Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher маск kupuvam пират TEKNETICS mask lorenz prodavam Minelab nokta врътка Майнлаб nexus Coil Simplex wave Spectrum голден miladinka tesoro VANQUISH грунда deus 5000 GOLD нишани
 

 за White's

Go down 
+16
markos
vasilio
бобо
tiberii
Avrelian
mishot
Mladencho
deultum
petar_pz
pechkata
kronos555
sdsds
ton69
kris1111
Kolev
axil
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 1:59 pm

псувни да искаш,такива ще ти ги наредя,ама да си прочел да те псувам.смешен си с тези писания дето пишеш.подвеждаш хората с грешна информация,а ти не разбираш нито от машини нито от работа с тях.виш ел. техник в някоя подстанция може да ставаш.къде си чул по този начин да се тъпче място,изток запад,север изток и тем подобни щуротии и въобще кога имаш време да въртиш като постоянно си на линия.или докато спиш ги сънуваш тези работи.а за уаитс,нали ти предложих.вземи които искаш модел и на обект.вземи си и оператор да ти снима резила.ако греша правя публично извинение в сайта и повече няма да ти забелязвам глупостите дето пишеш,колкото и да са налудничеви .и не разбрах като караш от изток на запад като връщаш обратно машината на гръб ли се носиш.а, а за злоба,заклевам се няма и капка.има само смях.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 2:25 pm

petar_pz написа:
псувни да искаш,такива ще ти ги наредя,ама да си прочел да те псувам.смешен си с тези писания дето пишеш.подвеждаш хората с грешна информация,а ти не разбираш нито от машини нито от работа с тях.виш ел. техник в някоя подстанция може да ставаш.къде си чул по този начин да се тъпче място,изток запад,север изток и тем подобни щуротии и въобще кога имаш време да въртиш като постоянно си на линия.или докато спиш ги сънуваш тези работи.а за уаитс,нали ти предложих.вземи които искаш модел и на обект.вземи си и оператор да ти снима резила.ако греша правя публично извинение в сайта и повече няма да ти забелязвам глупостите дето пишеш,колкото и да са налудничеви .и не разбрах като караш от изток на запад като връщаш обратно машината на гръб ли се носиш.а, а за злоба,заклевам се няма и капка.има само смях.  
и макар че не е за темата на white's ако искате за монети хем дълбоко хем за руда си вземете gpx и мача свършва ако искате за едро рамка ама не от тези гаражните дето са издути па като отидеш на обекта не можеш да минеш 5 метра,добри vlf апарати според мен пак казвам мое мнение за руда са eureka gold една от първите може би с която съм работил в бг защото ги няма много даже и сега,tеsoro lobo и mxt това са апарати с които съм работил и вадил от бг.апаратите за нормални почви до лека руда голден маск, миладинка и мохаремка работил съм и с други бг. ама тези за мен са най добри най дълбокия сигнал от тези апарати ми е с голден маск 2 с 32см сонда сестерция на 50см. вярно едвам я чух ама я извадих като копах за нея надоло поислих че е нещо по едро бях изненадан доло беше се одбелязала и колата беше много наблизо имах ролетка и така я измерих може би от окиса около нея да е засилила сигнала незнам ама беше на 50см. точно.за чисти почви иб на стрелка с осмица това е машината на времето русенските са най дълбоки къртят земята имам такава на ангел това що нещо ми е звадило нямам думи ферман мога да напиша за нея даже съм я давал на колеги и са вадли чуеса с нея никога не бих я продал тя е най цена за мен даже съм работил на руда с нея и съм вадил вярно бръма ти главата ама вади другите гледат важното е да и хванеш чълъма станимирките също са много добри това са единствените апарати говоря за иб с стрека и осмица където имаш най голям шанс да хванеш гърне на ход като му свикнеш на тъкъв апарат той става едно цяло с теб имат душа другите са едни програмирани роботи айде с здраве написа:
Колев двама Ахиловци има във форума...
Върнете се в началото Go down
tiberii
Новобранец
Новобранец




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 2:35 pm

pechkata написа:
На терен от около 1 дек. обработено като писта и пибиткам и редя исток-запад и накрая бъркам в джоба и 3 костака и 2/3 ламаринки - усъмних се и обърнах реденето север-юг и накрая около 50 костака и една сестерция...
Детектора е Уайтс спектрум 6 волтов - това не е от детектора а от начина на търсене...
Не казвам че Уайтс нямат кусури - детектор без кусури няма...
Така е колега има значение как редиш понеже при обработка на почвата сигналите имат различно расположение.То трябва да се опита и тогава да се пише че са глупости това.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 3:11 pm

Mladencho написа:

Абе за материята незнам,ама съм виждал как на обекта се минава с Уайтс и после зад него,правеняка вади пара след пара,е тва добра машина ли е,щото за мен не е.Но всеки сам си избира с какво да бачка и всеки си има собствено мнение,аз не искам да ангажирам никого с моето. Това,че се обиждат някои,щото са дали по 2 бона и отгоре за играчки,но им е кофти да си го принаят,мен не ме бърка.
Такъв филм нема!!!!Аз Уайтс съм нямал,но съм излизал с няколко колеги с тази марка и винаги съм оставал очарован от машините им,въпреки,че даже и точните модели не знам.Само помня ,че единия квякяше като юрдечка на цвят/май беше игъл спектрум/,ма ,ей богу,откъса ги плитките цветни сигнали/става въпрос за Странджа/,които си стояха там на плитко,дето другите разни супермашини, правеняци и т.н.,уж бяха изкъртили мястото.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 3:17 pm

Kolev написа:
Mladencho написа:
Марката наистина нестава,но печката е прав.

Аз бих казал, че от американските марки ГАРЕТ са най-големите дървета, а WHITES са най-добрата американска марка. За мен дори са по-добрата марка от Майнлаб с техните прехвалени няколко модела. WHITES имат една камара култови модели. Да кажеш че "WHITES не става" е несериозно и говори за непознаване на материята.

Ахил, брато вземи слагай по някоя и друга главна буква и точка, че не ти се разбира. Не е трудно, ако не знаеш как ще те науча - в началото на изреченоието се слага главна буква, а в края точка. За запетаите няма да издребняваме, но елемнтарната грамотност е необходима за да те разбират хората и да не се мъчат, като те четат.
Яз пък,само с Гарет си джиткам....,не че не съм фащал други марки,и не ,че не моа си ги позвола....Razz Razz Basketball 
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 3:37 pm

даден обект не се натиска по точно определен начин примерно изток запад както твърди печката.както и да се оре монетите се разхвърлят различно.затова обекта се ТЪПЧЕ.напред назад,на ляво на дясно,във всички посоки.ако пуска хубави монети това се прави с дни.въртяли сме петно тракия 5-6 месеца.петното беше 2-3 декара.първо вадихме по горните сигнали после с надути машини всеки дълбок сигнал и никои не носеше компас да следи посоката защото пак казвам при оране няма как да се наредят удобно само от запад на изток или обратно.и между другото поредното тъпо изказване малко по горе.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 3:55 pm

Да ама на исток-запад е по добе да се търка от колкото напред-назад...
Със GPS най се получава и компас става...
О забравих да кажа че на предния пост правих дигелите напред-назад ама посока исток-запад...
И после наляво-надясно ама посока север-юг - тогава най пуща ше...


Последната промяна е направена от pechkata на Сря Авг 28, 2013 4:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 3:56 pm

petar_pz написа:
даден обект не се натиска по точно определен начин примерно изток запад както твърди печката.както и да се оре монетите се разхвърлят различно.затова обекта се ТЪПЧЕ.напред назад,на ляво на дясно,във всички посоки.ако пуска хубави монети това се прави с дни.въртяли сме петно тракия 5-6 месеца.петното беше 2-3 декара.първо вадихме по горните сигнали после с надути машини всеки дълбок сигнал и никои не носеше компас да следи посоката защото пак казвам при оране няма как да се наредят удобно само от запад на изток или обратно.и между другото поредното тъпо изказване малко по горе.
Ако пуска хубави сигнали,обекта не се "тъпче"а се кара по конецExclamation После пак така,но перпендикулярно,т.е. на кръст.След това упражнение 90 процента от сигналите са вънка.После вече може и да се тъпче-все излиза по нещоLaughing 
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 4:10 pm

така и така съм се застоял днес пред компа да пиша по конкретно и аз за уаитс,защото съм работил с такива машини.първо плитки машини,каквито настройки да правиш не става.имах хлт 2 години.излизах няколко месеца с програми записани на листове и вместо да вадя монети с някоя друга машина аз си губех времето с проби.работи единствено дълбоко на ал метал,но тогава много сигнал много нещо.на микс мод не става защото и графичната дискриминация е слаба,само колкото е и звуковата.усилиш ли я,а това става от 2-3 опции,става неспокойна и дълбочината не се вдига кой знае колко.за орудено има клип който съм правил хем въздушен.с програма за орудено не може да хване емка под 7 см. камък.малко по дълбок ли е сигнала почва да се чуди и трябва да почваш да работиш с краката или да забелваш с лопатата.да не говорим че според терена някоя златна на 2см.маже да я вкара в графиката на черните сигнали.за иигъл и дфх важи същото.говорим с стандартните концентрични антени.тези 3 машини ги имам под ръка,ако някои се сумнява за пореден път казвам нека да дойде да се обеди на место.стоят си машините като мумии в крипта никой от приятелите не работи с тях.мойто хлт също го лъснах и го продадох но като дойде човека да го взема му казах всичките недостатаци.той каза че машината му трябвала за хоби,а и тъкмо в орано нямал да носи лопата да му тежи.между другото това е голям недостатък на тези машини.на буци ли е терена са още по пълна скръб.това не са предположения а двугудишни опити да вкарам тези близалки в релсите.и да ви кажа щом ги харесвате толкова продават се и трите машини и иигъла и хлт-то и дфх-са.ха сега ако някой има желание ще му дам номерата на мойте момчета да си се пазарите
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 4:12 pm

печка поредната простотия.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 4:14 pm

накрая пак стигна до ТЪПЧЕНЕ.това е начина
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 4:19 pm

бобо написа:
petar_pz написа:
даден обект не се натиска по точно определен начин примерно изток запад както твърди печката.както и да се оре монетите се разхвърлят различно.затова обекта се ТЪПЧЕ.напред назад,на ляво на дясно,във всички посоки.ако пуска хубави монети това се прави с дни.въртяли сме петно тракия 5-6 месеца.петното беше 2-3 декара.първо вадихме по горните сигнали после с надути машини всеки дълбок сигнал и никои не носеше компас да следи посоката защото пак казвам при оране няма как да се наредят удобно само от запад на изток или обратно.и между другото поредното тъпо изказване малко по горе.
Ако пуска хубави сигнали,обекта не се "тъпче"а се кара по конецExclamation После пак така,но перпендикулярно,т.е. на кръст.След това упражнение 90 процента от сигналите са вънка.После вече може и да се тъпче-все излиза по нещоLaughing 
Точно така се прави на кръст,обекта се минава два пъти.Отделен е въпроса колко време и търпение има човек ,ама като искаш да изкараш максимума от мястото.


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 4:23 pm

момчета ще ви го кажа по простичко.пуска ли хубави монети дадено място то се СМАЧКВА.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 4:59 pm

При подходяща настройка и грамотна експлоатация високият клас на WHITES са едни от най-дълбоките апарати. За съжаление са бавни и за замърсени терени не са подходящи. Това са дълбоки машини за чисти терени и използвани НЕграмотно, или на неподходящо място оставят впечатлението на плитки, но не са. На ход с DFX при нормален мах ако имаш желязо на половин метър пред добрия сигнал си чуваш само желязото. Да не говорим, че многото настройки са сложни дори за грамотни хора с английски, камоли за хора, които знаят българския на ниво трети клас.
Върнете се в началото Go down
mishot
Новобранец
Новобранец




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 5:04 pm

Kolev написа:
При подходяща настройка и грамотна експлоатация високият клас на WHITES са едни от най-дълбоките апарати. За съжаление са бавни и за замърсени терени не са подходящи. Това са дълбоки машини за чисти терени и използвани НЕграмотно, или на неподходящо място оставят впечатлението на плитки, но не са. На ход с DFX при нормален мах ако имаш желязо на половин метър пред добрия сигнал си чуваш само желязото. Да не говорим, че многото настройки са сложни дори за грамотни хора с английски, камоли за хора, които знаят българския на ниво трети клас.
Много хубаво го каза! super21 
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 5:09 pm

колев,за последен път казвам ако искаш от пазарджик съм идваш и правим тестове,няма да носиш дфх защото имам.ти правиш каквато иска настройка и тестваме.без ал метал.защото на всеки е ясно че 99 процента от селищата са замърсени и не може да се работи на ал метал.ако постигнеш нещо свястно плащам ти пътните почерпвам и по живо по здраво.това за трети клас се надявам че не си го писал за мен.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 5:20 pm

без ал метал.защото на всеки е ясно че 99 процента от селищата са замърсени и не може да се работи на ал метал. написа:
ГРЕШКА...!!!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 5:21 pm

petar_pz написа:
колев,за последен път казвам  ако искаш от пазарджик съм идваш и правим тестове,няма да носиш дфх защото имам.ти правиш каквато иска настройка и тестваме.без ал метал.защото на всеки е ясно че 99 процента от селищата са замърсени и не може да се работи на ал метал.ако постигнеш нещо свястно плащам ти пътните почерпвам и по живо по здраво.това за трети клас се надявам че не си го писал за мен.
Не, говоря по принцип, че има една камара ултра прост народ със скъпи компютъризирани машини и единственото, което са научили е как да минават през фабричните програми. Аз лично съм виждал, как човек бачка с ДЕУС на PITCH програмата и като го питаш защо, казва "защото звука ми харесва" Shocked
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 5:31 pm

предложението ми остава.ако живееш някъде на близо можем да направим малко тестове.машините които казах,иигъл,дфх и хлт действително са за продан.и трите са в добро състояние,ако има мараклии да заповядат.малко смешно след тая анти реклама но това е.печка на теб кво да кажа поредният ТЪП и БЕЗСМИСЛЕН пост.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 6:07 pm

petar_pz написа:
предложението ми остава.ако живееш някъде на близо можем да направим малко тестове.машините които казах,иигъл,дфх и хлт действително са за продан.и трите са в добро състояние,ако има мараклии да заповядат.малко смешно след тая анти реклама но това е.печка на теб кво да кажа поредният ТЪП и БЕЗСМИСЛЕН пост.
Благодаря за поканата колега, ще я имам предвид.
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 8:17 pm

Поредната засрана тема.Се си мислех,че нещо конструктивно може да се обсъжда,но май съм се лъгал.Наздраве и успех
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 9:15 pm

petar_pz написа:
момчета ще ви го кажа по простичко.пуска ли хубави монети дадено място то се СМАЧКВА.
Не само че се смачва ами и ,се убива от ходене там.
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 10:21 pm

Петре при положение че си изгубил две години с уаитс сега с какво работиш?
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 10:36 pm

с машина различна от уаитс
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




за White's - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за White's   за White's - Page 3 EmptyСря Авг 28, 2013 10:41 pm

kris1111 написа:
Петре при положение че си изгубил две години с уаитс сега с какво работиш?
Пазарджиклии друго освен Милапппп не признават ,ма...,знае ли човекLaughing 
Върнете се в началото Go down
 
за White's
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» WHITES MXT 300
» Whites"s xlt антена blue max 1500
» whites prizm t6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: