си с най добрата машина, щото не е въобще така
а пък ако искаш си мисли така твоя си работа Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 3:35 pm

Mladencho написа:
sdsds написа:
Mladencho написа:
От Ф5 надолу са детски играчки бе бат Данчо,кой е тоа дето търси с тез дървета....
Само да не се засечете на някои поле с "тоа" с Ф2 с Нел Биг Торнадо...Може да си преосмислиш становището че нямаш стигане  Very Happy 
Виж,да не съм имал взимане даване с тез дървета,че да ти повяравам,ама тцццццц... нещо неможете да ме обедите.
Джъткай си там с Гаретчето и не се притеснявай..
На обекти  съм ходил многоо и съм засичал колеги с какви ли не апарати,до сега никой не е вадил повече сигнали от мен.(само една БГ марка успешно ме конкурира-на чисто,но няма да кажа коя е )
А пък тоз ф 2 ако го вкарам в замърсените места дето аз бачкам,с тази голямата нел биг торнадо,разходката ще е пълна.

п.п. Само не се засягайте много,това ми е мнението,а това е мнението и на мн. други колеги.
За замърсеното си прав, но на чисти обекти, както и на леко до средно замърсени ф2 с нел биг торнадото смятам да ти свие перките в дълбочина и брой извадени цветове...
А иначе нашите машини са без конкуренция от БГ машините. А след като твоята машина се конкурира с БГ машина, то изобщо не ми я хвали. Може би твоята е добра на замърсено, както и повечето машини XP.
Но както и да е! Важното е чиляк да има късмет, пък ако ще и с тояга да изчопка някоя златна на Иван-Асен...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 4:41 pm

nasko75 написа:
Mladencho написа:
С Голд Макс Пауър съм.
Поздрави.
Знаеш ли че батковците с XP Deus и Minelab GPX-5000
викат на твоето детска играчка или не знаеш???
Всеки казва вместо да вземаш XP Gold Maxx Power си вземи XP Deus
желая ти късмет
И не си мисли че си с най добрата машина, щото не е въобще така
а пък ако искаш си мисли така твоя си работа Cool
Брейййй,много защитници и застъпници бе...
Никъде не съм казал,че моята машина е най-добрата,такава ви казах,че няма,поне още няма.
Незнам що си мислите,че деуса е най-великата машина,ама щом така си мислите,няма лошо,мислете си.
А пък ДжиПи-то като го вкараш в замърсеното,ела ми се обади.
За мен няма машина дето да работи по-добре от Голд макса на замърсено - мое мнение.

Е тва е деуса : https://www.youtube.com/watch?v=cooC82S-EyM

https://www.youtube.com/watch?v=B8bgECK9flA


А след като твоята машина се конкурира с БГ машина, то изобщо не ми я хвали написа:
Казах на "чисто",че ме конкурира или не го прочете.

Та в края на краищата,наистина всеки сам си избира с какво да работи,но моето мнение си остава същото,дори и да не ви харесва.

Поздрави и късмет...












Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 4:48 pm

ф2 с нел биг торнадото смятам да ти свие перките в дълбочина и брой извадени цветове... написа:
Тва го пропуснах....
Абе Бат Данчо,абе голям мъж си бе,засрами се малко,вразуми се.
По-голяма простотия от тази не бях чел във форума.
На тва Ф2 ако искаш му сложи и като на нексуса голямата антена,в режим на дискриминация пак ще си остане същото ДЪРВО.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyПет Авг 30, 2013 5:11 pm

Mladencho написа:

Тва го пропуснах....
Абе Бат Данчо,абе голям мъж си бе,засрами се малко,вразуми се.
По-голяма простотия от тази не бях чел във форума.
На тва Ф2 ако искаш му сложи и като на нексуса голямата антена,в режим на дискриминация пак ще си остане същото ДЪРВО.
Това си е твое мнение...
Късмет и на теб !

п.с. А ако идваш към с. Белопопци, община Горна Малина, област Софийска, то тогава ми звънни: 0877-972196 - искам само да ти покажа какво прави ф2-то с нелката. Ей така - без никакви ангажименти като машина за машина и прочее салати...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyСъб Авг 31, 2013 12:28 am

Mladencho написа:

Тва го пропуснах....
Абе Бат Данчо,абе голям мъж си бе,засрами се малко,вразуми се.
По-голяма простотия от тази не бях чел във форума.
На тва Ф2 ако искаш му сложи и като на нексуса голямата антена,в режим на дискриминация пак ще си остане същото ДЪРВО.
До Младенчо!
Виж , досега не исках да вземам страна в спора , но явно трябва, защото вече се говорят глупости! Имаш ли си на представа този въпросен Колега с ф2 и нел биг торнадо в присъствието на мен и на Данчо Ненов на каква дълбочина извади цветни сигнали? Аз си нямах до момента в който не го видях с очите си!

1. 100 пъти съм го казал , че е най-важно зад кормилното устройство.
2. МД също е важен, но малко по-малко.
3 . Терена беше слабо оруден грунд около 55.


И най накрая потвърждавам всичко писано от Йордан Ненов, дори го бъзиках , че с неговият фишер 75 почти не засича тези сигнали е вярно. Никаква реклама просто истина . Но на замърсено този фишер с тази антена не извади никакъв сигнал. Това е!

Сто пъти съм го казвал най-важното е срастването с уреда , а не постоянно да ги сменяваш и да си мислиш , че си напред. Това е като модата - модерно е да си с розови очила и да те оприличв.т като пед......ст.



Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



11dd или SEF30x25 за F-5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11dd или SEF30x25 за F-5   11dd или SEF30x25 за F-5 EmptyСъб Авг 31, 2013 12:46 am

Май имате слабост някаква си към Фишер Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
11dd или SEF30x25 за F-5
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fisher F5 11DD
» купувам 11dd елипса za gold bug
» Fisher F5 или Fisher F5 11DD

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: