Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    lorenz врътка нишани kupuvam mask Fisher GOLD Spectrum miladinka Minelab голден грунда VANQUISH Simplex 5000 пират маск deus Майнлаб wave nokta TEKNETICS tesoro prodavam Coil nexus
     

     OBURNETE VNIMANIE,MOLQ

    Go down 
    +8
    adventurer
    бобо
    kronos555
    FELIX
    bobi31
    stan960
    RelicHuntingVT
    Joran
    12 posters
    АвторСъобщение
    Joran
    Новобранец
    Новобранец




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 6:13 pm

    Zdraveyte, imam nujda ot pomo6ta vi.Znam 4,5 adresa , koito se smqta 4e ima zlato v gurne ili v kazan,no nemoga da namerq podhodq6t dedektor za tova.Trqbva mi stabilen chovek koito ima stabilen dedektor za taq rabota !!!

    пиши на кирилица :fessee: внимание ABC жълт картон 
    Върнете се в началото Go down
    RelicHuntingVT
    Про-Консул
    Про-Консул




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 6:53 pm

    Тука няма такива Very Happy Всички търсят метеорити....Страшна информация имаш колега.Купувай един гарет и хуквай да го вадиш и снимай клип да видим малко злато.И как реши да търсиш " стабилен" човек във форум където е пълно със всякакви екземпляри Basketball 

    Успех Cool 
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 7:01 pm

    -Е то по коментара ти нема и нужда да търси повече в ''тоя форум пълен със всякакви екземпляри'' -Ясно е че Ти си човекът,стабилният де......................................Laughing
    Върнете се в началото Go down
    RelicHuntingVT
    Про-Консул
    Про-Консул




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 7:30 pm

    Да не се засегна Very Happy и не съм ли прав?Няма ли всякакви екземпляри тук?
    Върнете се в началото Go down
    bobi31
    Преторий
    Преторий
    bobi31



    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 7:37 pm

    Joran написа:
    Zdraveyte, imam nujda ot pomo6ta vi.Znam 4,5 adresa , koito se smqta 4e ima zlato v gurne ili v kazan,no nemoga da namerq podhodq6t dedektor za tova.Trqbva mi stabilen chovek koito ima stabilen dedektor za taq rabota !!!
    Браво! Не един, не два, а 4-5 адресаcheers  Адрес -направо с улица и номер, етаж, не някакъв баир или нива. Търси касоразбивач или ключар! Тебе не ти трябва детектор!
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 7:41 pm

    RelicHuntingVT написа:
    Да не се засегна Very Happy и не съм ли прав?Няма ли всякакви екземпляри тук?
    -Глупости,да ме наричат странен индивид ми е едно от хобитата -А иначе,ако ги няма екземплярите, кво ша му е интересното тук..................................Laughing 
    Върнете се в началото Go down
    RelicHuntingVT
    Про-Консул
    Про-Консул




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 7:43 pm

    Точно така !В момента се сетих кой е най-достоен да помогне на колегата! Най стабилния е човека с дълбокия Гарет!Онзи който вади 2 стотинки на метър дълбочина!Само той ще свърши работа Exclamation 
    Върнете се в началото Go down
    FELIX
    Цезар
    Цезар
    FELIX



    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 8:11 pm

    bobi31 написа:
    Joran написа:
    Zdraveyte, imam nujda ot pomo6ta vi.Znam 4,5 adresa , koito se smqta 4e ima zlato v gurne ili v kazan,no nemoga da namerq podhodq6t dedektor za tova.Trqbva mi stabilen chovek koito ima stabilen dedektor za taq rabota !!!
    Браво! Не един, не два, а 4-5 адресаcheers  Адрес -направо с улица и номер, етаж, не някакъв баир или нива. Търси касоразбивач или ключар! Тебе не ти трябва детектор!
    Абсолютно,сега покрай празниците адресите с възможност за добив на лесни "находки" се увели4ават в пъти така 4е търси сериозни хора,а пък аз ще пусна една оголена жица по гърба на касата за всеки слу4ай Twisted Evil .Весели празници santa 
    Върнете се в началото Go down
    kronos555
    Про-Консул
    Про-Консул




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 8:42 pm

    Мога да предложа уред последно поколение лазерен магнетрон, на принципа на омнитрона, ноктата и окм-а. Уреда представлява две лозови пръчки от варненски мискет, свързани посредством оптични влакна със мозъка на багетиста, ако те устройва пиши... Земам 70%
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 9:00 pm

    kronos555 написа:
    Мога да предложа уред последно поколение лазерен магнетрон, на принципа на омнитрона, ноктата и окм-а. Уреда представлява две лозови пръчки от варненски мискет, свързани посредством оптични влакна със мозъка на багетиста, ако те устройва пиши... Земам 70%
    70???Shocked -бааахти скъпара,... .Razz
    Върнете се в началото Go down
    adventurer
    Преторий
    Преторий
    adventurer



    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 9:04 pm

    kronos555 написа:
    Мога да предложа уред последно поколение лазерен магнетрон, на принципа на омнитрона, ноктата и окм-а. Уреда представлява две лозови пръчки от варненски мискет, свързани посредством оптични влакна със мозъка на багетиста, ако те устройва пиши... Земам 70%
    Кронос изби рибата с твоя уред.Така съм се смял още не мога да дойда на мене си.Laughing 
    Върнете се в началото Go down
    FELIX
    Цезар
    Цезар
    FELIX



    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 9:06 pm

    kronos555 написа:
    Мога да предложа уред последно поколение лазерен магнетрон, на принципа на омнитрона, ноктата и окм-а. Уреда представлява две лозови пръчки от варненски мискет, свързани посредством оптични влакна със мозъка на багетиста, ако те устройва пиши... Земам 70%
    Авансово нали?Wink Cool 
    Върнете се в началото Go down
    ivanasen
    Джадай
    Джадай
    ivanasen



    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСъб Дек 07, 2013 11:13 pm

    kronos555 написа:
    Мога да предложа уред последно поколение лазерен магнетрон, на принципа на омнитрона, ноктата и окм-а. Уреда представлява две лозови пръчки от варненски мискет, свързани посредством оптични влакна със мозъка на багетиста, ако те устройва пиши... Земам 70%
    И два кабела по които 220волта напрежение! Ха-ха -ха. Браво кронос555!
    Върнете се в началото Go down
    joni_171
    Новобранец
    Новобранец




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyПон Дек 09, 2013 6:13 pm

    Колега кажи поне за кой град става въпрос, може и да помогнем  Cool 
    Върнете се в началото Go down
    akulata88
    Преторий
    Преторий




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyПон Дек 09, 2013 9:23 pm

    Пак изтрихте темата на човечеца с хубавите монети Wink 
    Върнете се в началото Go down
    bakusho
    Легионер
    Легионер




    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: OBURNETE VNIMANIE,MOLQ   OBURNETE VNIMANIE,MOLQ EmptyСря Дек 11, 2013 5:36 pm

    Joran написа:
    Zdraveyte, imam nujda ot pomo6ta vi.Znam 4,5 adresa , koito se smqta 4e ima zlato v gurne ili v kazan,no nemoga da namerq podhodq6t dedektor za tova.Trqbva mi stabilen chovek koito ima stabilen dedektor za taq rabota !!!

    пиши на кирилица :fessee: внимание ABC жълт картон 
    Колега аз съм много доволен от Евро Ейс (350)
    Върнете се в началото Go down
     
    OBURNETE VNIMANIE,MOLQ
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » molq za pomo6t

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
    Идете на: