Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Fisher lorenz TEKNETICS GOLD пират голден Майнлаб nokta VANQUISH nexus врътка prodavam Simplex miladinka 5000 грунда tesoro deus Coil mask Spectrum kupuvam нишани маск Minelab
 

 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ

Go down 
+19
qnus123
Avrelian
EXTERMINATE
werewolf1
alireza
batned
solidi
sitalk
saiganica
stan960
ivanasen
N@SKO
Трибал-М
kretos
rahan
FELIX
Rinobs
adventurer
TyT
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyСъб Фев 08, 2014 9:42 pm

Razz Ало колеги,сия кои са тези хора според мен няма значение,,верно казва колегата ,,,за нас ,,трохите,,така няма кой но кой да се сърди,,нали знаете оная поговорка,,,голямата риба изяжда малката,,е и тука при нас е така,,ний сме малките риби,,и нас ни изяждат,,а вари се оплачи на някой,,е ще те гепне някоя ,,голяма риба,,и край,,,,със хобито,,е наздраве колеги,,и карайте по полека,,,,и за нас има,,,
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyНед Фев 09, 2014 9:58 am

lizimaxy написа:
Razz Ало колеги,сия кои са тези хора според мен няма значение,,верно казва колегата ,,,за нас ,,трохите,,така няма кой но кой да се сърди,,нали знаете оная поговорка,,,голямата риба изяжда малката,,е и тука при нас е така,,ний сме малките риби,,и нас ни изяждат,,а вари се оплачи на някой,,е ще те гепне някоя ,,голяма риба,,и край,,,,със хобито,,е наздраве колеги,,и карайте по полека,,,,и за нас има,,,


...Няма да е във вреда на сайтове и форуми,ако при регистрацията на кандидатите действа правописен ценз!
Както ще е полезно за обществото,ако се изисква необходимия образователен ценз,при провеждане на избори...Право на глас има всеки,положил минималните усилия да си го придобие.Тези,които се подписват с пръстов отпечатък ни дърпат назад,към пещерите!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyНед Фев 09, 2014 10:23 am

То по някога всеки допуска грешки-било от бързане, било от неграмотност, ама поне да се разбира смисъла на написаното като минимален критерий.


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyНед Фев 09, 2014 11:17 am

сега да ви питам колеги,тези камъни които ги хвърляте в моята градина ли падат,че да се разберем,и не знам каква е тази злоба,и аз до колкото знам,правилото е да се пиши на български език,аз да не съм писал на арабски,или си чешите езиците и трупате май постове,и тези коментари,,изобщо,,що не си,,,,,,
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyНед Фев 09, 2014 12:10 pm

Колега, нищо лично.Визира се по принцип, а не конкретно ти.Неправилното писане според мен е израз на неуважение към останалите.Не може просто да надраскаш нещо, и да чакаш някой да се мъчи да ти го дешифрира, та камо ли да се отнесе сериозно и да ти обърне внимание.А що се отнася до трупането на постове, не ме вълнуват рейтингите.Като отида на работа или на полето никой не ме пита какъв ми е рейтинга в еди кой си форум, че да се напъвам да го трупам.


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
pirat1944
Легионер
Легионер
pirat1944



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyНед Фев 09, 2014 1:43 pm

Basketball Колега,,Сашо,,що си подхванал момчето ва,,яла мен подхвани,,че ти разскажем играта,що не погледнеш и на друго място как пишат и други хора,а,а си се се хванал с момчето,Брат лизимах,,няма страшно,,тоя го познавам,,ще ни падне в ,,ръчичичките,,,в някоя гора и ще се поговорим,,,насаме,,,на 4 очи,,та да го видя,,,Стояне обаче ти няма да се месиш,аз ще си поговоря,,на български с тоз,,,айде де,,,че ми развали кефа,,имам една разшивровачна машина,,Енигма,,,от втората световна война,ам да ти я дам,,че да разшивроваш какво се пише тука,,ам друго нещо не щеше ли,,, Suspect 
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyНед Фев 09, 2014 1:49 pm

Бате,много те моля да не се месиш,че знам като почнеш,,,да биеш не се спираш,а и няма кой да те спре,,той човека ще се усети че нагазил в ,,калта,,а аз до колкото знам темата беше че 2 хелихоптера кръжат над българските земи,,ами аз да попитам,е само 2 ли са,че нещо излязохме от темата,е късмет на всички колеги нова кодина 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyНед Фев 09, 2014 3:06 pm

qnus123 написа:
alireza написа:
Доста са прекарали с този турски тир.Сега съм сигурен ,че турчаляка Доган има иманннярска група.Доста приятели ми споделяха,че турчака има бригада ама не ми се верваше ДПС с сигурност има пръст.Когато бях тази година в Ахтополис видях граничния хеликоптер.Виждал съм доста и търсачски за съжаление ги държат гадните мутри в парламента.
Какво значи турчаляка бе колега не мога да те разбера нещо???Би ли ми го превел??


Колега,Алиреза е употребил и думата "турчак",както е видно от цитата...Ако не е чиста небрежност,или затруднения с българския език(възможно е),вероятно и двете му думи имат връзка с нещо,което само той знае и може да обясни...Ако желае,разбира се.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyНед Апр 06, 2014 9:49 am

Здр колеги.Не се карайте бъдете сплотени.Колкоо много антично злато е напуснала България десетки тонове.А колко са мъртвите от КЛЕТВИТЕ стотици...
Върнете се в началото Go down
TORNADO_HUNT
Новобранец
Новобранец
TORNADO_HUNT



2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ   2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ - Page 4 EmptyВто Мар 01, 2016 11:34 pm

alireza написа:
Здр колеги.Не се карайте бъдете сплотени.Колкоо много антично злато е напуснала България десетки тонове.А колко са мъртвите от КЛЕТВИТЕ стотици...

много от старите търсачи си отидоха ..явно от клетви...
Върнете се в началото Go down
 
2ХИЛИКОПТЕРА РОВАТ ИЗ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» История на българските земи от античноста до наши дни
» Българските златни съкровища
» БЪЛГАРСКИТЕ МЕТЕОРИТИ – ИСТОРИЯ И СТЕПЕН НА ИЗУЧЕНОСТ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: