Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
пират prodavam Minelab lorenz маск голден 5000 Simplex нишани врътка deus грунда mask GOLD Coil wave tesoro Майнлаб TEKNETICS nokta nexus Fisher kupuvam VANQUISH Spectrum miladinka
 

 ремонт металдетектори

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Рис
Консул
Консул




ремонт металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: ремонт металдетектори   ремонт металдетектори EmptyСря Ное 20, 2013 6:20 pm

бг, фабрични. 0889127883
Върнете се в началото Go down
koceto
Легионер
Легионер




ремонт металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: бй   ремонт металдетектори EmptyСря Ное 20, 2013 7:15 pm

А след ремонта хващат ли?
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



ремонт металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ремонт металдетектори   ремонт металдетектори EmptyСря Ное 20, 2013 8:37 pm

koceto написа:
А след ремонта хващат ли?
а бе колега ти сега и претенции , на ли ще е била на ремонт ако работи работи ако не пак Very Happy
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ремонт металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ремонт металдетектори   ремонт металдетектори EmptyЧет Ное 21, 2013 7:52 pm

-Петъркаа и на брат ми името е същото -НАЛИ се сещаш как ми се иска да им строша тъпите тикви на тия де ви учиха през 90-те години та не ви научиха даже да пишете правилно на Български -Не че сега е по различно.......................................
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



ремонт металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ремонт металдетектори   ремонт металдетектори EmptyЧет Ное 21, 2013 8:04 pm

[quote="stan960"]-Петъркаа и на брат ми името е същото -НАЛИ се сещаш как ми се иска да им строша тъпите тикви на тия де ви учиха през 90-те години та не ви научиха даже да пишете правилно на Български -Не че сега е по различно.......................................[/quote

даскали те ни учиха но ние не възприемахме .........
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ремонт металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ремонт металдетектори   ремонт металдетектори EmptyЧет Ное 21, 2013 8:07 pm

-Да ги иба у ДАСКАЛИТЕ,требвало а ви набиват обръчите та сега а не срамувате.............................Smile 
Върнете се в началото Go down
 
ремонт металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ремонт металдетектори
» ремонт металдетектори
» Ремонт на металдетектори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: