Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 голден tesoro lorenz prodavam wave Simplex nexus Майнлаб грунда kupuvam VANQUISH Coil mask маск нишани nokta Spectrum врътка TEKNETICS deus пират GOLD miladinka Fisher Minelab
 

 ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО

Go down 
+9
кирката
Radislav
Podlecii.avg
kaponcheto
jordan_nenov
Ancient Hunter
pechkata
astervil
adminn
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
кирката
Консул
Консул
кирката



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyПет Авг 02, 2013 6:25 pm

май и двамата изпитвате удоволствиеVery Happy Very Happy lol! лулата на мира 


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyПет Авг 02, 2013 11:28 pm

Да споря с Данчо наистина ми доставя удоволствиеcheers Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyПет Авг 02, 2013 11:44 pm

А по въпроса за банките-един колега осъди банката на 3 инстанции,а му бяха пратили съдия изпълнител да му продаде къщата.От банката на Хампарцумян,защото не се съгласи на крайно неизгодното за него предоговаряне на кредита.Беше закъснял с две вноски за година,и онез искаха да го заробят до гроб.Знаете ли какво е да ви дойде съдия изпълнител в къщата!!!И то неправомерно!!!!!Хонорара му за около ден,за да ви опише и оцени имуществото е около 4 ХИЛЯДИ лева.На твойта сметка ги пишат!Сега колегата ги съди за нанесени морални и материални щети,но колко са упоритите като него?!!!Данчо,в момента банките не са бизнеспартньори,а мародери бе ,човек.Най искрено те съветвам да ограничиш до неизбежен минимум взаимоотношенията си с тях!Е,ти разбира се си знаеш,де!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 8:34 am

super21 мерси Cool 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 9:20 am

бобо написа:
А по въпроса за банките-един колега осъди банката на 3 инстанции,а му бяха пратили съдия изпълнител да му продаде къщата.От банката на Хампарцумян,защото не се съгласи на крайно неизгодното за него предоговаряне на кредита.Беше закъснял с две вноски за година,и онез искаха да го заробят до гроб.Знаете ли какво е да ви дойде съдия изпълнител в къщата!!!И то неправомерно!!!!!Хонорара му за около ден,за да ви опише и оцени имуществото е около 4 ХИЛЯДИ лева.На твойта сметка ги пишат!Сега колегата ги съди за нанесени морални и материални щети,но колко са упоритите като него?!!!Данчо,в момента банките не са бизнеспартньори,а мародери бе ,човек.Най искрено те съветвам да ограничиш до неизбежен минимум взаимоотношенията си с тях!Е,ти разбира се си знаеш,де!

В една от фирмите ми в момента има съдия-изпълнител:
http://www.publicsalebg.com/ad-item.php?item=7969
http://www.publicsalebg.com/ad-item.php?item=22748
Та нали това също е част от играта бре. В момента се надхитряме с банката. Интересна битка, от която естествено аз ще изляза победител.
Я си представи следната ситуация: вземаш малък кредит и купуваш производствено хале, залагаш го срещу по-голям кредит, започваш някаква дейност и залагаш и бизнеса си срещу оборотни средства. И ВСИЧКОТО ТОВА Е С ЦЕЛ ДА УСВОИШ ПАРИТЕ И ДА ЗАПРЕШ ДА ОБСЛУЖВАШ КРЕДИТИТЕ СИ !!!
Тогава банката взема всичко това, но парите остават за теб. Все едно че продаваш всичко на банката...
Добра стратегия, а?
Късмет на всички и никой да не се притеснява от банки и банкови служители.

п.с. Имам познати хора с ферми с по 200-300 крави. Те също спряха обслужването на кредитите си. И думите на единя от тези фермери бяха: И сега какво, банкера ще ми вземе кравите,за да ги гледа и да стане говедар ли?
Все още чиляка си гледа фермата...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 10:20 am

Говорите едно и също нещо. Джордан ви го каза много добре:"банката е много добра майка, но и много зла мащеха". Кредита трябва да бъде добре премерен риск т.е парите трябва да изкарват пари. Познавам хора които с кредит ходят на море, купуват коли, правят ремонти на апартаменти, даже играят на комар.., после покриват кредита с кредит и пак с кредит, докато ги усетят и им вземат и гащите, никой не им е виновен, на този тип хора това им е начин на живот.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 10:50 am

tepes написа:
Говорите едно и също нещо. Джордан ви го каза много добре:"банката е много добра майка, но и много зла мащеха". Кредита трябва да бъде добре премерен риск т.е парите трябва да изкарват пари. Познавам хора които с кредит ходят на море, купуват коли, правят ремонти на апартаменти, даже играят на комар.., после покриват кредита с кредит и пак с кредит, докато ги усетят и им вземат и гащите, никой не им е виновен, на този тип хора това им е начин на живот.
На такива длъжници аз им плащам кредита,посредством високите лихви ,които плащам,но виновна е банката ,щото не е преценила риска,ама губещия съм аз,щото нямам лоби в парламента!!!Това сравнение с майката е просто ......пълна глупост!!!!.....крайно неуместно....
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 11:11 am

бобо написа:
tepes написа:
Говорите едно и също нещо. Джордан ви го каза много добре:"банката е много добра майка, но и много зла мащеха". Кредита трябва да бъде добре премерен риск т.е парите трябва да изкарват пари. Познавам хора които с кредит ходят на море, купуват коли, правят ремонти на апартаменти, даже играят на комар.., после покриват кредита с кредит и пак с кредит, докато ги усетят и им вземат и гащите, никой не им е виновен, на този тип хора това им е начин на живот.
На такива длъжници аз им плащам кредита,посредством високите лихви ,които плащам,но виновна е банката ,щото не е преценила риска,ама губещия съм аз,щото нямам лоби в парламента!!!Това сравнение с майката е просто ......пълна глупост!!!!.....крайно неуместно....

Корупция.

Това в момента е банковата система. Как няма да има лоши кредити, след като определен процент от лошия кредит влиза директно в джоба на банкера. И тук за първи път да се съглася с бобо, че посредством високите лихви, банките покриват своите загуби.
Това е положението пичове !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 11:18 am

Защо да е неуместно?
Напринер: Да кажем, че съм професионалист, имам определени знания и способности, за да се изявя ми трябва определена апаратура, която струва едиколко си стотици хиляди. Аз нямам възножност или дори да имам, съществува известен премерен риск, а на мен не ми се рискува, да загубя своето, което съм сложил настрана.. Взинам заем, залагам апаратурата, освен че работя с чужди пари, които ми изкарват мои пари, ползвам големи данъчни облекчения. Като си изплатя задълженията, да кажем след 5 години, подменям апаратурата с нова съвременна и пак същата схема, пак ползвам данъчни облекчения, главницата ми обаче вече е х10...
и така..
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 11:24 am

tepes написа:
Защо да е неуместно?
Напринер: Да кажем, че съм професионалист, имам определени знания и способности, за да се изявя ми трябва определена апаратура, която струва едиколко си стотици хиляди. Аз нямам възножност или дори да имам, съществува известен премерен риск, а на мен не ми се рискува, да загубя своето, което съм сложил настрана.. Взинам заем, залагам апаратурата, освен че работя с чужди пари, които ми изкарват мои пари, ползвам големи данъчни облекчения. Като си изплатя задълженията, да кажем след 5 години, подменям апаратурата с нова съвременна и пак същата схема, пак ползвам данъчни облекчения, главницата ми обаче вече е х10...
и така..
Е да де,ма ти трябва бизнеспартньор с пари,не майка/освен ако не е със сметка в швейцарска банка/Very Happy Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 11:26 am

jordan_nenov написа:
бобо написа:
tepes написа:
Говорите едно и също нещо. Джордан ви го каза много добре:"банката е много добра майка, но и много зла мащеха". Кредита трябва да бъде добре премерен риск т.е парите трябва да изкарват пари. Познавам хора които с кредит ходят на море, купуват коли, правят ремонти на апартаменти, даже играят на комар.., после покриват кредита с кредит и пак с кредит, докато ги усетят и им вземат и гащите, никой не им е виновен, на този тип хора това им е начин на живот.
На такива длъжници аз им плащам кредита,посредством високите лихви ,които плащам,но виновна е банката ,щото не е преценила риска,ама губещия съм аз,щото нямам лоби в парламента!!!Това сравнение с майката е просто ......пълна глупост!!!!.....крайно неуместно....

Корупция.

Това в момента е банковата система. Как няма да има лоши кредити, след като определен процент от лошия кредит влиза директно в джоба на банкера. И тук за първи път да се съглася с бобо, че посредством високите лихви, банките покриват своите загуби.
Това е положението пичове !
Еийй,ко ми беше наблизо,щях да дойда да черпя едно...,ама малко де,щото все пак-криза еking 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 12:26 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
tepes написа:
Говорите едно и също нещо. Джордан ви го каза много добре:"банката е много добра майка, но и много зла мащеха". Кредита трябва да бъде добре премерен риск т.е парите трябва да изкарват пари. Познавам хора които с кредит ходят на море, купуват коли, правят ремонти на апартаменти, даже играят на комар.., после покриват кредита с кредит и пак с кредит, докато ги усетят и им вземат и гащите, никой не им е виновен, на този тип хора това им е начин на живот.
На такива длъжници аз им плащам кредита,посредством високите лихви ,които плащам,но виновна е банката ,щото не е преценила риска,ама губещия съм аз,щото нямам лоби в парламента!!!Това сравнение с майката е просто ......пълна глупост!!!!.....крайно неуместно....

Корупция.

Това в момента е банковата система. Как няма да има лоши кредити, след като определен процент от лошия кредит влиза директно в джоба на банкера. И тук за първи път да се съглася с бобо, че посредством високите лихви, банките покриват своите загуби.
Това е положението пичове !
Еийй,ко ми беше наблизо,щях да дойда да черпя едно...,ама малко де,щото все пак-криза еking 

Cool 


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 12:49 pm

Аз за бизнес партньори не работя! Работя за себе си! Т.н. бизнес партньор ще ми прибира 70-75% от печалбата, като цял ден, работата му ще е да си чеше оная работа! А аз ще съм само един наемник, нищо повече!
Пък майка ми нека си има сметката в швейцарска банка, нейна сие, що да я пипам?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО   ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО - Page 3 EmptyСъб Авг 03, 2013 3:55 pm

tepes написа:
Аз за бизнес партньори не работя! Работя за себе си! Т.н. бизнес партньор ще ми прибира 70-75% от печалбата, като цял ден, работата му ще е да си чеше оная работа! А аз ще съм само един наемник, нищо повече!
Пък майка ми нека си има сметката в швейцарска банка, нейна сие, що да я пипам?

Брадчет, принципно си прав, но има едни подробности като:
Ако при 100% печалба за теб прибираш като абсолютна стойност да речем 1000 евра намесец, а при работа с бизнес-партньор и при 25 % печалба за теб, но с вдигнати капитали и като абсолютна стойност вземаш вече 2000 евра, смятам, че не си наемник, а си разрастнал бизнеса си.
Във всеки един бизнес идва момент в който е достигнат върха. А когато си на върха, в която и посока да тръгнеш, започваш просто да слизаш. В този момент трябват нови идеи, инвестиции и т.н. чрез които да продължиш своето развитие напред и нагоре. А това става само и единствено чрез вкарване на нови лица в управлението на бизнеса. ИЛИ НАЙ-УМНОТО РЕШЕНИЕ - ПРОДАЖБА НА БИЗНЕСА ЗАЕДНО С ПАЗАРИТЕ.
И с част от освободените средства скачаш на ново поприще. А другата част - прибираш на сигурно място. Ей така - зелени пари за червени дни.
Хем си натрупал вече лични капитали, хем имаш свободни средства за да ги налееш в нов бизнеспроект. А имаш и необходимия опит като ръководител, така че всички капани на времето са ти ясни.
Късмет на всички трезвомислещи бизнесмени ! Късмет и на всички търсачи на щастие.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
ВАЖНО Банковите длъжници излизат в отпуска!!! ЧЕСТИТО
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Тайните на древна София излизат наяве
» OKM Важно
» важно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: