Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 металдетектор fisher f5

Go down 
+19
B.K.K.
moom
Avrelian
nasko75
васил
Black Scorpion
borislav123
marrio
pechkata
cecomotors
mario321
TITITKANIE
бобо
BEKS
pavli_q
Lamas
atina
Gandalf
ivanasen
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
moom
Новобранец
Новобранец
moom



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 7:21 pm

пусти късмет, с такъв голям мерак я купих. Вече имам уговорка да я връщам.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 7:55 pm

Gandalf написа:
pechkata написа:
Gandalf написа:

Така е, но ти говориш за много дълбоките! То се усеща по сигнала кой е дълбок и кой не е! Аз в такива случаи като усетя дълбок сигнал и разравям малко, дори някой път е нужно само с крака си да махна листата от горе и си ми дава истинския сигнал! И на дискриминация 10! Каквото и да си говорим, и както и да го оплювате тоя фишер той си е номер едно спрямо парите които струва! Ако може някой да ми каже по добър детектор от него има ли в същия клас?

Специално този сигнал на ход в режим дискриминация на чим 30мм. монета на 25см. даже няма и да се спреш - да не говорим за чистете с крак невъзможно е...
Да вярно за толкова пари толкова може...



        Преди имаше некви тук дето оплюваха марката и викаха че сме били Фишеристи, но при мен не е така, каквото си е това казвам без да го преувеличавам а и не малко хора могат да потвърдят че си струва парите!
Прав си има ги всякакви индивиди, аз колко съм ги слушал да плуят мерцедесите, а не могат да разберат, че това е единствения автомобил, който му дават да мине 1 милион километри без да се разваля, ама а иди им обясни на тези с по 100 хил. дето ги дават да по здухат, а гърнетурка, а клапани, а някой други неща .
По важното е че тези плювачи, на нас ич не ни пречат, те са просто любители на физическите натоварвания Cool
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 8:03 pm

pechkata написа:




А цветните дълбоки ги дава черен...


Печка виждам че си много на ТИ с уредите ,ако може да ми отговориш на един въпрос ще съм ти МНОГО МНОГО благодарен кой уред цветни сигнали не ги черни в дълбочина scratch марка и модел стена
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 8:03 pm

mario321 написа:
Gandalf написа:
pechkata написа:
Gandalf написа:

Така е, но ти говориш за много дълбоките! То се усеща по сигнала кой е дълбок и кой не е! Аз в такива случаи като усетя дълбок сигнал и разравям малко, дори някой път е нужно само с крака си да махна листата от горе и си ми дава истинския сигнал! И на дискриминация 10! Каквото и да си говорим, и както и да го оплювате тоя фишер той си е номер едно спрямо парите които струва! Ако може някой да ми каже по добър детектор от него има ли в същия клас?

Специално този сигнал на ход в режим дискриминация на чим 30мм. монета на 25см. даже няма и да се спреш - да не говорим за чистете с крак невъзможно е...
Да вярно за толкова пари толкова може...



        Преди имаше некви тук дето оплюваха марката и викаха че сме били Фишеристи, но при мен не е така, каквото си е това казвам без да го преувеличавам а и не малко хора могат да потвърдят че си струва парите!
Прав си има ги всякакви индивиди, аз колко съм ги слушал да плуят мерцедесите, а не могат да разберат, че това е единствения автомобил, който му дават да мине 1 милион километри без да се разваля, ама а иди им обясни на тези с по 100 хил. дето ги дават да по здухат, а гърнетурка, а клапани, а някой други неща .
По важното е че тези плювачи, на нас ич не ни пречат, те са просто любители на физическите натоварвания  Cool



Cool
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 8:05 pm

Как аз работя с фишер ф5!
Гаинд мах
трешолд към 8
дискриминация 12
Апарата си работи нормално. Е не е тих както пуяк , малко нервен е , но аз така го обичам доста е агресивен!

За мен на апарата на печката нещо му има или в антената или в самият него . При толкова намален гайнд и трешолд така да мяка не е нормално.

Възможно е на това място където прави теста да се губи от време на време gsm сигнала , а това доста дразни фишера и го прави толкова нервен. В такива случай , аз си изключвам телефона и всичко заспива.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 8:14 pm

moom написа:
пусти късмет, с такъв голям мерак я купих. Вече имам уговорка да я връщам.

Колега ще си позволя да ти дам един съвет,ако приемаш някакво мнение от форума то гледай да е от колеги които работят с тази марка уреди, а не такива където са решили да правят анти реклама на марката.И са хващали фишер само за анти рекламни  клипчета ,за парите си Ф5 е супер уред аз бях много доволен от него , а ако имаш парички вземай Ф75 и си ти ,не се занимавай с глупости  Cool

http://www.fisherlab.com/about.htm


Последната промяна е направена от nasko75 на Пет Апр 10, 2015 10:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:09 pm

Еий,тука се печени търсачи,знаят за ко стаа на въпрос Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:13 pm

moom написа:
пусти късмет, с такъв голям мерак я купих. Вече имам уговорка да я връщам.
нищо и няма на сондата,тя просто толкова си може–дълбока е на неорудено,но попадне ли в кофти ситуация–сдава багажа.Най вероятно почвата при тебе е кофти, затва тоз тормоз!В такъв случай–само оригинални,те са сметнати по– добре.....
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:23 pm

nasko75 написа:
pechkata написа:




А цветните дълбоки ги дава черен...


Печка виждам че си много на ТИ с уредите ,ако може да ми отговориш на един въпрос ще съм ти МНОГО МНОГО благодарен кой уред  цветни сигнали не ги черни в дълбочина scratch марка и модел стена
Насе,Печката верно е на ТИ,ма ти имаш още да учиш,брат,не се засягай!Истинския търсач няма да пропусне сигнала с която и бангия да е.!....Стига да не е Фишер....майтап бе,... Laughing Бангиите са много изравнени,важни са подробностите,ма никой не ги забелязва Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:25 pm




" moom ", на колко ти се грундира фишера?
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:34 pm

Колеги едно интересно четиво study но като го четете малко помислете и анализирайте прочетеното КОЯ ГОДИНА Е СЪЗДАДЕНА ТАЗИ ФИРМА ,КОЛКО ПРОДАЖБИ ИМА ТАЗИ ФИРМА ,КОЛКО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВА ИМА ПО СВЕТА ............МАЛКО ПОМИСЛЕТЕ ЗА РЕАЛНИТЕ НЕЩА И ТОГАВА ПИШЕТЕ ГЛУПОСТИ ЩОМ ЕДНА ФИРМА Е ОТЦЕДЯЛА 84год. Мисля че само това говори само по себе си няма нужда да се коментира повече

http://www.fisherlab.com/about.htm


Последната промяна е направена от nasko75 на Пет Апр 10, 2015 10:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:38 pm

moom написа:
Днес бях почти цял ден из нивите с новата сонда ултимейт. Останах доста разочарован, ужасно писклива и доста слаба дълбочина. Не може да се работи в режим на ол метал с гейн усилен над 50-60 и треш на не повече от -6. Пищи и издава звуци, чак на ход трябва да мина няколко пъти върху даден метал, че да разбера дали е сигнал. На въздушен тест хваща сегашни 10 стотинки на 5-8 см. Нищо общо с 11 инчовата с която апарата е доста по спокоен и дълбок.
Ще съм благодарен някой от собствениците на същите машина и сонда да изкаже мнение Smile

Пич ти неможеш да работиш с този уред така.Не се ползва Алл метал за общо търсене,а само на определено място и за определена цел.При Алл метал и най-малката аномалия в почвата било то керамика или камък ти дават сигнал това е ВЛФ апарат а не Пулсак който да не чува камъните.Пък И грунда трябва да ти е точен.Ти изобщо как си представяш работата с ВЛФ  цял ден на Алл метал и то на обект?Настрой си апарата по този начин който ти казва Ivanasen и няма да сбъркаш.И друго,да ти сменят апарата не трябва да се смущава така изобщо,и без GSM по джобовете.


Последната промяна е направена от BEKS на Пет Апр 10, 2015 10:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:41 pm

nasko75 написа:
B.K.K. написа:
nasko75 написа:
pechkata написа:




А цветните дълбоки ги дава черен...


Печка виждам че си много на ТИ с уредите ,ако може да ми отговориш на един въпрос ще съм ти МНОГО МНОГО благодарен кой уред  цветни сигнали не ги черни в дълбочина scratch марка и модел стена
Насе,Печката верно е на ТИ,ма ти имаш още да учиш,брат,не се засягай!Истинския търсач няма да пропусне сигнала  с която и бангия да е.!....Стига да не е Фишер....майтап бе,... Laughing Бангиите са много изравнени,важни са подробностите,ма никой не ги забелязва Very Happy

И ти да ме извиниш но аз съвети по принцип не търся от никого ,най вече  от някакви  нови потребители с някакви измислени никове B.K.K , Едно време и аз съм бил новобранец и знам как съм писал . НО ВЕЧЕ всичко си разбрах сам с годините опит в ХОБИТО МИ и не се нуждая от съвети .Желая на всички колеги късмет ,и не търсете под вола теле  
Razz Razz Razz засегна се еиййй,глей ко пиша не глей друго.
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:52 pm

BEKS написа:
moom написа:
Днес бях почти цял ден из нивите с новата сонда ултимейт. Останах доста разочарован, ужасно писклива и доста слаба дълбочина. Не може да се работи в режим на ол метал с гейн усилен над 50-60 и треш на не повече от -6. Пищи и издава звуци, чак на ход трябва да мина няколко пъти върху даден метал, че да разбера дали е сигнал. На въздушен тест хваща сегашни 10 стотинки на 5-8 см. Нищо общо с 11 инчовата с която апарата е доста по спокоен и дълбок.
Ще съм благодарен някой от собствениците на същите машина и сонда да изкаже мнение Smile

Пич ти неможеш да работиш с този уред така.Не се ползва Алл метал за общо търсене,а само на определено място и за определена цел.При Алл метал и най-малката аномалия в почвата било то керамика или камък ти дават сигнал това е ВЛФ апарат а не Пулсак който да не чува камъните.Пък И грунда трябва да ти е точен.Ти изобщо как си представяш работата с ВЛФ  цял ден на Алл метал и то на обект?Настрой си апарата по този начин който ти казва Ivanasen и няма да сбъркаш.И друго,да ти сменят апарата не трябва да се смущава така изобщо,и без GSM по джобовете.
щото пак ше ма обявят за хейтър ще кажа само–не съм съгласен!.Истинското търсене е на ол метал.Дискриминация само в краен случай!На апарата нищо му няма,просто човека явно търси в по орудено!!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:56 pm

BEKS написа:

Пич ти неможеш да работиш с този уред така.Не се ползва Алл метал за общо търсене,а само на определено място и за определена цел.При Алл метал и най-малката аномалия в почвата било то керамика или камък ти дават сигнал това е ВЛФ апарат а не Пулсак който да не чува камъните.Пък И грунда трябва да ти е точен.Ти изобщо как си представяш работата с ВЛФ  цял ден на Алл метал и то на обект?Настрой си апарата по този начин който ти казва Ivanasen и няма да сбъркаш.И друго,да ти сменят апарата не трябва да се смущава така изобщо,и без GSM по джобовете.

Много си прав колега ,и аз не виждам как може да работиш щял ден в режим Алл метал affraid разбирам да закачиш нещо и да решиш да го прослушаш за 5-10 мин.МАХ да но цял ден това е мазохизъм.То на другите уреди с ръчен грунд баланс някои да не работи цял ден на Алл метал,всеки си грундира уреда и си задава дискриминация ,то ако си на обект без дискриминация до обяд и ще изкукаш
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:57 pm




Бе не е точно така ама ти нали ги разбираш повече от нас! А и всеки си има стил, не може да са всички като тебе! На АМ, ако си с БГ машина само!
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 10:58 pm

B.K.K. написа:
moom написа:
пусти късмет, с такъв голям мерак я купих. Вече имам уговорка да я връщам.
нищо и няма на сондата,тя просто толкова си може–дълбока е на неорудено,но попадне ли в кофти ситуация–сдава багажа.Най вероятно почвата при тебе е кофти, затва тоз тормоз!В такъв случай–само оригинални,те са сметнати по– добре.....
Като видях това щях да падна от коня човек ти наясно ли си кои сонди как работят lol!
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 11:29 pm

kateracha_86 написа:
B.K.K. написа:
moom написа:
пусти късмет, с такъв голям мерак я купих. Вече имам уговорка да я връщам.
нищо и няма на сондата,тя просто толкова си може–дълбока е на неорудено,но попадне ли в кофти ситуация–сдава багажа.Най вероятно почвата при тебе е кофти, затва тоз тормоз!В такъв случай–само оригинални,те са сметнати по– добре.....
Като видях това щях да падна от коня човек ти наясно ли си кои сонди как работят lol!
Аз да,ама ти не!Въпросните са по дълбоки,съответно и по нервни.ОСОБЕНО в трудни терени.
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 11:30 pm

Gandalf написа:



    Бе не е точно така ама ти нали ги разбираш повече от нас! А и всеки си има стил, не може да са всички като тебе! На АМ, ако си с БГ машина само!
Аз не знам бг машина с истински АМ,може би гъдулките????За стила си прав наистина.!
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 11:32 pm

Gandalf написа:



      " moom ", на колко ти се грундира фишера?
Дайте да се върнем от тука!!!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 11:43 pm

Колеги направете си един експеримент,с два FISHER F5 с 28см./11"/ DD сонда отидете на някоя късна нива /обект/и единия да работи на два тона на дискриминация 6 до към 10 максимум и THRESH , GAIN всичко на макс ,а другия на Алл метал и като видите крайните резултати пак пишете :bienvenue
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 11:43 pm

B.K.K. написа:
Gandalf написа:



    Бе не е точно така ама ти нали ги разбираш повече от нас! А и всеки си има стил, не може да са всички като тебе! На АМ, ако си с БГ машина само!
Аз не знам бг машина с истински АМ,може би гъдулките????За стила си прав наистина.!




Е какво ще рече истински АМ! АМ - всички метали! БГ детекторите го имат и на тоя режим са по дълбоки! Повечето с БГ детектори така си бачкат, защото като пуснат дискриминацията и леко го скопяват от към дълбочина! Та затова казах, че да работиш постоянно на АМ трябва да си по скоро с БГ машина не с фабричен!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyПет Апр 10, 2015 11:50 pm

nasko75 написа:
Колеги направете си един експеримент,с два FISHER F5 с 28см./11"/ DD сонда  отидете на някоя късна нива /обект/и единия да работи на два тона на дискриминация 6 до към 10 максимум и THRESH , GAIN  всичко на макс ,а другия на Алл метал и като видите крайните резултати пак пишете  :bienvenue  




Аз си работя - гаин на 80 или 90, треш на 7,8 и дискриминацията на 10 или 12 , тези настройки ми варират в зависимост от обекта! Тези настройки съм забелязал че най добре ми се държи детектора, когато съм на много чист обект го издувам до край но то и без това при моите настройки този край не е много далеч! И то само със Сефка, при нас почвата е лека и затова!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyСъб Апр 11, 2015 12:05 am

Gandalf написа:
nasko75 написа:
Колеги направете си един експеримент,с два FISHER F5 с 28см./11"/ DD сонда  отидете на някоя късна нива /обект/и единия да работи на два тона на дискриминация 6 до към 10 максимум и THRESH , GAIN  всичко на макс ,а другия на Алл метал и като видите крайните резултати пак пишете  :bienvenue  




      Аз си работя -  гаин на 80 или 90, треш на 7,8 и дискриминацията на 10 или 12 , тези настройки ми варират в зависимост от обекта! Тези настройки съм забелязал че най добре ми се държи детектора, когато съм на много чист обект го издувам до край но то и без това при моите настройки този край не е много далеч! И то само със Сефка, при нас почвата е лека и затова!

А иначе как грундираш машината с бутона PHASE LOCK ли само??Щото е хубаво и малко финната настройка с Потенциометърът GND BAL и тогава THRESH , GAIN всичко на макс и ще черпиш Cool Gandalf
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 4 EmptyСъб Апр 11, 2015 12:08 am

nasko75 написа:
Gandalf написа:
nasko75 написа:
Колеги направете си един експеримент,с два FISHER F5 с 28см./11"/ DD сонда  отидете на някоя късна нива /обект/и единия да работи на два тона на дискриминация 6 до към 10 максимум и THRESH , GAIN  всичко на макс ,а другия на Алл метал и като видите крайните резултати пак пишете  :bienvenue  




      Аз си работя -  гаин на 80 или 90, треш на 7,8 и дискриминацията на 10 или 12 , тези настройки ми варират в зависимост от обекта! Тези настройки съм забелязал че най добре ми се държи детектора, когато съм на много чист обект го издувам до край но то и без това при моите настройки този край не е много далеч! И то само със Сефка, при нас почвата е лека и затова!

А иначе как грундираш машината с бутона PHASE LOCK ли само??Щото е хубаво и малко финната настройка  с Потенциометърът GND BAL и тогава THRESH , GAIN всичко на макс и ще черпиш Cool  Gandalf





Преди я барах с финната, но в последно време само с PHASE LOCK грундирам!
Върнете се в началото Go down
 
металдетектор fisher f5
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Търся металдетектор FISHER F 75 под наем
» Споделете мнения и впечатления за Fisher 1270 и Fisher CZ-3D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: