Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
white TEKNETICS wave GOLD Spectrum mask пират маск врътка tejon грунда нишани Coil kupuvam miladinka lorenz tesoro Майнлаб prodavam Fisher Simplex nexus deus нишан голден VANQUISH

GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато

Go down 
+2
Kiril62
niki3
6 posters
АвторСъобщение
niki3
Преторий
Преторий

GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато Empty
ПисанеЗаглавие: GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато   GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyВто Сеп 10, 2013 12:48 pm

Интересуваме някой пробвал ли го е за търсене на самородно злато
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62

ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато   GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyВто Сеп 10, 2013 6:22 pm

niki3 написа:

15kHz висока честота - олеснява откриването на малки монети, реликви и злато.Не очаквай кой знае какви резултати с тази сонда.Ако имаш късмет може някой самородка в цепка на скала да намериш.Затова мойта препоръка е ако мястото където обикаляш е златоносно и реката също,проверявай покрай камъните и особено цепките на скалите.Ако реката е пресъхнала също минавай над цепките по скалите и дъната на коритото на реката.Дано имаш късмет.

http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато   GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyЧет Ное 14, 2013 10:25 pm

Kiril62 написа:
niki3 написа:
15kHz висока честота - олеснява откриването на малки монети, реликви и злато.Не очаквай кой знае какви резултати с тази сонда.Ако имаш късмет може някой самородка в цепка на скала да намериш.Затова мойта препоръка е ако мястото където обикаляш е златоносно и реката също,проверявай покрай камъните и особено цепките на скалите.Ако реката е пресъхнала също минавай над цепките по скалите и дъната  на коритото на реката.Дано имаш късмет.
Аз имам АТ  голд,и тва лято,след като пресуших един два метра дълбок вир,за да си поливам градинката,и понеже в Странджа разправят, че всички реки са златоносни,в обедната почивка реших да потърся някой голям нъгетс,та белким забогатеяEmbarassed Razz Тааааа,след около 20 минути обикаляне насам натам,щото вирчето си е към 40 метра дългоWink ,и след основно проверяване на гореописаните цепки в скалите-хопппп, в една такава- невероятен цветен сигнал-викам,ей ся го барнах-поне 6-7 грама парче е.!И се почна една борба със скалата,щото ,тя цепката, хем дълбока,ма и хем тяснаLaughing Razz Както и да е ..след като изкъртих/добре че лопатата ми е Фискарс/доволно количество скала,и  о ...чудо....то не било парче самородка,а най ми бил той-синът на Филип,С идеално запазен лик върху парчето бронз,попаднало там по незнайно какви причини ,и престоял в безкислородна среда хилядолетия,чакащ мен,с Гарета ,да го изведа на чист въздух.Cool Приказка...,но съвсем истинска....Сега въпроса е-аз по законен начин ли съм я придобил тази монета,или не???Маа,и да не мислите,че много ма вълнува отговора....Тъпанари...Laughing /тея дето са написали закона де,да не земе някой да се засегне/Very Happy Това е съвсем истинска случка,и наблизо няма археологически обект,или поне аз не знам да има,а аз много знамRazz Razz Razz ,та просто ви обръщам внимание ,колко е пълно с изненади, и противоречия тва нащо"хоби"Very Happy
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато   GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyПет Ное 15, 2013 12:27 pm

Става по принцип но за самородки над 0,5 грама и то не на дълбоко.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
bakusho
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато   GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyСря Дек 11, 2013 6:07 pm

niki3 написа:
Колега по-добре избери Гарет АТ ГОЛД  Smile 
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато   GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато EmptyЧет Дек 12, 2013 1:38 pm

за самородно злато си е AT GOLD

GARRETT AT PRO -Става ли за търсене на самородно злато
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: