Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Търся електронна златарска везна!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

Търся електронна златарска везна! Empty
ПисанеЗаглавие: Търся електронна златарска везна!   Търся електронна златарска везна! EmptyПон Окт 14, 2013 12:30 am

Колеги, преди време имаше една подобна тема, но не можах да  я открия и затова пуснах нова. Искам да си купя електронна везна , която да бъде добра, но приемлива цена и с гаранция! Благодаря предварително .

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960

ПисанеЗаглавие: Re: Търся електронна златарска везна!   Търся електронна златарска везна! EmptyЧет Окт 17, 2013 5:52 pm

Имам май останали 2бр. "TANITA" -0-120гр.,японски са -Гаранция Франция щото от битака в Румънско и на мен не ми дават такава -Мисля че поне 10 и повече колеги си взеха,оплаквания не съм имал -Цена 20лв.-бр.-Еконта за твоя сметка.тел.0878790030,0878790031.
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: Re: Търся електронна златарска везна!   Търся електронна златарска везна! EmptyЧет Окт 17, 2013 7:42 pm

stan960 написа:
Имам май останали 2бр. "TANITA" -0-120гр.,японски са -Гаранция Франция щото от битака в Румънско и на мен не ми дават такава -Мисля че поне 10 и повече колеги си взеха,оплаквания не съм имал -Цена 20лв.-бр.-Еконта за твоя сметка.тел.0878790030,0878790031.
Благодаря Ти , Колега , но много късно се обади! Поръчах си от мариан 66 и вече е при мен. Искам да те попитам нещо. Ти едно време продаваше лупа и тем подобни инструменти за почистване на зелени " зайчета". После един Колега се похвали , че ги е взел . Случайно да имаш още или да знаещ да се продават някъде. Благодаря!

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
stan960
Джадай
Джадай
stan960

ПисанеЗаглавие: Re: Търся електронна златарска везна!   Търся електронна златарска везна! EmptyЧет Окт 17, 2013 11:07 pm

-Намират ми се още от тях,има и други екстри като очила лупи с подсветка,настолна лупа която е на статив и т.н. джунджурий който се намират трудничко у нас щото не всеки зарежда такива неща -Както казах снабдяват ме от Румънско и обикновенно давам предварителна поръчка.

Търся електронна златарска везна!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Електронна везна
» Продавам златарски везни
» Златарска кирка и туристическа брадвичка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: VIP КУПУВАМ-ПРОДАВАМ-
Идете на: