Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО ЦЕНИ НА ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ НА КРЕДИТ

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 499 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
металотърсач Fisher tesoro miladinka kupuvam nexus пират врътка грунда golden tejon продавам GOLD deus нишани маск prodavam голден Майнлаб Coil mask lorenz Spectrum wave TEKNETICS minelab
Share | 

Тест на Голден маск 2 в Тетевенско

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 11:35 am

jordan_nenov написа:

Наборе, понеже само лаеш, предлагам ти да дойдеш при мен или аз да дойда при теб и да заложим машина за машина! Тогава да разбереш дали фишера е дълбок или маската е плитка !
Даже ще се боря с теб с най-слабия модел на фишер: Ф-2 !
Аре поумней вече де !
Селския ти Петър не мисли така...Не знам кой трябва да поумнее...Ти осввен Фишер друг детектор хващал ли си...?
Казвал съм го и пак ще го кажа Фишера е добра машина ама е плитка...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 11:40 am

pechkata написа:
nasko75 написа:

спокойно спокойно колко да е спокойно  
Много спокойно особено ако имаш и 15 год. стаж със Маската става лесно...
Браво тогава за тия 15 год.си и научил и слабите места на маската и не е необходимо аз да ти ги казвам нали Cool 
само не казвай че няма слаби места

който търси намира
Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 11:42 am

Сравнете ги фишера и маската,но маската да е от най-новите модели тройки ....
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 11:42 am

pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Наборе, понеже само лаеш, предлагам ти да дойдеш при мен или аз да дойда при теб и да заложим машина за машина! Тогава да разбереш дали фишера е дълбок или маската е плитка !
Даже ще се боря с теб с най-слабия модел на фишер: Ф-2 !
Аре поумней вече де !
Селския ти Петър не мисли така...Не знам кой трябва да поумнее...Ти осввен Фишер друг детектор хващал ли си...?

Хората от форума дето ме познават и знаят кой е моя район, нека да кажат колко машини има в радиус от 50 км около мен. Не са повече от 3-4. Освен с Фишер съм работил с Метадек, Маска-2, Пират, Гарет АЦЕ 250 и забележи Омнитрон... Интересно защо ли сега съм с монетар Фишер и мисля че никога няма да го заменя с друга бангия. А я кажи ти нещо от твоя опит като изключим маските, май друга машина не си хващал, а? Не казвам, че маската е лоша, а само че всички други БГ апарати са много по-добри от нея ! Късмет !

ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 11:44 am

А койе селския ми Петър? Или непознаваш чиляка или незнаеш аз от къде съм...

manchi_81
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 11:53 am

Колеги според мен май вече е по важно за една машина да работи на силно замърсени райони от колкото да има голяма дълбочина за сметка на дискриминацията и на замърсено да откача
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 12:00 pm

jordan_nenov написа:
pet1r90
Цезар
Цезар

Брой мнения: 537
Точки: 557
Joined date: 26.01.2009
Местожителство: Истрия
Металдетектор: White's Spectrum .....6vol . Fisher f75

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Вто Апр 23, 2013 6:06 pm Отговорете с цитат Report post to moderator or admin Lock post for new reports
.

остави ги колега , да лаят ......... до неделя ще се прибера на село , ще направя и аз клип .......... и ще почнат синджири те да късат

Този пост ме накара да мисля така...И ми си стори че сте близки...

https://www.imperio.biz/t7402p90-topic

the_lefty
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 12:18 pm

Така е чичо Манчо за оруденото,ама къде ги античните сигнали на плитко в нашия район?
the_lefty
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 12:28 pm

Ние с тебе се занимава ме където се казва от вчера,а предполагам че знаеш че първия детектор купен в Тетевен е 91г и е невероятния за времето си Фишер 1266.Та почти всичко,казвам почти а не всичко е по-обрано та дълбочината е вече от значение.
the_lefty
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 12:32 pm

Аз ви казвам колеги,за мен май истината е когато си на обект който е доказано античен,малко да се зачуди детектора да ли е цвят трябва да се копае.

ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ И НЕ АНГАЖИРАМ НИКОЙ С НЕГО.
УСПЕХИ!!!
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 12:38 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:
pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Вто Апр 23, 2013 6:06 pm Отговорете с цитат Report post to moderator or admin Lock post for new reports
.

остави ги колега , да лаят ......... до неделя ще се прибера на село , ще направя и аз клип .......... и ще почнат синджири те да късат

Нееее, наборе. Петър е от гр. Добрич, а аз съм от с.Белопопци. Дистанцията която ни дели е към 330 км.
Най-близките до мен търсачи са от Етрополе и Тетевенския район...
Пожелавам ти късмет на полето ! Вече при мен изораха доста от блоковете, така че и аз тия дена нарамвам лопатата и фишеро и скачам на фронта ! Късмет на всички колеги, а и на мен де !

manchi_81
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 12:48 pm

Да прав си всеки съмнителен сигнал задължително се проверява а относно дълбочината в повечето случаи пръснати монети не са на повече от 25-30см което не е кой знае колко дълбоко а ако минеш над нещо по голямо нали се сещаш че който и да е по сносен апарат винаги ще го засече.Типичен пример е теста който си направил с 20ст до железен предмет ...примерно с мойта ако го направя този тест този железен предмет няма да е проблем.........КЪСМЕТ СИ ТРЯБВА каквото и да си говорим
jordan_nenov
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 12:58 pm

the_lefty написа:
Аз ви казвам колеги,за мен май истината е когато си на обект който е доказано античен,малко да се зачуди детектора да ли е цвят трябва да се копае.

ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ И НЕ АНГАЖИРАМ НИКОЙ С НЕГО.
УСПЕХИ!!!

Незная за другите машини как реагират, но за моя Ф-75 ще кажа следното:
На доказано античен обект, при висока минерализация, ако баровете за истинност на сигнала са слаби и показва черен сигнал, то тогава задължително копам, защото това може да е дълбок цветен сигнал. Няма машина в дискриминация, която да не бърка на дълбоките сигнали. Така, че ако поне веднъж чуя цветния сигнал - копане му е майката.

pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:19 pm

Всички детектори регистрират дълбокия сигнал цветен - само Фишера е на опаки...Как ще копая като дава черен - интересно...

pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:20 pm

pechkata написа:
pet1r90 написа:

аз бях със тази антена  https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/90/img0586su.jpg/  и със най малката  9 инча мисля че беше  .
работих със фишера 2 месеца  и мога да кажа че му бях свикнал ,  хващах сигнали който ми ги въртеше  като желязо  , но нямаше дълбочина .  общо взето не беше мой тип апарат .
другото  което е  ходиш ли  по бързо    цвета става желязо
Петре като си търкал с Фишер и Уайтс кой е по добър...?

разбира че Уайтс .
а фишера го продадох на колега преди 2 месеца Smile
pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:26 pm

jordan_nenov написа:
pechkata написа:
jordan_nenov написа:
pet1r90
Цезар
Цезар

.

Нееее, наборе. Петър е от гр. Добрич, а аз съм от с.Белопопци. Дистанцията която ни дели е към 330 км.
Най-близките до мен търсачи са от Етрополе и Тетевенския район...
Пожелавам ти късмет на полето ! Вече при мен изораха доста от блоковете, така че и аз тия дена нарамвам лопатата и фишеро и скачам на фронта ! Късмет на всички колеги, а и на мен де !

така , колега нея седмица се прибрах , пробвах машината както ми беше казал , как ли не я въртях какво ли не ровех в нея и крайния резултат беше не задоволителен .
от тогава започнах да си мисля че твоята машина или е пипана вътре или нещо клиповете не са честни
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:33 pm

pet1r90 написа:

така , колега нея седмица се прибрах , пробвах  машината както ми беше казал , как ли не я въртях  какво ли не   ровех в нея  и крайния  резултат беше  не задоволителен .
от тогава започнах да си  мисля че  твоята машина или е пипана вътре  или  нещо клиповете  не  са   честни
Ама ти серьозно ли се върза на бате си Данчо на клипа...?
Че да беше питал...

Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:38 pm

печка не само фишераго прави,много от детекторите са така,моят голд макс и той изчернява сигнала в пределна дълбочина.
Незнам,ако си в нива би било добре да ти индикира дълбоките сигнали цветни защото ще зачистиш с крака и ще провериш пак,но ако сме на чим,поляна или в каманци,не мислиш ли,че това зачистване на всеки дълбок сигнал ще стане тегаво и няма да го има удоволствието от хобито.

п.п. Аз мисля,че никога "един" МД не е достатъчен,просто защото няма униврсални такива.
pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:39 pm

pechkata написа:
pet1r90 написа:

така , колега нея седмица се прибрах , пробвах  машината както ми беше казал , как ли не я въртях  какво ли не   ровех в нея  и крайния  резултат беше  не задоволителен .
от тогава започнах да си  мисля че  твоята машина или е пипана вътре  или  нещо клиповете  не  са   честни
Ама ти серьозно ли се върза на бате си Данчо на клипа...?
Че да беше питал...

минало свършено ,
за мен fishera не струва
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:42 pm

Да ви задам една гатанка, кой е апарата в ценовия клас на ф75, който не бърка дълбоките цветове, на замърсено работи една идея по зле от ХР и бие по дълбочина всички известни машини на сравнително леки почви? То и без това се отклонихме от темата....
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:45 pm

Mladencho написа:
печка не само фишераго прави,много от детекторите са така,моят голд макс и той изчернява сигнала в пределна дълбочина.
Незнам,ако си в нива би било добре да ти индикира дълбоките сигнали цветни защото ще зачистиш с крака и ще провериш пак,но ако сме на чим,поляна или в каманци,не мислиш ли,че това зачистване на всеки дълбок сигнал ще стане тегаво и няма да го има удоволствието от хобито.

п.п. Аз мисля,че никога "един" МД не е достатъчен,просто защото няма униврсални такива.
За сега знам от реномираните марки за Фишер и ХР за др. не съм чувал да имат този ефект...А и междо другото Соверена е най добър на чим няма кой да го бие...

Последната промяна е направена от pechkata на Пет Юли 26, 2013 1:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
pet1r90
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:45 pm

kronos555 написа:
Да ви задам една гатанка, кой е апарата в ценовия клас на ф75, който не бърка дълбоките цветове, на замърсено работи една идея по зле от ХР и бие по дълбочина всички известни машини на сравнително леки почви? То и без това се отклонихме от темата....
DEUS
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 1:51 pm

тц, деуса е плитък, тая дискриминация няма от къде да дойде.
също се очаква тази марка да пусне скоро нов модел който работи на две честоти едновременно.
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 2:02 pm

pet1r90 написа:
kronos555 написа:
DEUS
Не позна това е АКА...

Mladencho
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Тест на Голден маск 2 в Тетевенско   Пет Юли 26, 2013 2:41 pm

да темата както винаги отиде на майната си,но кажи кой е тоя детектор,че не се сещам за такъв,не ни мъчи де ....

Тест на Голден маск 2 в Тетевенско
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» пловдив-пазарджик
» кабел за Голден Маск (стария)
» Металотърсач Golden Mask 5+ е готов
» Кой анимационен герой сте вие?
» Fisher F75 ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: