Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus kupuvam 5000 prodavam wave врътка Simplex голден miladinka GOLD Fisher Spectrum пират маск VANQUISH deus нишани Minelab mask Coil Майнлаб TEKNETICS nokta tesoro lorenz грунда
 

 "Играене на златото " Разнищване на мита

Go down 
+11
stan960
бобо
pe6ternqka
OFROAD
Avrelian
pechkata
Lamas
bai_georgi
Трибал-М
adventurer
RelicHuntingVT
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyСъб Дек 07, 2013 10:23 pm

Тая котка след 100 думкания по тенекиятя равновесие ще изгуби,камо ли златно сияние да види.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyСъб Дек 07, 2013 11:03 pm

bai_georgi написа:
bobi31 написа:

Бай Георги, би ли казал как се процедира с котката? Имам коте и искам да пробвам.
Виждам, че има много голям интерес към метода с котката. От как съм писал по темата имам 27 лични съобщения от колеги с молба да кажа как става. За това вместо да пиша на всеки по отделно ще кажа тук.

Избира се когато няма луна, защото тогава по-принцип излизат огньовете.
Значи първо котето го слагате в една тенекия от сирене, т.е го похлупвате. Трябва да е тъмно към 11-12 часа. После чукате по тенекията 100 пъти и след това чакате докато минат 10 минути и вдигате тенекията. Котката тръгва, върви и спира над имането и почва да мяучи. Според някои котката трябва да е черна, но според мен това е без значение.

Следващата стъпка е да се запали огън и да се види каква стъпка има на сутринта. Това е проверка за проклятие.


Успех, Колеги!

Браво колега успя да ме разсмееш и върнеш в детството ми .Като малък доста пъти съм слагал котка под тенекия или тенджере и много пъти съм удрял и после смях до дупка.Cool 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 8:45 am

Трибал-М написа:
Тая котка след 100 думкания по тенекиятя равновесие ще изгуби,камо ли златно сияние да види.
Хахахаахахахах Метода пръсва.Ако някой рече да го пробва и се натъкне на свидетели с тенекия и котка в пълна тъмница и да думка по ламарината няма да е странно и да го хоспитализират//Very Happy 
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 8:47 am

27 лични съобщения cheers Бая ментални търсачи има у форума Very Happy Евала Exclamation 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 9:55 am

RelicHuntingVT написа:
27 лични съобщения cheers Бая ментални търсачи има у форума Very Happy Евала Exclamation 
Този бранш е ненадминат в областта на не научната фантастика.Подобни алогизми едва ли "виреят" другаде.
Може би само в детските приказки и при Хари Потър...


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Нед Дек 08, 2013 10:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 10:19 am

Трибал-М написа:
pechkata написа:
Полярното или северното сияние е оптичен феномен, наблюдаван в небето над полярните райони на Земята, образуващо се в следствие на взаимодействието на заредени частици от слънчевия вятър с магнитосферата. Явлението може да се оприличи на поразително красив танц на разноцветни светлини в небето.

Полярните сияния са в основата на много легенди и митове на северните народи. Викингите вярвали, че сиянията са воини, препускащи на коне през небето, а според ескимосите добри духове палят светлините, за да осветят пътя на мъртвите към отвъдния свят.
Благодаря,колега.Надявам се да нямаш нищо против,ако добавя,че се наблюдава на височина до около 200 километра и някога благодарение на него е определена горната граница на атмосферата,която в последствие е вдигната много по-високо.


Да и ако е ниско над хоризонта се получава ефекта като при играене на златото...
Върнете се в началото Go down
bai_georgi
Легионер
Легионер
bai_georgi



"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 11:45 am

Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:
27 лични съобщения cheers Бая ментални търсачи има у форума Very Happy Евала Exclamation 
Този бранш е ненадминат в областта на не научната фантастика.Подобни алогизми едва ли "виреят" другаде.
Може би само в детските приказки и при Хари Потър...
Може и да ви звучи смешно, но това са стари методи използвани преди стотици години, когато не е имало металдетектори. Хората са търсили начин да си подобрят шансовете за намиране на имане и след много опити и грешки са стигнали до някакъв вариант. След като даден метод cat съществува и се практикува дълго време, то не бива с лека ръка да се отхвърля изцяло.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 3:52 pm

Що ми се струва,че бай Георги е добронамерен шегаджия?...
От време на време "полива пързалката" с водица.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 3:55 pm

Трибал-М написа:
Що ми се струва,че бай Георги е добронамерен шегаджия?...
От време на време "полива пързалката" с водица.
Бай Георги не е въобще бай Георги , а ми напомня един Колега от преди известно време. Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 5:14 pm

Трибал-М написа:
Що ми се струва,че бай Георги е добронамерен шегаджия?...
От време на време "полива пързалката" с водица.
Хем полива, хем са лъзга.Laughing 
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 9:31 pm

bai_georgi написа:

Виждам, че има много голям интерес към метода с котката. От как съм писал по темата имам 27 лични съобщения от колеги с молба да кажа как става. За това вместо да пиша на всеки по отделно ще кажа тук.

Избира се когато няма луна, защото тогава по-принцип излизат огньовете.
Значи първо котето го слагате в една тенекия от сирене, т.е го похлупвате. Трябва да е тъмно към 11-12 часа. После чукате по тенекията 100 пъти и след това чакате докато минат 10 минути и вдигате тенекията. Котката тръгва, върви и спира над имането и почва да мяучи. Според някои котката трябва да е черна, но според мен това е без значение.

Следващата стъпка е да се запали огън и да се види каква стъпка има на сутринта. Това е проверка за проклятие.

Успех, Колеги!
Мерси Бай Георги! Ще чакам да стане фазата на луната и ще пробвам. После ще пиша за резултата.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyНед Дек 08, 2013 9:56 pm

-Има гледам леки несъответствия -Не в 11-12 а започвате точно в 11.45,дока ударите 100 пъти по тенекето ша минат поне 5 минути и като изчакате 10 минути вероятно за да се върне котката в кондиция ще стане точно 12.00-тогаз точно са почва таз работа -После според поверието котката требе да е черна макар че я не знам ка ша я видите във фаза на безлуние,демек в пълен мрак -Сигур за това бае Гьоре намеква че е без значение но не е така, според мен требе да е бяла та да я видите в мрака отчетливо -После веке за огино и пепелта си знаете -За всеки случай за да не идвате повторно водете си със себе си един ибрикчия, ягънце и петел и колете според отпечатъка................................Wink Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 12:19 am

stan960 написа:
-По твоята логика пък трябва планините и коритата на реките да са кат накичена коледна елха................................Laughing 
Да,по тия логики България на доста места ще е като...
коледа 

Аз се чудя що в Челопеч не ползват улични осветления...Very Happy 
Бай Георге,ако стъпката е от жираф какво ще се прави после? Rolling Eyes 
Тъкмо си представям какво ще се случи,ако започна да удрям 100 пъти по тенекията....Very Happy Very Happy Very Happy 
тая котка ще превърти....Very Happy Very Happy 
Чудо!!!
santa 
Върнете се в началото Go down
ozzy
Новобранец
Новобранец




"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 12:54 am

бай Жоро има ли значение котката мъжка или женска да е,и така като се за мисля тиникията от какво сирене трябва да е
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



"Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Играене на златото " Разнищване на мита    "Играене на златото " Разнищване на мита  - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 7:29 pm

Тая техника работи ли на орудено? Laughing 
Върнете се в началото Go down
 
"Играене на златото " Разнищване на мита
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Златото на Странджа
» Как да разпознаем златото
» Златото поскъпна с 10 на сто

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: