Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск nexus VANQUISH голден Minelab 5000 Fisher prodavam tesoro грунда Spectrum GOLD TEKNETICS lorenz Simplex врътка wave Майнлаб deus пират mask miladinka нишани Coil nokta kupuvam
 

 Тест на Голден маск 2 в Тетевенско

Go down 
+31
koceto
borislav123
FELIX
adventurer
OFROAD
bobi31
RelicHuntingVT
charon
trakieca
bai_georgi
stanislav1916
Gandalf
sitalk
Avrelian
BEKS
imperio
atina
бобо
Golden Mask
astervil
Podlecii.avg
manchi_81
jordan_nenov
nasko75
ivanasen
pet1r90
Mladencho
Трибал-М
pechkata
kronos555
the_lefty
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyПон Дек 09, 2013 9:43 pm

Кат ви гледам приказките май сте само за класацията.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyВто Дек 10, 2013 6:19 pm

Колко маха е нужно за да локализираш сигнал...?

Е никой ли не знае отговора на този въпрос...?

Жокер: отговора се състои от 4 думи...
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyВто Дек 10, 2013 7:26 pm

два -ляв и десен
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyВто Дек 10, 2013 9:13 pm

На мен ми трябват около 6 шест маха,щот не съм с Фишер Embarassed .... Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyВто Дек 10, 2013 10:07 pm

bai_georgi написа:
ivanasen написа:

Гоше дали аз не разбрах или те нещо с главата си НЕ СИ  НАРЕД !?  Ти въобще пипал Ли си МД . Понеже в най-първите ТИ ПОСТОВЕ ПИШЕШЕ , ЧЕ НЕ СИ ПИПАЛ И ИСКАШ ДА СИ НАПРАВИШ. А пък сега взе да ни учиш на работа с МД и то с фишер. Нещо ми изглеждаш май на ШАРЛАТАНИН. С няколко думи поредният ХЬШ с поредният си ник.

Аз не работя с металотърсач. Разчитам на методи от стари времена cat pig  elephant  albino   и най-вече на багети alien и махало cherry . За възможностите на твоя :mdr97: фишер 5 :mdr97:  няма смисъл да говорим, ти сам си се убедил, че не става за нищо и затова си му купил по-голяма сонда и си дал още пари и сега като си разбрал, че и с нея е пълен clown  geek  jocolor ти е трудно да признаеш колосалната си заблуда, за която ти се иска някой да те накаже :fessee: :fessee: :fessee: 

Ех, че веселба се заформила тук  Laughing Бай Гьорге, намирал ли си 2 стотинки по твоите методи с разни махала и багети?Предлагам ти лесни 1000 лева.Ще скрия един пръстен златен на полвин педя под земята на полвин декар място.Намериш ли го от първия път получаваш парите а ако се изложиш ...ти си измисли наказание, че да съм на печалба.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyВто Дек 10, 2013 10:13 pm

По вероятно е да повярвам в самодиви, отколкото в махала, бутала и багети...Много наивни душици вярват на разни багетисти и си издават местата и после багетистите научават местата и перат с монетарите там  Twisted Evil Това е цялата схема.Мушенгиии багетисти е имало още от древни времена  Twisted Evil Успех с търсенето.Снимай клип как намираш самородно злато с багети и може да получиш нобелова награда...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 8:15 am

RelicHuntingVT написа:
По вероятно е да повярвам в самодиви, отколкото в махала, бутала и багети...Много наивни душици вярват на разни багетисти и си издават местата и после багетистите научават местата и перат с монетарите там  Twisted Evil Това е цялата схема.Мушенгиии багетисти е имало още от древни времена  Twisted Evil Успех с търсенето.Снимай клип как намираш самородно злато с багети и може да получиш нобелова награда...

Колега,чувал ли си ,че по топографска карта(или каквато и да е друга)и по снимка може да се търси с махало?Даже някой са намирали това-онова...
...Все едно да им дадеш на тези специалисти снимка на жена(до раменете) и да ти кажат точно дали е девствена,или е раждала...
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 8:45 am

Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:
По вероятно е да повярвам в самодиви, отколкото в махала, бутала и багети...Много наивни душици вярват на разни багетисти и си издават местата и после багетистите научават местата и перат с монетарите там  Twisted Evil Това е цялата схема.Мушенгиии багетисти е имало още от древни времена  Twisted Evil Успех с търсенето.Снимай клип как намираш самородно злато с багети и може да получиш нобелова награда...

Колега,чувал ли си ,че по топографска карта(или каквато и да е друга)и по снимка може да се търси с махало?Даже някой са намирали това-онова...
...Все едно да им дадеш на тези специалисти снимка на жена(до раменете) и да ти кажат точно дали е девствена,или е раждала...

Ако е вярно това със същия успех ще познават числа от тотото ! Няма как да стане SmileХора с такива способности щяха да са изключително търсени в много области на живота...Изключително невярно Smile
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 9:17 am

Очакват се опровержения,бурни,или обикновени...
Върнете се в началото Go down
bai_georgi
Легионер
Легионер
bai_georgi



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 1:15 pm

Трибал-М написа:
Очакват се опровержения,бурни,или обикновени...
Няма какво да опровергавам или да се оправдавам. Всеки сам си избира метода, начина и уреда. Дали съм намирал нещо с багети- не, но съм намирал неща, които са ги крили приятели при много тестове. Много е интересен факта, че когато някой скрие нещо почти 90% се намира. Защо тогава не съм открил нещо, което си е било в земята? - Може би не съм бил близо или в обсег, може да съм ходил на места където просто си няма нищо................та така, който иска да вярва, който иска да не вярва. нова кодина
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 6:52 pm

bai_georgi написа:
Трибал-М написа:
Очакват се опровержения,бурни,или обикновени...
Няма какво да опровергавам или да се оправдавам. Всеки сам си избира метода, начина и уреда. Дали съм намирал нещо с багети- не, но съм намирал неща, които са ги крили приятели при много тестове. Много е интересен факта, че когато някой скрие нещо почти 90% се намира. Защо тогава не съм открил нещо, което си е било в земята? - Може би не съм бил близо или в обсег, може да съм ходил на места където просто си няма нищо................та така, който иска да вярва, който иска да не вярва. нова кодина


Колега,отговорът ти звучи много сериозно и откровено,няма място за невярване.При това положение нещо се случва с обектите,заровени в почвата,за да ти убягват.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 7:19 pm

Дали съм намирал нещо с багети- не, но съм намирал неща, които са ги крили приятели при много тестове. Много е интересен факта, че когато някой скрие нещо почти 90% се намира. Защо тогава не съм открил нещо, което си е било в земята? - Може би не съм бил близо или в обсег, може да съм ходил на места където просто си няма нищо............... написа:
Тази материя е много тънка първо за целта която търсиш е необходимо насочващо у/во или така наречения задаващ генератор на определена честота...
Без подобно у/во ти индикираш всичко в зонота която търсиш и се получава грешка или пропускане...
Например при търсене на злато ти не знаеш какво търсиш смисъл колко карата е че да си настройш правилно сканиращото у/во и има мн. фактори които влиаят на търсенето - слънце стоене вятър дъжд и т.н. ...



- нямаше да вземам отношение по въпроса заради томболата че да не спъвам следващите се класирали ама не се здържах...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 7:41 pm

Вземането на участие,според мен, улеснява колегите!Отваря нови "прозорчета" за тях.Е,ако ги виждат и искат да ги ползват...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 8:02 pm

Трибал-М написа:
Вземането на участие,според мен, улеснява колегите!Отваря нови "прозорчета" за тях.Е,ако ги виждат и искат да ги ползват...

Разбира се , че отваря! Един коментар може да доведе до лавина от постове. Успех на всички след мен!  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 8:22 pm

Според мен може да се ползват багети за търсене, но има един феномен както и Бай Георги е забелязал- намират се скрити от други хора тестови предмети, а такива стояли дълго под земята не. Може би с времето се неутрализира излъчването или просто няма. Друг проблем са фалшивите сработвания и смущения.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 11, 2013 9:25 pm

Бай Георге, туй е мал шанс. Но надеждата умира последна. Laughing  И зареждай хубаво батерията.
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyПон Дек 16, 2013 12:56 am

Mladencho написа:
https://www.youtube.com/watch?v=s423wCYsbrc


Ха-ха, тук съм аз с маската.  :mdr97: 
Върнете се в началото Go down
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyПон Дек 16, 2013 1:02 am

the_lefty написа:
Ние с тебе се занимава ме където се казва от вчера,а предполагам че знаеш че първия детектор купен в Тетевен е 91г и е невероятния за времето си Фишер 1266.Та почти всичко,казвам почти а  не всичко е по-обрано та дълбочината е вече от значение.


И не след много време го купих аз. Отворих го, поиграх си малко и му вдигнах дълбочината с 50% Колко пара се извади с него!
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyПон Дек 16, 2013 8:15 am

OFROAD написа:
the_lefty написа:
Ние с тебе се занимава ме където се казва от вчера,а предполагам че знаеш че първия детектор купен в Тетевен е 91г и е невероятния за времето си Фишер 1266.Та почти всичко,казвам почти а  не всичко е по-обрано та дълбочината е вече от значение.


И не след много време го купих аз. Отворих го, поиграх си малко и му вдигнах дълбочината с 50% Колко пара се извади с него!




Колега на Фишер75 ли му вдигна дълбочината с 50%?
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyВто Дек 17, 2013 9:29 pm

човека говори за фишер 1266
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 18, 2013 11:08 am

adventurer написа:
човека говори за фишер 1266



Аналоговите стават! За тези с "екраните" ми е интересно.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyСря Дек 18, 2013 5:25 pm

astervil написа:
adventurer написа:
човека говори за фишер 1266
   


 Аналоговите стават! За тези с "екраните" ми е интересно.
Тези с екраните и те могат да се "форсират",но трябва да се прави от техни4ески грамотен 4овек.А ако е нов губиш гаранцията  Cool 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 5:30 pm

FELIX написа:

Тези с екраните и те могат да се "форсират",но трябва да се прави от техни4ески грамотен 4овек.А ако е нов губиш гаранцията  Cool 
Дълбочината не е чак толкова важа при търсене на малки предмети...
Целта е да регистрират колкото си може повече сигнали при един мах или с др. думи казано бързина на действие и подходяща антена - на 8 килохерца това няма как да стане или умрял кон не рита...
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 5:38 pm

pechkata написа:
FELIX написа:

Тези с екраните и те могат да се "форсират",но трябва да се прави от техни4ески грамотен 4овек.А ако е нов губиш гаранцията  Cool 
Дълбочината не е чак толкова важа при търсене на малки предмети...
Целта е да регистрират колкото си може повече сигнали при един мах или с др. думи казано бързина на действие и подходяща антена - на 8 килохерца това няма как да стане или умрял кон не рита...
Съгласен съм с теб 4е дълбо4ината не е най-важния фактор при МД,за да е продуктивна машината трябва да е стабилна,4увствителна(бърза) и с добра дискриминация-като новите Маски  Cool 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   маск - Тест на Голден маск 2 в Тетевенско - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 7:06 pm

Най добре да имаш два апарата като обереш с по плиткия и по бърз да пуснеш и по дълбоката и спокойна машина farao 
Върнете се в началото Go down
 
Тест на Голден маск 2 в Тетевенско
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ИЗДИРВА СЕ ТЕСТ НА ГОЛДЕН МАСК В ЗЕМЯ!
» Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:
» голден маск 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: