Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
Нишани за съкровища - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Нишани за съкровища - Page 4 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Нишани за съкровища - Page 4 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Нишани за съкровища - Page 4 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
miladinka продавам prodavam Coil грунда tejon GOLD TEKNETICS golden mask POWER Spectrum deus tesoro nexus kupuvam голден Fisher Майнлаб нишани пират маск wave врътка lorenz металотърсач
Golden Mask 4 RO S
Share

Нишани за съкровища

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай

Нишани за съкровища - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyСря Дек 17, 2014 6:55 pm

kronos555 написа:
това са агнешки бутчета, най страшния нишан, недей да буташ там казвам ти. ако искаш обаче провери мястото, но задължително с пулс индукция и то купена от варна, иначе няма да стане. и да почерпиш Cool за информацията

Ако това,което са ми казвали е истина,варненските са с вградена антимагийна,цифрова защита,с VDI...Нема геле!

Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyЧет Дек 18, 2014 8:34 am

Големи сте зевзеци, еййй. Very Happy

"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyЧет Дек 18, 2014 12:55 pm

Radislav написа:
Големи сте зевзеци, еййй. Very Happy

"Каквото повикало,такова отговорило"...

Хаосът е или временен,или гибелен!
extremec
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyСря Дек 24, 2014 11:38 pm

stan960 написа:
-Костенурката е последствие от следствието и не мое я разчете Всеки........................................................

Извинете но в крайна сметка някой може ли да я прочете
markos
Преторий
Преторий
markos

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyЧет Дек 25, 2014 5:31 pm

extremec написа:
stan960 написа:
-Костенурката е последствие от следствието и не мое я разчете Всеки........................................................

Снимай я да видим тази костенурка дали я има наистина или е нещо друго.
extremec
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyЧет Дек 25, 2014 5:44 pm

markos написа:
extremec написа:
stan960 написа:

Снимай я да видим тази костенурка дали я има наистина или е нещо друго.

Изпратих ти съобщение със снимки
markos
Преторий
Преторий
markos

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyПет Дек 26, 2014 1:28 am

Ехеее почти съм предсказал костенурката без да я видя,колега сега видях че си пратил съобщение след като си писал в темата.
Направи на картата снимка от близък план без черти и прочие и други около костенурката отпред отзад поне няколко крачки по назад от твоите.Абе снимай от всеки ъгъл да се намира снимайте с хубава техника да личи поне,качи ги след това в дох.бг да ги прегледам и разкажи малко история за това ти ли го намери друг ли ти го показа да гадаем дали е барното или си стои още.

П.п Колега аз съм обикалял четири годинки докато го осъзная за какво иде реч 12 дена ти още не си започнал.
stan960
Джадай
Джадай
stan960

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyПет Дек 26, 2014 10:15 am

extremec написа:
stan960 написа:

-Може ма като идеме заедно на местото,но ти май забелязвам вече си си намерил спътник -Ако разходката ви излезе ялова мое са обадите да видим поне дорде сте стигнали........................... Wink Smile
markos
Преторий
Преторий
markos

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyПет Дек 26, 2014 10:48 am

stan960 написа:
extremec написа:
stan960 написа:

-Може ма като идеме заедно на местото,но ти май забелязвам вече си си намерил спътник -Ако разходката ви излезе ялова мое са обадите да видим поне дорде сте стигнали........................... Wink Smile
Комадоре без теб сме за никъде колега пусни снимката и на него барем удари едно рамо и той.
mass221
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyСъб Апр 08, 2017 12:14 pm

markos написа:
extremec написа:
Здравейте, някой може ли да ми каже какво означава нишан костенурка, благодаря
Снимка нямаш ли на тази костенурка.
Доста може да се мисли върху нея,имали направени крака или е само корубата,върху корубата има ли нещо допълнително направено имали опашка и главата отрязана ли е и т.н

Здравейте, знам костенурка около 2 м диаметър без крака с глава на юг, отгоре на корубата около 60 см в диаметър има замазвано нещо като хоросан с цвета на камъка на костенурката. Това какво означава? Благодаря.
IVOOO
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyПон Апр 10, 2017 11:41 pm

Тази тема ми стана много интересна и имам едно питане.

Да речем, че намериш примернно 500кг. злато, което е прокълнато или има черна магия.Толковали не може да отделиш 50 лева да платиш на някоя баячка или ходжа да ти бае против уруки, черна магия и за късмет а трябва да палиш огън, да правиш жервоприношения и всякакви такива. Suspect

Та мисълта ми е нямали да стане по-моя начин? Rolling Eyes
Joroz
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Помощ за нишан   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyНед Юли 30, 2017 9:15 am

Здравейте,моля за малко помощ.Ако някой може да ми разтълкува какво значи на камък около метър на метър Квачка с едно пиленце под нея.Камъка е между две малки рекички,едната е на два метра от камъка,а другата на около 10.Даже трудно може да се нарекат рекички, по-скоро долчинки с много малко вода.Нов съм и не знам как да кача снимки.Благодаря предварително на отзовалите се
Miron
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 4 EmptyПон Юни 17, 2019 8:48 pm

Здравейте колеги може ли някой да ми каже какво означава нишан кантар с Топузаков на скала

Нишани за съкровища
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: