Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask пират Minelab Майнлаб tesoro нишани deus nokta nexus TEKNETICS wave miladinka GOLD врътка VANQUISH маск грунда Simplex lorenz prodavam 5000 голден kupuvam Coil Fisher Spectrum
 

 Търся черупка за антена.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
jorodi
Преторий
Преторий




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Ное 07, 2013 1:32 am

Търся черупка за антена до 22 см.
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyПет Ное 08, 2013 10:38 pm

jorodi написа:
Търся черупка за антена до 22 см.
Колеги никой ли няма заготовка за антена да ми свърши работа? Или поне да ме насочи от къде да потърся.
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyНед Ное 10, 2013 2:58 pm

jorodi написа:
jorodi написа:
Търся черупка за антена до 22 см.
Колеги никой ли няма заготовка за антена да ми свърши работа? Или поне да ме насочи от къде да потърся.
ВИЖ В ПРОДАВАЛНИКАCool 
Върнете се в началото Go down
jorodi
Преторий
Преторий




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyНед Ное 10, 2013 5:50 pm

ivo13 написа:
jorodi написа:
jorodi написа:
Търся черупка за антена до 22 см.
Колеги никой ли няма заготовка за антена да ми свърши работа? Или поне да ме насочи от къде да потърся.
ВИЖ В ПРОДАВАЛНИКАCool 
Благодаря колега! Има само големи.
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyВто Дек 17, 2013 8:44 am

Имам корпус от фабрична антена с диаметър 20,5 см . Повече информация на Лични
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyСря Май 07, 2014 12:54 pm

Колеги ето два нови модела на черупки за антени с размери 28х23 см. Материала е удароустойчив полистирол с дебелина 2 мм.на BASF. Скоро ще са готови още 4-5 модела на черупки с големина 30 см.


Търся черупка за антена. IMG-3433_JPG2Jea58o_thumbchence

Търся черупка за антена. 11_jpgDzylhZP_thumbchence

Търся черупка за антена. IMG-3431_JPGIWss6Ay_thumbchence


Търся черупка за антена. IMG-3432_JPGhgQIt78_thumbchence



Търся черупка за антена. IMG-3429_JPGRNuiZBV_thumbchence

Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Май 08, 2014 11:55 am

Още два модела с големина 30 см. за пулсов апарат и за IB.


Търся черупка за антена. IMG-3436_JPGC0w1Ur6_thumbchence

Търся черупка за антена. IMG-3437_JPGJ5pEGrv_thumbchence

Търся черупка за антена. IMG-3438_JPGIlEdOap_thumbchence

Търся черупка за антена. IMG-3439_JPG1Mwc5TD_thumbchence

Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Май 08, 2014 1:56 pm

Емо антена тип ОМЕГА правил ли си...?
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Май 08, 2014 2:16 pm

Да някъде имах две такива антени но нещо не ми харесва как работят.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Май 08, 2014 2:35 pm

emoxristov написа:
Да някъде имах две такива антени но нещо не ми харесва как работят.
Значи не си правил щом не работят - този тип антени трудно се стабилизират и при заливане променят баланса но ако се уцели работят прекрасно нещо подобно като 3D антените...
Защо не направиш черупки за тях - същите ще стават и за концентрични...

Нещо от този род...

http://www.img-share.eu/image_view/image_php_pngMGLVer6.png.html

Аз искам една 12"...
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Май 08, 2014 3:17 pm

Търсенето определя предлагането. До сега никои не е искал подобна черупка.Това са моделите но за една черупка ни си струва.

Търся черупка за антена. 30_jpgcb1PE4L_thumbchence

Търся черупка за антена. 43_jpg0qmw5rU_thumbchence



Последната промяна е направена от emoxristov на Чет Май 08, 2014 3:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Май 08, 2014 3:24 pm

emoxristov написа:
Търсенето определя предлагането. До сега никои не е искал подобна черупка.
Що те стават и за пулс-индукция - с един куршум няколко заека...Пък аз може да поръчам и 10бр. ако ми харесат...
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Май 08, 2014 9:42 pm

pechkata написа:
emoxristov написа:
Да някъде имах две такива антени но нещо не ми харесва как работят.
Значи не си правил щом не работят - този тип антени трудно се стабилизират и при заливане променят баланса но ако се уцели работят прекрасно нещо подобно като 3D антените...
Защо не направиш черупки за тях - същите ще стават и за концентрични...

Нещо от този род...

http://www.img-share.eu/image_view/image_php_pngMGLVer6.png.html

Аз искам една 12"...
И аз мисля че не е правил такива антени. Омегата е много добра но се изисква майсторлък за да се направи. Правил съм доста и винаги са се представяли отлично. За съжаление по въпроса с черупките за тях все ми се налага да импровизирам. Рязане пилене , лепене. Иначе имаше едни китайски капаци които ставаха , но са тежички . А това което е на снимките е по скоро за Концентрични антени. Омегата е с друга геометрия.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyЧет Май 08, 2014 10:46 pm

Правил съм и Омега антена и концентрични ще ги потърся да ги снимам. Но ако ви харесва да не съм правил ОК.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyПет Май 09, 2014 8:53 am


Търся черупка за антена. 30_jpgcb1PE4L_thumbchence

Тази може да се до изкусури още малко формата и ще стане за ОМЕГА - Емо ако си навит да направя изчисления и да направиш един калъп...
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyПет Май 09, 2014 10:57 pm

Може но концентричните са по добри от омегите. А и ако знае човек пениза лесно се нулират и при тях трудно се губи баланса на намотките с времето.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyСъб Май 10, 2014 1:35 pm

На събора ще ходиш ли - да се видим там...?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyСъб Май 10, 2014 2:36 pm

emoxristov написа:
Може но концентричните са по добри от омегите. А и ако знае човек пениза лесно се нулират и при тях трудно се губи баланса на намотките с времето.

Тук пениза се вижда...

http://prikachi.com/images.php?images/824/7315824D.jpg
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyСъб Май 10, 2014 3:03 pm

Това прилича на антена за IDX-PRO с кондери в антената. В една антена пениза е комплексен не зависи само от едно нещо.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търся черупка за антена. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся черупка за антена.   Търся черупка за антена. EmptyНед Юни 22, 2014 9:07 pm

Нови черупки за пулсови машини. Толемите са 25 см. а малката е 18 см.

Търся черупка за антена. IMG_3552JPGjOmTM8K_thumb
Търся черупка за антена. IMG_3553JPGWefx9Jz_thumb
Търся черупка за антена. IMG_3554JPGEhGFPm3_thumb
Търся черупка за антена. IMG_3555JPGvdVFDCd_thumb
Търся черупка за антена. IMG_3556JPGSgnssbt_thumb
Търся черупка за антена. IMG_3557JPG3wWaEkG_thumb
Върнете се в началото Go down
 
Търся черупка за антена.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся антена за F5
» Търся антена за фишер
» Търся 11" антена за фишер ф5!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: