Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
34 XP MDETECTORS
34 XP MDETECTORS
Poll
Вашият металотърсач през 2019г. беше:
1. XP Metaldetectors
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap19%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 19% [ 44 ]
2. Garrett
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap6%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 6% [ 14 ]
3. Nokta-Makro
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap15%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 15% [ 35 ]
4. Golden Mask
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap11%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 11% [ 25 ]
5. Fisher
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap14%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 14% [ 33 ]
6. Teknetics
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap2%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 2% [ 5 ]
7. Minelab
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap11%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 11% [ 26 ]
8. Whites
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap1%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 1% [ 3 ]
9. Друг-Български
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap16%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 16% [ 38 ]
10. Друг чуждестранен
мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_lcap6%мнения за garrett sea hunter mark 2 Vote_rcap
 6% [ 13 ]
Общо гласове : 236
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
мнения за garrett sea hunter mark 2 EmptyВто Май 19, 2020 6:51 pm by deultum
Металотърсач амфибия . Работи както на сушата така и …

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
мнения за garrett sea hunter mark 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
мнения за garrett sea hunter mark 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
мнения за garrett sea hunter mark 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
tesoro Майнлаб POWER Spectrum металотърсач miladinka wave mask Coil маск nexus голден deus грунда tejon lorenz Fisher golden врътка пират нишани prodavam TEKNETICS GOLD продавам kupuvam

мнения за garrett sea hunter mark 2

Go down 
АвторСъобщение
kokolino
Новобранец
Новобранец

мнения за garrett sea hunter mark 2 Empty
ПисанеЗаглавие: мнения за garrett sea hunter mark 2   мнения за garrett sea hunter mark 2 EmptyПет Дек 06, 2013 7:28 pm

колеги мисля да си закупя garrett sea hunter mark 2. Много клипове гледах и много вюта обаче ми се иска някой, който е работил или гледал как работи на живо да сподели наблюденията си за машината.Интересува ме как е с дискриминацията и работи ли добре на сухо има ли разлика от монетарите.Предварително благодаря
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер

мнения за garrett sea hunter mark 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: мнения за garrett sea hunter mark 2   мнения за garrett sea hunter mark 2 EmptyСря Дек 11, 2013 6:27 pm

kokolino написа:
колеги мисля да си закупя garrett sea hunter mark 2. Много клипове гледах и много вюта обаче ми се иска някой, който е работил или гледал как работи на живо да сподели наблюденията си за машината.Интересува ме как е с дискриминацията и работи ли добре на сухо има ли разлика от монетарите.Предварително благодаря
Колега аз съм с Евро ейс и сега мисля да взимам някакъв подходящ за метеорити,но един приятел има sea hunter mark 2 и когато бяхме заедно апаратът му се представи доста добре във вода. Знаеш всички гарети работят във вода, но този има и дълбочина във водата.Не сме го топили целия, затова се допитай и до други колеги.
Върнете се в началото Go down

мнения за garrett sea hunter mark 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: