Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab голден пират маск врътка Simplex deus нишани nexus TEKNETICS kupuvam Майнлаб mask tesoro miladinka 5000 prodavam Spectrum Fisher Coil nokta lorenz VANQUISH грунда wave GOLD
 

 Магазин в Пловдив

Go down 
+2
astervil
PMD
6 posters
АвторСъобщение
PMD
Новобранец
Новобранец
PMD



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyЧет Юли 18, 2013 12:46 pm

Здравейте, колеги! Искам да си купя МД, но не мога да намеря магазин в Пловдив. Някъде във форума имаше публикация и беше посочен адрес "Кукленско шосе" 21, но там не успях да открия такъв. Ако някой знае, ще му бъда благодарен да сподели с мен.
Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПет Юли 19, 2013 9:08 am

PMD написа:
Здравейте, колеги! Искам да си купя МД, но не мога да намеря магазин в Пловдив. Някъде във форума имаше публикация и беше посочен адрес "Кукленско шосе" 21, но там не успях да открия такъв. Ако някой знае, ще му бъда благодарен да сподели с мен.
Благодаря предварително!

 Добре де,защо държиш да го закупиш от Пловдив.Аз си го поръчах от Metaldetectors.от Светльо,и съм доволен.Коректен е.Все пак са представители на доста известни марки...Само да не прозвучи като реклама.Very Happy
Върнете се в началото Go down
PMD
Новобранец
Новобранец
PMD



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПет Юли 19, 2013 9:20 am

Защото искам да го разгледам от близо, а не на снимка. Смятам че човек така придобива малко по-добра представа за апарата. Иначе относно мдетекторс прочетох само положителни отзиви , предполагам са коректни Smile
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПет Юли 19, 2013 10:37 am

В Пловдив има само голдън маск
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПет Юли 19, 2013 10:39 am

PMD написа:
Защото искам да го разгледам от близо, а не на снимка. Смятам че човек така придобива малко по-добра представа за апарата. Иначе относно мдетекторс  прочетох само положителни отзиви , предполагам са коректни Smile

 И ти си прав."Ръка да пипне,око да види"
Върнете се в началото Go down
PMD
Новобранец
Новобранец
PMD



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПет Юли 19, 2013 10:41 am

И това е нещо, чел съм противоречиви неща за тях, а никога не съм виждал как работи. Ако ми дадеш някви координати ще съм ти благодарен. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПет Юли 19, 2013 10:53 am

Кукленско шосе21,ет6.офис601,висока сграда е,от другата страна на булеварда има бензиностанция мисла че е ЕКО Петрол
Върнете се в началото Go down
PMD
Новобранец
Новобранец
PMD



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПет Юли 19, 2013 10:58 am

xp fan написа:
Кукленско шосе21,ет6.офис601,висока сграда е,от другата страна на булеварда има бензиностанция мисла че е ЕКО Петрол
Благодаря ти!Cool 
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПет Юли 26, 2013 11:10 pm

astervil написа:
PMD написа:
Здравейте, колеги! Искам да си купя МД, но не мога да намеря магазин в Пловдив. Някъде във форума имаше публикация и беше посочен адрес "Кукленско шосе" 21, но там не успях да открия такъв. Ако някой знае, ще му бъда благодарен да сподели с мен.
Благодаря предварително!

 Добре де,защо държиш да го закупиш от Пловдив.Аз си го поръчах от Metaldetectors.от Светльо,и съм доволен.Коректен е.Все пак са представители на доста известни марки...Само да не прозвучи като реклама.Very Happy

Абсолютно си прав,освен че са изключително коректни са и представители на всички водещи марки.Също така те разполагат и с гаранционен и след гаранционен сервиз което е много важно.А и след като вече си им станал клиент ползваш и доста промоции. И последното на мдетекторс цените са най ниски от всички останали търговци и като купиш от тях знаеш,че купуваш оригинал а не китаиско или турско менте !
Изброих ти много положителни неща защо трябва да си купиш металдетектор от тях,пък ти си реши сам от къде да си купиш,парите са си твой !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyСъб Юли 27, 2013 4:24 pm

buntar.1971 написа:
astervil написа:
PMD написа:
Здравейте, колеги! Искам да си купя МД, но не мога да намеря магазин в Пловдив. Някъде във форума имаше публикация и беше посочен адрес "Кукленско шосе" 21, но там не успях да открия такъв. Ако някой знае, ще му бъда благодарен да сподели с мен.
Благодаря предварително!

 Добре де,защо държиш да го закупиш от Пловдив.Аз си го поръчах от Metaldetectors.от Светльо,и съм доволен.Коректен е.Все пак са представители на доста известни марки...Само да не прозвучи като реклама.Very Happy

Абсолютно си прав,освен че са изключително коректни са и представители на всички водещи марки.Също така те разполагат и с гаранционен и след гаранционен сервиз което е много важно.А и след като вече си им станал клиент ползваш и доста промоции. И последното на мдетекторс цените са най ниски от всички останали търговци и като купиш от тях знаеш,че купуваш оригинал а не китаиско  или турско менте !
Изброих ти много положителни неща защо трябва да си купиш металдетектор от тях,пък ти си реши сам от къде да си купиш,парите са си твой !

Така е, www.mdetectors.com внася доста марки, ние сме техни дилъри и зареждаме от тях също така работим на техните цени .
Сервиза си е при тях..., ако някой има проблем го праща в mdetectors независимо че детектора не е купен от тях.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyСъб Юли 27, 2013 5:27 pm

Golden Mask написа:
buntar.1971 написа:
astervil написа:
PMD написа:
Здравейте, колеги! Искам да си купя МД, но не мога да намеря магазин в Пловдив. Някъде във форума имаше публикация и беше посочен адрес "Кукленско шосе" 21, но там не успях да открия такъв. Ако някой знае, ще му бъда благодарен да сподели с мен.
Благодаря предварително!

 Добре де,защо държиш да го закупиш от Пловдив.Аз си го поръчах от Metaldetectors.от Светльо,и съм доволен.Коректен е.Все пак са представители на доста известни марки...Само да не прозвучи като реклама.Very Happy

Абсолютно си прав,освен че са изключително коректни са и представители на всички водещи марки.Също така те разполагат и с гаранционен и след гаранционен сервиз което е много важно.А и след като вече си им станал клиент ползваш и доста промоции. И последното на мдетекторс цените са най ниски от всички останали търговци и като купиш от тях знаеш,че купуваш оригинал а не китаиско  или турско менте !
Изброих ти много положителни неща защо трябва да си купиш металдетектор от тях,пък ти си реши сам от къде да си купиш,парите са си твой !

Така е, www.mdetectors.com внася доста марки, ние сме техни дилъри и зареждаме от тях също така работим на техните цени .
Сервиза си е при тях..., ако някой има проблем го праща в mdetectors независимо че детектора не е купен от тях.
Браво Владо,супер !super21 super21 super21 super21 
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Магазин в Пловдив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин в Пловдив   Магазин в Пловдив EmptyПон Юли 29, 2013 11:35 am

Golden Mask написа:

Така е, www.mdetectors.com внася доста марки, ние сме техни дилъри и зареждаме от тях също така работим на техните цени .
Сервиза си е при тях..., ако някой има проблем го праща в mdetectors независимо че детектора не е купен от тях.

Да точно така - всичко при Владо в Пловдив е от нас - с гарантиран сервиз и произход.
Върнете се в началото Go down
 
Магазин в Пловдив
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Магазин в Пловдив: Клондайк Пловдив - MDETECTORS.BG
» Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив
» Пловдив не е градът на Филип Македонски.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: