Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Какъв детектор да си купя?

Go down 
+26
Tasev
Mladencho
Dim4o
borislav123
Avrelian
atina
rahan
batned
ivanasen
adventurer
sdsds
Gandalf
Rinobs
van_helsing
PP
bobi31
бобо
dobo67
B.K.
sc
adminn
manchi_81
amm
FELIX
pavli_q
all_metal
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs

Какъв детектор да си купя? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 12:17 pm

благодаря за изчерпателното инфо колеги мислех да е с DD ultimate сонда все пак лятото ще пообикалям и плажовете или да си взема Гама 6000?
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 12:32 pm

Rinobs написа:
благодаря за изчерпателното инфо колеги мислех да е с DD ultimate сонда все пак лятото ще пообикалям и плажовете или да си взема Гама 6000?

Да аз по-изчерпателни отговори не съм чел до сега  Laughing 
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 12:40 pm

колега sdsds питам за мнение двоумя се още хем искам хубав детектор (нов) а пък ми се дават 7 стотачки някъде все пак празници идват... а офертите на текнетикс и гаррет са добри с двете сонди  Very Happy 
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 8:33 pm

bobi31 написа:
В такъв случай отговори на следния въпрос: Какво смяташ да търсиш монети, златинки или дълбоки сигнали и на каква почва. Тогава мога да предпиша уред.

колега какъв уред ще предпишеш за дълбоки сигнали
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 9:08 pm

adventurer написа:
bobi31 написа:
В такъв случай отговори на следния въпрос: Какво смяташ да търсиш монети, златинки или дълбоки сигнали и на каква почва. Тогава мога да предпиша уред.

Рамка
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 9:14 pm

bobi31 написа:
adventurer написа:
bobi31 написа:

Рамка

Може и кантар!  Very Happy 

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 10:14 pm

за портрети
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyПон Дек 16, 2013 12:17 am

колеги аз ще си джъткам за монетки през свободното време връхчета на стрели и тн.... а лятото живот и здраве и по плажа
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyПон Дек 16, 2013 8:09 am

adventurer написа:
за портрети
 Very Happy Very Happy cheers lol! 
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyПон Дек 16, 2013 10:26 pm

портрети не портрети  голд  е истината
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 12:12 am

ами тези рамки само за портрети и паметници стават
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 8:18 am

adventurer написа:

Има нещо такова! Very Happy Very Happy 
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 1:17 pm

не си ли е монетарката ....
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 2:01 pm

adventurer написа:
А-а-а недей така колега,според един "капацитет" стават и за търсене на метеорити  Razz Razz 
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 2:31 pm

стига да имаш интерес към тях Smile  cheers 
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 9:13 pm

Rinobs написа:
колега sdsds питам за мнение двоумя се още хем искам хубав детектор (нов) а пък ми се дават 7 стотачки някъде все пак празници идват... а офертите на текнетикс и гаррет са добри с двете сонди  Very Happy 

За да получиш нещо трябва да дадеш. Не се цинцави толкова , а развързвай кесията. Имаш кеш пара , а може би имаш и детектор!? Сполай ти.  падре 

Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 9:59 pm

rahan написа:
Rinobs написа:

За да получиш нещо трябва да дадеш. Не се цинцави толкова , а развързвай кесията. Имаш кеш пара , а може би имаш и детектор!? Сполай ти.  падре 

имам някой леф но празници идват както казах позвам детектора на един приятел ама гопродаде имаше Уайтс Еагле сега си купил Гарет незнам какъв но е влизал миналата седмица в морето с него до кръста разбира се бая е ръснал януари съм се спрял да ХП .... дай боже ако нямам възможност ще е Гаррет Еуро Ейс
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 10:08 pm

Rinobs написа:
rahan написа:
Rinobs написа:

имам някой леф но празници идват както казах позвам детектора на един приятел ама гопродаде имаше Уайтс Еагле сега си купил Гарет незнам какъв но е влизал миналата седмица в морето с него до кръста разбира се бая е ръснал януари съм се спрял да ХП .... дай боже ако нямам възможност ще е Гаррет Еуро Ейс

Не бързай и си вземи нещо хубаво! И без това още малко и ще падне сняг, което ще ти даде възможност да събереш още някой лев. А между временно докато изчакваш разучавай сам кой е добър и кой не за да знаеш накрая какво искаш да си вземеш а не да се двоумиш и в последния момент да сгрешиш в изборът си. Тук всеки ще ти каже различни работи, но също и тук можеш да разбереш къде е истината като четеш темите! Smile 
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 10:13 pm

Gandalf написа:
Rinobs написа:
rahan написа:
Rinobs написа:

Не бързай и си вземи нещо хубаво! И без това още малко и ще падне сняг, което ще ти даде възможност да събереш още някой лев. А между временно докато изчакваш разучавай сам кой е добър и кой не за да знаеш накрая какво искаш да си вземеш а не да се двоумиш и в последния момент да сгрешиш в изборът си. Тук всеки ще ти каже различни работи, но също и тук можеш да разбереш къде е истината като четеш темите! Smile 

Браво Gandalf! Сериозен съвет. Дано отсреща те разберат.Сполай ти  падре 

Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 10:28 pm

Ами късмет му пожелавам, както и на всички други! Smile 
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 10:31 pm

Gandalf написа:

И аз туй казвам и малко повече рискуване.

Как си с фишеро? Сполай ти! падре 

Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 10:35 pm

rahan написа:
Gandalf написа:

Добре е Фишера ама не ми остава време да се разхождам с него напоследък! Но утре живот и здраве може да мръдна за час два... Да изкарам едно две гърнета и да се прибера на топло...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :yes: 
atina
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 10:43 pm

Абе.Рахане що си не чукнем едно каифе у елинпелинско да сверим часовнико а?
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 10:43 pm

Gandalf написа:
rahan написа:
Gandalf написа:

Добре е Фишера ама не ми остава време да се разхождам с него напоследък! Но утре живот и здраве може да мръдна за час два... Да изкарам едно две гърнета и да се прибера на топло...  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy :yes: 

От твоята уста в божиите уши! Амин! Сполай ти!  падре 

rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 10:45 pm

atina написа:
Абе.Рахане що си не чукнем едно каифе у елинпелинско да сверим часовнико а?

Може ! И есперто че викаме - Ненов. Сполай ти!  падре 

Какъв детектор да си купя?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Какъв детектор да купя за търсене на бронзово голям метал?
» тарся да купя тесоро
» Търся да купя Garrett AT PRO

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: