Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    prodavam TEKNETICS нишани nokta tesoro Fisher Coil wave пират Spectrum грунда маск deus lorenz kupuvam miladinka GOLD nexus mask голден врътка Minelab 5000 Майнлаб VANQUISH Simplex
     

     btv новините.

    Go down 
    +13
    terata
    ivangrozni
    Gandalf
    гущера
    pavli_q
    werewolf1
    ivanasen
    batned
    adminn
    stoian8411
    Трибал-М
    nasko75
    бобо
    17 posters
    Иди на страница : 1, 2  Next
    АвторСъобщение
    бобо
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: btv новините.   btv новините. EmptyВто Ное 26, 2013 12:48 pm

    Отново се убедих,че тази телевизия е доста назадничава,и явно обслужва нечии интереси.Нещата около промяната на ЗКН и БНФМ бяха представени много тендециозно и некомпетентно.Само един цитат относно БНФМ:"....пет от членовете на която са подсъми...."Нито се споменава колко са членовете нито за какво се борят,/да не говорим,че подсъдим,не означава осъден/....само това!Смях,смях ,смях!Ми то само в което и да е министерство,или в което и да е правителство досега,чийто състав предполагам е доста по малък от членовете на федерацията има повече подсъдими,бе ало,журналистчета.Коментират,иначе компетентността на другите,пък не могат да се осъзнаят колко са те некомпетентни!Марионетки и смешници!
    Върнете се в началото Go down
    nasko75
    Джадай
    Джадай
    nasko75



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyВто Ное 26, 2013 1:14 pm

    бобо написа:
    Отново се убедих,че тази телевизия е доста назадничава,и явно обслужва нечии интереси.Нещата около промяната на ЗКН и БНФМ бяха представени много тендециозно и некомпетентно.Само един цитат относно БНФМ:"....пет от членовете на която са подсъми...."Нито се споменава колко са членовете нито за какво се борят,/да не говорим,че подсъдим,не означава осъден/....само това!Смях,смях ,смях!Ми то само в което и да е министерство,или в което и да е правителство досега,чийто състав предполагам е доста по малък от членовете на федерацията има повече подсъдими,бе ало,журналистчета.Коментират,иначе компетентността на другите,пък не могат да се осъзнаят колко са те некомпетентни!Марионетки и смешници!
    Колега много правилно си ги определил в последното си изречение Марионетки и смешници!+ПАЛЯЧОВЦИ jocolor в добавка от мен
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyВто Ное 26, 2013 1:30 pm

    ...Не гледам често телевизия,особено националните,но сега се замислих коя от тях бълва най-много от бълвочите,наречени вносни сериали?
    Върнете се в началото Go down
    stoian8411
    Преторий
    Преторий
    stoian8411



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyВто Ное 26, 2013 2:19 pm

    обичам родината си , но не и държавата си !!! отдавна ми е писнало разни полтичета , журналисчета , и тем подобни !!?
    Върнете се в началото Go down
    adminn
    Admin
    Admin
    adminn



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyВто Ное 26, 2013 2:23 pm

    Бях по февруарските протести 2013 и видях, как тази телевизия манипулираше новините по безобразен начин - в тях отдавна съм приключил - само по интернет се информирам и то от няколко сайта.
    Относно новината им -то май в парламента сега има по-вече подсъдими Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyВто Ное 26, 2013 2:50 pm

    adminn написа:
    Бях по февруарските протести 2013 и видях, как тази телевизия манипулираше новините по безобразен начин - в тях отдавна съм приключил - само по интернет се информирам и то от няколко сайта.
    Относно новината им -то май в парламента сега има по-вече подсъдими Very Happy 
    Спрямо нашата членската маса при всички случай са повече.И то в пъти.
    Върнете се в началото Go down
    batned
    Про-Консул
    Про-Консул
    batned



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 4:58 pm

    бобо написа:
    Отново се убедих,че тази телевизия е доста назадничава,и явно обслужва нечии интереси.Нещата около промяната на ЗКН и БНФМ бяха представени много тендециозно и некомпетентно.Само един цитат относно БНФМ:"....пет от членовете на която са подсъми...."Нито се споменава колко са членовете нито за какво се борят,/да не говорим,че подсъдим,не означава осъден/....само това!Смях,смях ,смях!Ми то само в което и да е министерство,или в което и да е правителство досега,чийто състав предполагам е доста по малък от членовете на федерацията има повече подсъдими,бе ало,журналистчета.Коментират,иначе компетентността на другите,пък не могат да се осъзнаят колко са те некомпетентни!Марионетки и смешници!
    Колега телевизиите в България отдавна са нечия собвственост и каквото им напишат това четат най-грубо казано а си позволиш волност а си на борсата на безработните -а ти искаш обективност истина справедливост -като видиш сериалите които пускат знаеш кой стои зад тях - примерно Великолепния век сериала  Cool айде с чшае шукарие напред към светли бъднини Cool 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 5:38 pm

    batned написа:

    Колега телевизиите в България отдавна са нечия собвственост и каквото им напишат това четат най-грубо казано а си позволиш волност а си на борсата на безработните -а ти искаш обективност истина справедливост -като видиш сериалите които пускат знаеш кой стои зад тях - примерно Великолепния век сериала  Cool айде с чшае шукарие напред към светли бъднини Cool 


    ТРЕПАЧ!  Cool стена девушка 
    Върнете се в началото Go down
    ivanasen
    Джадай
    Джадай
    ivanasen



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 5:44 pm

    За мен btv е най -корумпираната телевизия. И в момента й се плаща да обслужва нечии интереси. Аз не съм видял нито един положителен коментар по-нея за други партии освен и единствено за ГЕРБ. А гербаджиите ни смачкаха!  :Tir: 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 6:20 pm

    ivanasen написа:
    За мен btv е най -корумпираната телевизия. И в момента й се плаща да обслужва нечии интереси. Аз не съм видял нито един положителен коментар по-нея за други партии освен  и единствено за ГЕРБ. А гербаджиите ни смачкаха!  :Tir: 

    Онези двамата,дето задаваха упорито един и същи въпрос(Кой предложи....) сега къде са? Питам,защото рядко гледам въпросната телевизия,но тогава случайно бях попаднал на нейната честота.
    Върнете се в началото Go down
    werewolf1
    Легионер
    Легионер




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 9:43 pm

    бобо написа:
    Отново се убедих,че тази телевизия е доста назадничава,и явно обслужва нечии интереси.Нещата около промяната на ЗКН и БНФМ бяха представени много тендециозно и некомпетентно.Само един цитат относно БНФМ:"....пет от членовете на която са подсъми...."Нито се споменава колко са членовете нито за какво се борят,/да не говорим,че подсъдим,не означава осъден/....само това!Смях,смях ,смях!Ми то само в което и да е министерство,или в което и да е правителство досега,чийто състав предполагам е доста по малък от членовете на федерацията има повече подсъдими,бе ало,журналистчета.Коментират,иначе компетентността на другите,пък не могат да се осъзнаят колко са те некомпетентни!Марионетки и смешници!

    Телевизия , която обслужва интересите на западните служби! За някои това са глупости , но за мен е истина.
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 10:09 pm

    werewolf1 написа:
    бобо написа:
    Отново се убедих,че тази телевизия е доста назадничава,и явно обслужва нечии интереси.Нещата около промяната на ЗКН и БНФМ бяха представени много тендециозно и некомпетентно.Само един цитат относно БНФМ:"....пет от членовете на която са подсъми...."Нито се споменава колко са членовете нито за какво се борят,/да не говорим,че подсъдим,не означава осъден/....само това!Смях,смях ,смях!Ми то само в което и да е министерство,или в което и да е правителство досега,чийто състав предполагам е доста по малък от членовете на федерацията има повече подсъдими,бе ало,журналистчета.Коментират,иначе компетентността на другите,пък не могат да се осъзнаят колко са те некомпетентни!Марионетки и смешници!

    Телевизия , която обслужва интересите на западните служби! За някои това са глупости , но за мен е истина.

    И западните,и източните,и северните,и южните-всеки с интересите си! но те са техните,а не нашите!
    Върнете се в началото Go down
    werewolf1
    Легионер
    Легионер




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 10:17 pm

    Трибал-М написа:
    werewolf1 написа:
    бобо написа:
    Отново се убедих,че тази телевизия е доста назадничава,и явно обслужва нечии интереси.Нещата около промяната на ЗКН и БНФМ бяха представени много тендециозно и некомпетентно.Само един цитат относно БНФМ:"....пет от членовете на която са подсъми...."Нито се споменава колко са членовете нито за какво се борят,/да не говорим,че подсъдим,не означава осъден/....само това!Смях,смях ,смях!Ми то само в което и да е министерство,или в което и да е правителство досега,чийто състав предполагам е доста по малък от членовете на федерацията има повече подсъдими,бе ало,журналистчета.Коментират,иначе компетентността на другите,пък не могат да се осъзнаят колко са те некомпетентни!Марионетки и смешници!

    Телевизия , която обслужва интересите на западните служби! За някои това са глупости , но за мен е истина.

    И западните,и източните,и северните,и южните-всеки с интересите си! но те са техните,а не нашите!
    При тази телевизия много ясно си личи прозападната политика!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 10:20 pm

    werewolf1 написа:
    Трибал-М написа:
    werewolf1 написа:
    бобо написа:
    Отново се убедих,че тази телевизия е доста назадничава,и явно обслужва нечии интереси.Нещата около промяната на ЗКН и БНФМ бяха представени много тендециозно и некомпетентно.Само един цитат относно БНФМ:"....пет от членовете на която са подсъми...."Нито се споменава колко са членовете нито за какво се борят,/да не говорим,че подсъдим,не означава осъден/....само това!Смях,смях ,смях!Ми то само в което и да е министерство,или в което и да е правителство досега,чийто състав предполагам е доста по малък от членовете на федерацията има повече подсъдими,бе ало,журналистчета.Коментират,иначе компетентността на другите,пък не могат да се осъзнаят колко са те некомпетентни!Марионетки и смешници!

    Телевизия , която обслужва интересите на западните служби! За някои това са глупости , но за мен е истина.

    И западните,и източните,и северните,и южните-всеки с интересите си! но те са техните,а не нашите!
    При тази телевизия  много ясно си личи прозападната политика!

    Ако е про източна ще си доволен ли?
    Върнете се в началото Go down
    werewolf1
    Легионер
    Легионер




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 10:25 pm

    Трибал-М написа:
    werewolf1 написа:
    Трибал-М написа:
    werewolf1 написа:
    бобо написа:
    Отново се убедих,че тази телевизия е доста назадничава,и явно обслужва нечии интереси.Нещата около промяната на ЗКН и БНФМ бяха представени много тендециозно и некомпетентно.Само един цитат относно БНФМ:"....пет от членовете на която са подсъми...."Нито се споменава колко са членовете нито за какво се борят,/да не говорим,че подсъдим,не означава осъден/....само това!Смях,смях ,смях!Ми то само в което и да е министерство,или в което и да е правителство досега,чийто състав предполагам е доста по малък от членовете на федерацията има повече подсъдими,бе ало,журналистчета.Коментират,иначе компетентността на другите,пък не могат да се осъзнаят колко са те некомпетентни!Марионетки и смешници!

    Телевизия , която обслужва интересите на западните служби! За някои това са глупости , но за мен е истина.

    И западните,и източните,и северните,и южните-всеки с интересите си! но те са техните,а не нашите!
    При тази телевизия  много ясно си личи прозападната политика!

    Ако е про източна ще си доволен ли?

    Ще бъда доволен , ако поне малко приличахме като Гърците! Това се казва народ!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Дек 26, 2013 10:32 pm

    Не съм съгласен за най-новата част от историята им!
    Върнете се в началото Go down
    pavli_q
    Про-Консул
    Про-Консул
    pavli_q



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Яну 23, 2014 4:34 pm

    Нещо от тази сутрин : http://btvnews.bg/article/bulgaria/voinata-na-martvite-predmeti-sreshtu-zhivite-hora.html
    Върнете се в началото Go down
    гущера
    Про-Консул
    Про-Консул
    гущера



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyЧет Яну 23, 2014 9:50 pm

    pavli_q написа:
    Нещо от тази сутрин :  http://btvnews.bg/article/bulgaria/voinata-na-martvite-predmeti-sreshtu-zhivite-hora.html
    И сега какво?пак л1бителите ще го отнесат,с някое "тенеке"да те барнат и ей ти на белята-разследване ,това онова и БАМ,глоби присъди ....
    Дребните рибета да ометат пешкира-много ясно !!!!!
    Благодаря ви господа "почтенни"политици..................Фак йор селф стена 
    Върнете се в началото Go down
    Gandalf
    Джадай
    Джадай
    Gandalf



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyПет Яну 24, 2014 11:44 am

    pavli_q написа:
    Нещо от тази сутрин :  http://btvnews.bg/article/bulgaria/voinata-na-martvite-predmeti-sreshtu-zhivite-hora.html



    Тези хора работят срещу народа явно!?!?!?!
    Върнете се в началото Go down
    гущера
    Про-Консул
    Про-Консул
    гущера



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyПет Яну 24, 2014 2:28 pm

    А сега и по-големия смях-За 1 цигара с марихуана от 1 до 6 г.затвор :mdr97: ..десетки хиляди младежи в зандана ха ха ха
    нямам думи! Ще опазят децата от наркотиците като ги приберат на топло-така излиза!!! дявол 




    Върнете се в началото Go down
    ivangrozni
    Консул
    Консул
    ivangrozni



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyПет Яну 24, 2014 5:09 pm

    Не 10000 всички ни ще приберат, избият или прогонят, те са такива.
    Върнете се в началото Go down
    ivangrozni
    Консул
    Консул
    ivangrozni



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyПет Яну 24, 2014 6:27 pm

    Колегата Varbanov от другия форум казва :Мислите ли ,че Ботев или Левски ако намериха ауреус биха отишли да го предадат в конака ? Аз допълвам - за 500 години турците не ни затриха , а тия за нула време го направиха.
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyПет Яну 24, 2014 6:45 pm

    ivangrozni написа:
    Не 10000 всички ни ще приберат, избият или прогонят, те са такива.

    ...И не правят сметка,че после няма от кого да крадат,ако това се случи.Кой ще заработва за пенсии и социални помощи?
    Върнете се в началото Go down
    гущера
    Про-Консул
    Про-Консул
    гущера



    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyПет Яну 24, 2014 11:18 pm

    ivangrozni написа:
    Колегата Varbanov от другия форум казва :Мислите ли ,че Ботев или Левски ако намериха ауреус биха отишли да го предадат в конака ? Аз допълвам - за 500 години турците не ни затриха , а тия за нула време го направиха.
    За "успокоение" е само факта,че няма да сме първата затрита(изчезнала от картите)култура яяяяяяяд .............
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    btv новините. Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: btv новините.   btv новините. EmptyСъб Яну 25, 2014 12:56 pm

    гущера написа:
    ivangrozni написа:
    Колегата Varbanov от другия форум казва :Мислите ли ,че Ботев или Левски ако намериха ауреус биха отишли да го предадат в конака ? Аз допълвам - за 500 години турците не ни затриха , а тия за нула време го направиха.
    За "успокоение" е само факта,че няма да сме първата затрита(изчезнала от картите)култура яяяяяяяд .............


    Колега,вярно е,това звучи успокояващо за логичната страна на въпроса:...Велики империи с велика за времето си(и не само) култура отсъстват от политическата карта на света!
    Но тази логика не разхлабва "възела" в Слънчевия сплит.....
    Надделява инстинкта(вероятно не при всички) за оцеляване на етноса-първичен и постоянен.
    Върнете се в началото Go down
     
    btv новините.
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Металотърсач XP DEUS 2016 - НОВИНИТЕ, КОИТО ЧАКАМЕ ОТ 2 ГОДИНИ

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
    Идете на: