Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
Метеорит ли е това  EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Метеорит ли е това  EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Метеорит ли е това  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Метеорит ли е това  EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
Spectrum nexus golden tesoro tejon маск mask продавам голден грунда miladinka Fisher lorenz deus wave POWER kupuvam prodavam Майнлаб GOLD Coil пират TEKNETICS врътка нишани металотърсач
Golden Mask 4 RO S
Share

Метеорит ли е това

Go down 
АвторСъобщение
raikata
Новобранец
Новобранец

Метеорит ли е това  Empty
ПисанеЗаглавие: Метеорит ли е това    Метеорит ли е това  EmptyСъб Юли 27, 2013 8:01 pm

Здравейте, открих това на полето преди няколко дни. Дали има шанс да е метеорит. Ето и снимки, ще съм благодарен, ако някой може да ми даде повечко информация. Интересното е, че открих снимки на метеорити от стомана, при който цветът съвпада, но повърхността при мен е почти непроменена, а вътрешността на тялото е изключително гладка.

imageshack.us/photo/my-images/839/rdhk.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/829/6cm8.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/18/hz2y.jpg/ (Снимка "8" е всъщност как изглежда от мястото, което успях да счупя : )) )/
imageshack.us/photo/my-images/850/3bwj.jpg/
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov

Метеорит ли е това  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Метеорит ли е това    Метеорит ли е това  EmptyСъб Юли 27, 2013 9:08 pm

Обсидиан трябва да е "вулканично стъкло"Very Happy 
Върнете се в началото Go down

Метеорит ли е това
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: