Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus nokta GOLD Simplex TEKNETICS nexus 5000 mask Spectrum Coil маск Майнлаб Minelab prodavam wave пират tesoro грунда miladinka lorenz врътка нишани VANQUISH Fisher kupuvam голден
 

 Eagle Spektrum

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
genata_e
Новобранец
Новобранец




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyЧет Ное 21, 2013 6:16 pm

Запрете се малко бе колегистенаИскам инструкцията просто да се запозная с апарата.....не да го базикам,програмката си ми е идеална,батерийте яко им зимам силата,но просто искам да знам кое за какво служи
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyЧет Ное 21, 2013 7:07 pm

Намери ли иструкция на БГ...?
Аз имам за 6 волтов на БГ ама е на папка не мага да го кача ако си наблизо ела и го копирай...
Имам и на XLT на руски ако те вълнува ще ти го пратя по мейла...
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyПет Ное 22, 2013 5:33 pm

http://www.2shared.com/file/31H-6SCo/Rykovodstvo_za_Spectrum.html?                       Пробвай от тук.
Върнете се в началото Go down
genata_e
Новобранец
Новобранец




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyПет Ное 22, 2013 8:54 pm

Бре мамка му неще да отвори линка
Върнете се в началото Go down
genata_e
Новобранец
Новобранец




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyПет Ное 22, 2013 8:59 pm

Кой с кво може да помогне да праща не мейлаCool 
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Eagle Spektrum Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eagle Spektrum   Eagle Spektrum EmptyСъб Ное 23, 2013 5:19 pm

Намерих на руски но не знам как да го прикача . Ако някой иска да пише как става.
Върнете се в началото Go down
 
Eagle Spektrum
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Eagle Spektrum
» Ултимейт за"Eagle"
» разменям игал за енигма-4ист бартер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: