Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta Spectrum грунда wave 5000 GOLD врътка нишани prodavam mask Майнлаб miladinka пират deus kupuvam Simplex Coil Minelab nexus Fisher TEKNETICS VANQUISH lorenz голден tesoro маск
 

 Какъв детектор да си купя?

Go down 
+26
Tasev
Mladencho
Dim4o
borislav123
Avrelian
atina
rahan
batned
ivanasen
adventurer
sdsds
Gandalf
Rinobs
van_helsing
PP
bobi31
бобо
dobo67
B.K.
sc
adminn
manchi_81
amm
FELIX
pavli_q
all_metal
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyСря Дек 18, 2013 6:37 pm

Avrelian написа:
rahan написа:
Avrelian написа:
rahan написа:
Avrelian написа:
Я сега кажете и за високата честота 18кх.

ГОЛД МАХ ПАУР В 4 РАБОТИ  НА НЕЯ1  Супер е за дребни предмети- акчета и теч подобни хубави неща. С подходяща антена става трепач. Сполай Ти!  падре 
Ами нещо от БГ разработките?

Маската 4 е на тази честота . Доста я хвалят. Дано да си заслужава парите. Сполай ти!  падре 
Хвалят
И наистина има за какво  Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyСря Дек 18, 2013 10:37 pm

rahan написа:
Rinobs написа:
Gandalf много си прав ще поизчакам макар и да не ме свърта Smileно за мен избора е направен ХП адвентис с СЕФ

Този нестава за монетар! Прекалено ниска е честота! Сполай ти!  падре 
Ха ся де,тез от ХП,шТо въобще са го пуснали!!Шегата настрана,търкаме често с едно ХП -G-махх Very Happy ,и то е на тази честота и съществена разлика с моя,на 18кхц не сме забелязали,ем редовно ги сравняваме.Така че не бързай да слагаш диагноза,преди да си прочел епикризата.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyСря Дек 18, 2013 11:45 pm

бобо написа:
rahan написа:
Rinobs написа:
Gandalf много си прав ще поизчакам макар и да не ме свърта Smileно за мен избора е направен ХП адвентис с СЕФ

Този нестава за монетар! Прекалено ниска е честота! Сполай ти!  падре 
Ха ся де,тез от ХП,шТо въобще са го пуснали!!Шегата настрана,търкаме често с едно ХП -G-махх Very Happy ,и то е на тази честота и съществена разлика с моя,на 18кхц не сме забелязали,ем редовно ги сравняваме.Така че не бързай да слагаш диагноза,преди да си прочел епикризата.

Та само ти ли си търкал с такъв и уред и сравнявал? Бре другите боб ли ядат, чедо?  Сполай ти!  падре
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:18 am

rahan написа:
бобо написа:
rahan написа:
Rinobs написа:
Gandalf много си прав ще поизчакам макар и да не ме свърта Smileно за мен избора е направен ХП адвентис с СЕФ

Този нестава за монетар! Прекалено ниска е честота! Сполай ти!  падре 
Ха ся де,тез от ХП,шТо въобще са го пуснали!!Шегата настрана,търкаме често с едно ХП -G-махх Very Happy ,и то е на тази честота и съществена разлика с моя,на 18кхц не сме забелязали,ем редовно ги сравняваме.Така че не бързай да слагаш диагноза,преди да си прочел епикризата.

Та само ти ли си търкал с такъв и уред и сравнявал? Бре другите боб ли ядат, чедо?  Сполай ти!  падре
Че ко му е на боба отче,без тва са пости...Не са така крайни нещата ,както ги описваш...
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:22 am

бобо написа:
rahan написа:
бобо написа:
rahan написа:
Rinobs написа:
Gandalf много си прав ще поизчакам макар и да не ме свърта Smileно за мен избора е направен ХП адвентис с СЕФ

Този нестава за монетар! Прекалено ниска е честота! Сполай ти!  падре 
Ха ся де,тез от ХП,шТо въобще са го пуснали!!Шегата настрана,търкаме често с едно ХП -G-махх Very Happy ,и то е на тази честота и съществена разлика с моя,на 18кхц не сме забелязали,ем редовно ги сравняваме.Така че не бързай да слагаш диагноза,преди да си прочел епикризата.

Та само ти ли си търкал с такъв и уред и сравнявал? Бре другите боб ли ядат, чедо?  Сполай ти!  падре
Че ко му е на боба отче,без тва са пости...Не са така крайни нещата ,както ги описваш...

"Убав си е боба чадо , ама е за грешните .Те да постат. Ние убавите хора може и да намажеме малко" Прав си донякъде , но лично на мен този уред не ми харесва .Изобщо уред с ниска честота не ми харесва. Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:23 am

rahan написа:
бобо написа:
rahan написа:
бобо написа:
rahan написа:
Rinobs написа:
Gandalf много си прав ще поизчакам макар и да не ме свърта Smileно за мен избора е направен ХП адвентис с СЕФ

Този нестава за монетар! Прекалено ниска е честота! Сполай ти!  падре 
Ха ся де,тез от ХП,шТо въобще са го пуснали!!Шегата настрана,търкаме често с едно ХП -G-махх Very Happy ,и то е на тази честота и съществена разлика с моя,на 18кхц не сме забелязали,ем редовно ги сравняваме.Така че не бързай да слагаш диагноза,преди да си прочел епикризата.

Та само ти ли си търкал с такъв и уред и сравнявал? Бре другите боб ли ядат, чедо?  Сполай ти!  падре
Че ко му е на боба отче,без тва са пости...Не са така крайни нещата ,както ги описваш...

"Убав си е боба чадо , ама е за грешните .Те да постат. Ние убавите хора може и да намажеме малко"  Прав си донякъде , но лично на мен този уред не ми харесва .Изобщо уред с ниска честота не ми харесва. Сполай ти!  падре 
Сполай ти ина тебе за отговора.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:28 am

бобо написа:
rahan написа:
бобо написа:
rahan написа:
бобо написа:
rahan написа:
Rinobs написа:
Gandalf много си прав ще поизчакам макар и да не ме свърта Smileно за мен избора е направен ХП адвентис с СЕФ

Този нестава за монетар! Прекалено ниска е честота! Сполай ти!  падре 
Ха ся де,тез от ХП,шТо въобще са го пуснали!!Шегата настрана,търкаме често с едно ХП -G-махх Very Happy ,и то е на тази честота и съществена разлика с моя,на 18кхц не сме забелязали,ем редовно ги сравняваме.Така че не бързай да слагаш диагноза,преди да си прочел епикризата.

Та само ти ли си търкал с такъв и уред и сравнявал? Бре другите боб ли ядат, чедо?  Сполай ти!  падре
Че ко му е на боба отче,без тва са пости...Не са така крайни нещата ,както ги описваш...

"Убав си е боба чадо , ама е за грешните .Те да постат. Ние убавите хора може и да намажеме малко"  Прав си донякъде , но лично на мен този уред не ми харесва .Изобщо уред с ниска честота не ми харесва. Сполай ти!  падре 
Сполай ти ина тебе за отговора.

Благодаря , ти чадо мое! имах енигма на времето на ниска честота и спуквах да копам дълбоки сигнали/капачки от буркани , най-често/ , но акчетата ги изпусках в повечето случаи. Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 9:46 am

Колеги ,я кажете фишър ф5 или майнлаб х терра 705,кое според вас е по добро
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:08 am

all_metal написа:
Колеги ,я кажете фишър ф5 или майнлаб х терра 705,кое според вас е по добро
ти самия си имал терра 705 разгледай видеата на Фишера и си прецени защото мнения много ще чуеш
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:09 am

а относно Рахан погледни в youtube как работи Адвентиса мисляче ще се изненадаш
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:34 am

Avrelian написа:
FELIX написа:
Avrelian написа:
rahan написа:
Avrelian написа:
Я сега кажете и за високата честота 18кх.

ГОЛД МАХ ПАУР В 4 РАБОТИ  НА НЕЯ1  Супер е за дребни предмети- акчета и теч подобни хубави неща. С подходяща антена става трепач. Сполай Ти!  падре 
Ами нещо от БГ разработките?
По голямата "сестра" на твоята машина,виждал съм за какво става въпрос и съм доволен  Cool 
Коя викаш е по- голямата кака?
Маска 4+,може и 1+ но 4етворката е по многоцелева  Cool 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:36 am

Rinobs написа:
а относно Рахан погледни в youtube как работи Адвентиса мисляче ще се изненадаш
Определено Адвентиса си е готина машинка която не трябва се сравнява с Енигма  Cool 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:45 am

и бих допълнил че е страхотен монетар
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:50 am

Rinobs написа:
и бих допълнил че е страхотен монетар
Със малката сонда не би трябвало да има проблеми с монетите  Cool 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:45 pm

FELIX написа:
Rinobs написа:
и бих допълнил че е страхотен монетар
Със малката сонда не би трябвало да има проблеми с монетите  Cool 
виж в youtube не мога да публикувам линкове все още сравняват го с Гаррет и Текнетикс има френски клип и италиански
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:55 pm

Rinobs написа:
FELIX написа:
Rinobs написа:
и бих допълнил че е страхотен монетар
Със малката сонда не би трябвало да има проблеми с монетите  Cool 
виж в youtube не мога да публикувам линкове все още сравняват го с Гаррет и Текнетикс има френски клип и италиански
Ето едно https://www.youtube.com/watch?v=13IyEUK7UO8 абе добра си е машинката
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 1:57 pm

виж сравнение с други детектори от същия клас дават текнетикс и Х терра
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 3:11 pm

all_metal написа:
Колеги ,я кажете фишър ф5 или майнлаб х терра 705,кое според вас е по добро




Аз смятам Х терра 705 като по добрия! Аз самият за такъв се точех, но уви! Ф5 ми изпадна много тънко, при това нов! Smile 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 3:20 pm

Gandalf написа:
all_metal написа:
Колеги ,я кажете фишър ф5 или майнлаб х терра 705,кое според вас е по добро




      Аз смятам Х терра 705 като по добрия! Аз самият за такъв се точех, но уви! Ф5 ми изпадна много тънко, при това нов! Smile 

Gandalf какво не ти харесва F5 добра машина е я сподели твоето мнение за нея ти поне го имаш и ще кажеш впечатленията ти какви са за него
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 3:29 pm

Rinobs написа:
Gandalf написа:
all_metal написа:
Колеги ,я кажете фишър ф5 или майнлаб х терра 705,кое според вас е по добро




      Аз смятам Х терра 705 като по добрия! Аз самият за такъв се точех, но уви! Ф5 ми изпадна много тънко, при това нов! Smile 

Gandalf какво не ти харесва F5 добра машина е я сподели твоето мнение за нея ти поне го имаш и ще кажеш впечатленията ти какви са за него




Не съм казал че ф5 не ми харесва! Детектора е хубав, работи си на всякакви почви, добра дискриминация, общо взето е перфектен за класа си! Води се среден клас и е най-добрия в него! Smile Лесно се работи с него, менюто му е опростено! Бързо се грундира, чрез "phase lock" ! Три излета и си свикнал с него...  Smile 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 5:15 pm

За парите ф5 си е доста добър избор. И наистина доста бързо се настройва. Според мен за тези пари фишер ф5 и на Владо апаратите са без конкуренция. Задължително трябва да му вземеш и една голяма сонда
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 5:30 pm

borislav123 написа:
За парите  ф5 си е доста добър избор. И наистина доста бързо се настройва. Според мен за тези пари фишер ф5 и на Владо апаратите са без конкуренция. Задължително трябва да му вземеш и една голяма сонда
Като работни машини f5 и Маските наистина са с голяма производителност,и с добра себестойност.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 7:01 pm

Мисля скоро да си взема и една маска 4-ка и да си ги менкам с фишера според терена. Laughing 
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 7:55 pm

Имах х терра 705,но излизам с човек с експлорер и ги сравняваме.Ами х террата е доста по плитка,дори и когато работя на алл метал,но наистина дискриминацията е супер,особенно когато гледате и числата на дисплея никога не ме е заблодила,винаги знаех кога е станиол,олово и т.н. Сега се чудя за ф5 защото е 670 лв. чисто нов,но нямам познат с такъв апарат за да видя как работи,а на клиповете не вярвам,защото и за х террата на клиповете се виждат едни дълбочини а в действителност не е така
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 5 EmptyЧет Дек 19, 2013 8:04 pm

all_metal написа:
Имах х терра 705,но излизам с човек с експлорер и ги сравняваме.Ами х террата е доста по плитка,дори и когато работя на алл метал,но наистина дискриминацията е супер,особенно когато гледате и числата на дисплея никога не ме е заблодила,винаги знаех кога е станиол,олово и т.н. Сега се чудя за ф5 защото е 670 лв. чисто нов,но нямам познат с такъв апарат за да видя как работи,а на клиповете не вярвам,защото и за х террата на клиповете се виждат едни дълбочини а в действителност не е така
Сравняванията ти не са били от най уда4ните,все пак Експлорера е профи клас.Него можеш да го сравняваш с Е-Трак или Юрика Голд,макар 4е за мен Юриката е много добра машинка,и си заслужава всяка стотинка.А за да си правиш кефа и да релаксираш 705 или ф5 са напълно достатъ4ни  Cool 
Върнете се в началото Go down
 
Какъв детектор да си купя?
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» тарсч да си купя
» Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?
» тарся да купя тесоро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: