Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО ЦЕНИ НА ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ НА КРЕДИТ

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
tejon TEKNETICS грунда металотърсач маск голден kupuvam nexus lorenz miladinka golden tesoro prodavam wave пират Майнлаб продавам Spectrum нишани mask minelab Coil Fisher GOLD deus врътка
Share | 

Тест на Голден маск 2 в Тетевенско

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
the_lefty
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Авг 04, 2013 4:49 pm

Golden Mask написа:
ГМ2 е бавен детектор, незнам защо се заигравате с тия пирони, още повече че е с антена 10х12'' .
ГМ4 е съвсем друга работа .
10х12'' не е добра за замърсено, а за орудено ! За замърсено 7'', 8'' , 9х10'' , 10.5''
Благодаря за отговора,по-добре ли е за да си купя ГМ4 при положение че ходя на детектинг веднъж седмично.
Върнете се в началото Go down
the_lefty
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Авг 04, 2013 4:51 pm

...а пък ГМ2 я имам от 6 месеца,или да си купя една антена нормална кръгла 26 см и да си ги сменям?
Avrelian
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Авг 04, 2013 6:13 pm

the_lefty написа:
...а пък ГМ2 я имам от 6 месеца,или да си купя една антена нормална кръгла 26 см и да си ги сменям?

Вземи си кръгла 26 см, работи само на ВЦО с загатващ праг и след още 6 месеца ще си номер 1.
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Авг 04, 2013 6:43 pm

Подкрепям мнението на Голден маск че няма нужда да се заигравате с тези пирони и още повече с ГМ2 - съвсем нормално работи при кръстосване на сигнала да дава тези показатели пък и правилото е при съмнителен сигнал се копа...По Тетевенско за горско търсене 10/12" ДД антена е трепач ама на замърсено ти е нужна по малка антена - препоръчвам 8" ДД...
И не че ще почне да работи като ГМ4...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
the_lefty
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Авг 04, 2013 8:45 pm

Avrelian написа:
the_lefty написа:

Вземи си кръгла 26 см, работи само на ВЦО с загатващ праг и след още 6 месеца ще си номер 1.
Блaгодaря зa съветa.Cool 
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Ное 17, 2013 3:30 pm

kronos555 написа:
тц, деуса е плитък, тая дискриминация няма от къде да дойде.
също се очаква тази марка да пусне скоро нов модел който работи на две честоти едновременно.
Не е плитък.
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Ное 17, 2013 3:34 pm

pet1r90 написа:
jordan_nenov написа:
pet1r90 написа:
astervil написа:
pechkata написа:
pet1r90 написа:

на чиста почва  f75 не струва който каквото иска да говори , на по тежка може да е по добре спрямо други модели от неговия клас но за мен  това не е уред които да струва   толкова пари
Петре не знам кое те кара да мислиш така ама на този клип показва завидна дълбочина...
https://www.youtube.com/watch?v=VrKeStMo_vw
Вярно е,че изчернява сигнала,но със щатната сонда,която не е променяна от 100год.Също зависи и от вида на почвата./ако съдържа много желязо/ Сега с новите модели сонди /както и руснака показа/се държи съвсем прилично и трудно могат да го бият други модели от този клас.
стига циркове ,  авера  си взел тази сонда , едно че тежи друго че  дълбочина пак НЯМА .
във въздуха  f75 няма равен но в земята  изобщо  го няма .....
Ти колко време имаше Ф-75 та даваш такива категорични мнения?
Щото доколкото си спомням, изобщо неможа да подкараш фишера, който го беше купил незнайно от къде...
3 месеца по-не беше в мен , от който  2 редовно излизане ....
не съм вчерашен  знам че трябва да се  свикне на машината  усетих и  тънките  места но пак не струваше ......  
може да става  за  тежки почви но за  чисти не става , аз гаранция давам че  на чисто  със игъла  ще го разплача този  фишер .
на въздушни проби няма равен 40-45 см  1 лв  го чува но в земята макс 27 28 см  ако за някой хора  това е  дълбочина за мен не е Smile
А кое е за теб дълбочина?
Айде да чуем.Но щом 27-28см е малко,очаквам да кажеш,някаква цифра,която е постижима за SD,GP,GPX.
Но нали за монетари говорите.?
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Ное 17, 2013 4:09 pm

jordan_nenov написа:
pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Наборе, понеже само лаеш, предлагам ти да дойдеш при мен или аз да дойда при теб и да заложим машина за машина! Тогава да разбереш дали фишера е дълбок или маската е плитка !
Даже ще се боря с теб с най-слабия модел на фишер: Ф-2 !
Аре поумней вече де !
Селския ти Петър не мисли така...Не знам кой трябва да поумнее...Ти осввен Фишер друг детектор хващал ли си...?
Хората от форума дето ме познават и знаят кой е моя район, нека да кажат колко машини има в радиус от 50 км около мен. Не са повече от 3-4. Освен с Фишер съм работил с Метадек, Маска-2, Пират, Гарет АЦЕ 250 и забележи Омнитрон... Интересно защо ли сега съм с монетар Фишер и мисля че никога няма да го заменя с друга бангия. А я кажи ти нещо от твоя опит като изключим маските, май друга машина не си хващал, а? Не казвам, че маската е лоша, а само че всички други БГ апарати са много по-добри от нея ! Късмет !
Йордан Ненов,големи глупости пишеш!
Ами точно за това,че в радиус от 50 км има само 3-4 машини около теб,затова си въобразяваш че Фишерчето ти е N;1.
Хич не ни е интересно,защо сега си с Фишер и защо не искаш друго.
А в последното си изречение избиваш рибата тотално: "маската не била лоша,но всички БГ апарати били МНОГО по-добри от нея."
Забележете: не "по-добри",а "МНОГО" по-добри....Това значи,че Владо Лилов трябва да се движи още със Жигули.(ама вчера ме закара до гарата със супер луксозно БМВ.)
Откъде ли го има? Сигурно е най-големия дистрибутор на Фишерчето еф седемдесет и пет..Laughing 
Всички БГ апарати били МНОГО по-добри от Маската.(още веднъж да го повторя).А гаражните? И те ли?
А ония първите,от преди 30 год.,WEF-ovete?
И те ли?
Отдавна не бях се заглеждал из Форума,ама големи плювалници са се завъдили против Маската.
Има апарати,дето за ник'ъв чеп не стават,никой не ги плюе.
Но за БГапарат,който се продава масово в чужбина(и тук естественно) скачат мн.хора.
Типично по български...
Утре,Ненов,мисля да дойда по вашия край да пробвам ГМ4.
Но,аз мислех,че си покрай Ел.Пелин.Гледам писал си Тетевенско....
Чакай пак да ти цитирам изречението,че е за рекордите на Гинес:
"НЕ КАЗВАМ,ЧЕ МАСКАТА Е ЛОША,А САМО ЧЕ ВСИЧКИ ДРУГИ БГ АПАРАТИ СА МНОГО ПО-ДОБРИ ОТ НЕЯ"cheers 
Ами драги колеги оот Форума,аз бачкам с Маски от повече от шест години и им знам добрите възможности.Но щом всички други БГ са по-добри,(според Ненов),значи България е N; 1 по класни машини.Laughing 
Very Happy 
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Ное 17, 2013 7:05 pm

Пичове,винаги съм го писал и пак го пиша,че всички монетари са от един "дол дренки"т.е. имат почти едни дълбочини и дискриминация!Фишер 75 а, и други фабрични си имат нормална дълбочина и не са издути като повечето БГ детектори за по-фрапираща дълбочина,и най-важното е ,че не пропускат нищо.За това и не са нервни като някой БГ апарати,и за това на лимитираните серии двата дълбоки процеса BP и GL са по-нервни,...но са в границите.
 Друг е въпросът ,че са ограничени обектите ни,и се дърлим тук,поради липса на "работа"

Последната промяна е направена от astervil на Сря Ное 20, 2013 7:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Ное 17, 2013 8:09 pm

sitalk написа:
pet1r90 написа:
jordan_nenov написа:
pet1r90 написа:
astervil написа:
pechkata написа:
pet1r90 написа:

на чиста почва  f75 не струва който каквото иска да говори , на по тежка може да е по добре спрямо други модели от неговия клас но за мен  това не е уред които да струва   толкова пари
Петре не знам кое те кара да мислиш така ама на този клип показва завидна дълбочина...
Вярно е,че изчернява сигнала,но със щатната сонда,която не е променяна от 100год.Също зависи и от вида на почвата./ако съдържа много желязо/ Сега с новите модели сонди /както и руснака показа/се държи съвсем прилично и трудно могат да го бият други модели от този клас.
стига циркове ,  авера  си взел тази сонда , едно че тежи друго че  дълбочина пак НЯМА .
Щото доколкото си спомням, изобщо неможа да подкараш фишера, който го беше купил незнайно от къде...
не съм вчерашен  знам че трябва да се  свикне на машината  усетих и  тънките  места но пак не струваше ......  
може да става  за  тежки почви но за  чисти не става , аз гаранция давам че  на чисто  със игъла  ще го разплача този  фишер .
на въздушни проби няма равен 40-45 см  1 лв  го чува но в земята макс 27 28 см  ако за някой хора  това е  дълбочина за мен не е Smile
Айде да чуем.Но щом 27-28см е малко,очаквам да кажеш,някаква цифра,която е постижима за SD,GP,GPX.
Кой какво пави аз все за тоя загубен fisher пиша .
виж сега дълбочина казвам на 30 см и то сигнал който го чувам цвят и вадя цвят.
а не чувам сигнал (цвят) вадя желязо .
фишера има дискриминация 20 см макс след това си е пълен ташак .
чувствителност няма ,
на ал метал е почти не вузможно да се работи .
ами да ме извинявате колеги ама за тези пари който струва уреда няма как да чуете добри приказки ОТ МЕН !
казвал съм го и преди , ще го кажа и сега
една маска ще се представи по добре .
хайде лека от мен Wink

______________________________________________________________________________________

http://roman-coins.com.ua/index.html
______________________________________________________________________________________
astervil
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Сря Ное 20, 2013 7:59 am

"Маските" не са лоши апарати,защото и аз съм започнал с "Бандито",но в интерес на истината Маска 4 гони цена около 1000лв.с една сонда.Значи,ако Владо му сложи дисплей и още една сонда към него,цената ще се вдигне поне с 400лв.Значи кажи речи колкото съм взел T2LTD-то,което все пак идва от САЩ,и има допълнителни такси.
Кой според вас е по-добрият избор?
Иначе бих си взел Маска,но не и на тая цена!
Успехи на всички!
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Сря Ное 20, 2013 12:15 pm

Не се знае може пак да е на 1000лв. с дисплея...

Gandalf
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Сря Ное 20, 2013 10:52 pm

astervil написа:
"Маските" не са лоши апарати,защото и аз съм започнал с "Бандито",но в интерес на истината Маска 4 гони цена около 1000лв.с една сонда.Значи,ако Владо му сложи дисплей и още една сонда към него,цената ще се вдигне поне с 400лв.Значи кажи речи колкото съм взел T2LTD-то,което все пак идва от САЩ,и има допълнителни такси.
Кой според вас е по-добрият избор?
Иначе бих си взел Маска,но не и на тая цена!
    Успехи на всички!

Точно поради тази причина аз и сигурно много други сме предпочели чуждият производител! Но иначе, да и аз бих си взел една Маска!!! Smile 
stanislav1916
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Вто Дек 03, 2013 6:47 pm

Наи добрия апарат от марката Golden mask най-добър лично за мен е 3+ досто тестове направих тои наи ми допадна .
sitalk
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Дек 08, 2013 10:50 pm

Само от тестове не може да се придобие представа.Иска много обикаляне на различни почви.
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Нед Дек 08, 2013 11:34 pm

pet1r90 написа:
sitalk написа:
pet1r90 написа:
jordan_nenov написа:
pet1r90 написа:
astervil написа:
pechkata написа:
pet1r90 написа:

Кой какво пави аз  все за тоя загубен fisher  пиша .
 виж сега  дълбочина  казвам  на  30 см  и то  сигнал който    го чувам цвят и вадя цвят.
а не  чувам сигнал  (цвят) вадя желязо .
фишера има дискриминация  20 см  макс след това   си е пълен ташак .
чувствителност няма ,  
на ал метал е  почти не вузможно да  се работи .
ами да ме извинявате колеги   ама  за тези пари който струва  уреда няма как да  чуете добри приказки ОТ МЕН !
казвал съм го и преди  , ще го кажа   и сега
една маска   ще се представи  по добре .
хайде лека  от мен Wink
Колега нищо лично , но освен плюене на марката фишер друго нищо не съм чул от теб. Вариантите са два или нищо неразбиращ от настройки или малко си работил с този уред.

Според мен трябва време да разбереш един апарат ! Минимум 6 м. работа.

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
bai_georgi
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 8:06 pm

ivanasen написа:

Според мен за да си избереш хубав апарат трябва освен опит да имаш и акъл. Не знам що за човек би си купил Ф5 и още повече този човек да дава акъл на другите Cool 
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 8:18 pm

bai_georgi написа:

Според мен за да си избереш хубав апарат трябва освен опит да имаш и акъл. Не знам що за човек би си купил Ф5 и още повече този човек да дава акъл на другите Cool 
Да и ще разбереш ако му зададеш този въпрос:
Колко маха е нужно за да локализираш сигнал...?

ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 8:23 pm

bai_georgi написа:
ivanasen написа:

Гоше дали аз не разбрах или те нещо с главата си НЕ СИ НАРЕД !?  Ти въобще пипал Ли си МД . Понеже в най-първите ТИ ПОСТОВЕ ПИШЕШЕ , ЧЕ НЕ СИ ПИПАЛ И ИСКАШ ДА СИ НАПРАВИШ. А пък сега взе да ни учиш на работа с МД и то с фишер. Нещо ми изглеждаш май на ШАРЛАТАНИН. С няколко думи поредният ХЬШ с поредният си ник.

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Последната промяна е направена от ivanasen на Пон Дек 09, 2013 8:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 8:26 pm

pechkata написа:
bai_georgi написа:

Да и ще разбереш ако му зададеш този въпрос:

Печка , Ти ако имаше акъл няма да се на това дередже. Защо? Ще ти отговоря : Освен да се заяждаш и да рекламираш маската нищо смислено не съм прочел от теб

ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 8:28 pm

[quote="pechkata"]
bai_georgi написа:

Нещо бъркаш гарет с фишер. При гарета са нужни махове.

trakieca
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 8:32 pm

Според мен дали апарата ще е фишер или голден маск няма никакво значение , ако не станеш едно цяло със апарата винаги ще си мислиш ,че не си избрал правилния модел и точно заради това се сравняват в форума различни модели мислейки ,че има по-добър а всъщност такъв няма , дали ще е по-дълбок със 2 сантиметра или не или има дисплей или няма едва ли е от голямо значение , та затова ако ви е направило впечатление как много опитни търсачи търсят със обикновени евтини модели а други току-що започнали това хоби парадират със апарати от по-скъпите модели ....  Smile 
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 8:39 pm

trakieca написа:
Според мен дали апарата ще е фишер или голден маск няма никакво  значение , ако не станеш едно цяло  със апарата винаги ще си мислиш ,че не си избрал правилния модел  и точно заради това се сравняват в форума различни модели  мислейки ,че има по-добър а всъщност  такъв няма , дали ще е по-дълбок със 2 сантиметра или не или има дисплей или няма едва ли е от голямо значение , та затова ако ви е направило впечатление как много опитни търсачи търсят със обикновени евтини модели а други току-що започнали това хоби парадират със апарати от по-скъпите модели ....  Smile 

На 100% си прав. И напълно те подкрепям -80% според мен най-важно е зад кормилното устройство. Но едно искам да ти кажа колега влезни във форума с истинският си профил и по-този начин , ще кажеш " НЕ НА СТРАХА И НА ОМРАЗАТА"

bai_georgi
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 9:17 pm

ivanasen написа:

Гоше дали аз не разбрах или те нещо с главата си НЕ СИ  НАРЕД !?  Ти въобще пипал Ли си МД . Понеже в най-първите ТИ ПОСТОВЕ ПИШЕШЕ , ЧЕ НЕ СИ ПИПАЛ И ИСКАШ ДА СИ НАПРАВИШ. А пък сега взе да ни учиш на работа с МД и то с фишер. Нещо ми изглеждаш май на ШАРЛАТАНИН. С няколко думи поредният ХЬШ с поредният си ник.

Аз не работя с металотърсач. Разчитам на методи от стари времена cat pig  elephant  albino   и най-вече на багети alien и махало cherry . За възможностите на твоя :mdr97: фишер 5 :mdr97:  няма смисъл да говорим, ти сам си се убедил, че не става за нищо и затова си му купил по-голяма сонда и си дал още пари и сега като си разбрал, че и с нея е пълен clown  geek  jocolor ти е трудно да признаеш колосалната си заблуда, за която ти се иска някой да те накаже :fessee: :fessee: :fessee: 
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пон Дек 09, 2013 9:27 pm

bai_georgi написа:
ivanasen написа:

Гоше дали аз не разбрах или те нещо с главата си НЕ СИ  НАРЕД !?  Ти въобще пипал Ли си МД . Понеже в най-първите ТИ ПОСТОВЕ ПИШЕШЕ , ЧЕ НЕ СИ ПИПАЛ И ИСКАШ ДА СИ НАПРАВИШ. А пък сега взе да ни учиш на работа с МД и то с фишер. Нещо ми изглеждаш май на ШАРЛАТАНИН. С няколко думи поредният ХЬШ с поредният си ник.

Аз не работя с металотърсач. Разчитам на методи от стари
времена cat pig  elephant  albino   и най-вече на багети alien и махало cherry . За възможностите на твоя :mdr97: фишер 5 :mdr97:  няма смисъл да говорим, ти сам си се убедил, че не става за нищо и затова си му купил по-голяма сонда и си дал още пари и сега като си разбрал, че и с нея е пълен clown  geek  jocolor ти е трудно да признаеш колосалната си заблуда, за която ти се иска някой да те накаже :fessee: :fessee: :fessee: 
Бай Георги иди си надупи. Ти си човека , който е заблуден!

Тест на Голден маск 2 в Тетевенско
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» пловдив-пазарджик
» кабел за Голден Маск (стария)
» Металотърсач Golden Mask 5+ е готов
» Кой анимационен герой сте вие?
» Fisher F75 ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: