Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Тестове на металотърсачи

НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 600 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 2
Keywords
маск wave POWER Майнлаб Coil металотърсач врътка нишани prodavam пират tejon грунда kupuvam golden GOLD minelab nexus pirate lorenz продавам голден mask Spectrum miladinka deus tesoro
Share | 

дълбока програма за монети за GPX-5000

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deultum
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Съб Ное 16, 2013 9:35 pm

няма проблем колега добре че все още се намират свястни хора да помогнат,тази тема за мен е приключена така че почвайте смело за маските Smile
Върнете се в началото Go down
JENTIX
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Нед Ное 17, 2013 11:31 pm

Много бързо се предаде.Това не е машина за всеки !
deultum
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Вто Ное 19, 2013 6:54 am

а , не съм се предал просто ми помогна един колега . Между другото всеки си мълчи тук по БГ форумите , така и не разбраха че твоето си е твое и никой няма да ти го намери !
Boti
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Сря Дек 04, 2013 9:54 am

deultum, сам разбираш, че за всяка почва си има различни настройки. Първоначално аз при отиване на ново място правих тест с 1-2 ст. на 20-30 см., като търсех оптималните настройки, в последствие се свиква и го правиш машинално /на усет/. Машината наистина работи добре, но има някой подробности, които трябва да знаеш. Като за начало не работи на зададен бавен режим /motion/ бързо, т.е коси бавно, когато си на very slow. Sharp режима е най - агресивен, но на орудено не се препоръчва. Ако си на чиста почва и изключиш грунд баланса, т.е GB typе - off, ще получи голяма дълбочина, но нямаш дискриминация /с дд сондата/, та това го използвай когато търсиш нещо определено на много малка територия.
Ако те интересува ще ти изпратя моя програма при която бурканче от детска храна наполвината пълно с монети от татово време се засича добре на 1 м. /100 см./ с 11"" ДД сонда и идеално с 15"Х12" моно сонда. Почвата е нормална, бурканчето е с пластмасова капачка, като върху него освем почва има и гранитено паве.....
Boti
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Чет Дек 05, 2013 9:44 am

Колеги теста с буркана е направен в нормална почва, при наличие на минерализация не съм правил подобен тест....
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Пет Дек 06, 2013 5:57 pm

Ако те интересува ще ти изпратя моя програма при която бурканче от детска храна наполвината пълно с монети от татово време се засича добре на 1 м. /100 см./ с 11"" ДД сонда написа:
Брех това Джи Пи мн. яко ве - еми ако чуваш павето защото е със различен грунд-баланс от почвата...?
И то със 28см. ДД антена...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Boti
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Пон Дек 09, 2013 9:00 am

Колега pechkata, форума е място за обмяна на опит, мнения и съвети. Аз написах, че с 11" сонда сигнал има когато GB type e на OFF с издут RX GAIN и stabilizer, а това в реални условия хич не е препоръчително, защото луд ще станеш както се казва....Теста беше за "спорта" т.е да изцедиш машинката на макс. С елипсовидната моно сонда 15"х11" сигнала е съвсем чуваем без да се изцежда апарата GB type e на GEN с RX GAIN - 10 и stabilizer 10.
Все пак аз се замислям на изказаното от теб мнение и винаги приемам съвети от колеги с повече опит и чакам и други мнения на ползвателите на GPX.
A според теб факта, че павето на повърхостта т.е вкопано е 7-8 см. в пръстта и играе роля на маркер и не само, а и да се доближат реалните условия, та павето би ли причинило ефекта за който споменаваш?
ivangrozni
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Пон Дек 09, 2013 9:27 am

Няма почва в Б.Г. където да работиш в режим GB - off , а павето не влияе на апарата - дали има паве или няма все тая.
B.K.
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Пон Дек 09, 2013 12:41 pm

Какво е това GP бе колега. Аз едвам чувам медна чиния с големина 20см. на метър и то с най-голямата сефка.
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: дълбока програма за монети за GPX-5000   Пон Дек 09, 2013 1:17 pm

A според теб факта, че павето на повърхостта т.е вкопано е 7-8 см. в пръстта и играе роля на маркер и не само, а и да се доближат реалните условия, та павето би ли причинило ефекта за който споменаваш? написа:
Не знам зависи какво е павето - на този въпрос можеш и сам да си отговориш като копнеш павето без сигнал под него и направиш мах над него със същите настройки...
И не може да чуе буркан от пюре със пластмасова капачка и около 100 монети вътре на 100см. със 28 см. ДД сонда...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!

дълбока програма за монети за GPX-5000
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» дълбока програма за монети за GPX-5000
» Дълбока програма за металотърсач XP Deus - негативна земя
» Предават ценни монети на музей, той ги отказва
» Каква антивирусна програма използвате?
» 35 крадци и хиляди антични монети