Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
Майнлаб tesoro golden пират mask продавам POWER металотърсач prodavam врътка маск wave nexus голден kupuvam грунда tejon Spectrum GOLD нишани lorenz Coil Fisher TEKNETICS deus miladinka
Golden Mask 4 RO S
Share

Как да го използвам... ? Compass Finder 154

Go down 
АвторСъобщение
the fire
Новобранец
Новобранец
the fire

Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 Empty
ПисанеЗаглавие: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 10:33 am

Закупих си - Compass Finder 154 ,но  инструкцията е на гръцки ... полудявам вече . Може ли някой от колегите да сподели как да го използвам или да ми дадете линк за инструкцийте на друг език. Благодаря ви ,предварително Smile
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 11:04 am

пробвай да потърсиш в интернет,дано не позная ама ми се струва 4е си се прецакал.Успех Cool
the fire
Новобранец
Новобранец
the fire

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 3:08 pm

Благодаря за отговора Felix. От тях съм го купувал в Гърция тя и фирмата е гръцка . В какъв смисъл съм се прецакал, ще поясниш ли ?
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 7:28 pm

the fire написа:
Благодаря за отговора Felix. От тях съм го купувал в Гърция тя и фирмата е гръцка . В какъв смисъл съм се прецакал, ще поясниш ли ?
Щом си го купувал от тях им звънни и ги помоли да ти пратят мануала за настройки и тн.Относно въпросът ти ще ти кажа това което съм 4увал:влия е се от метеорологи4ни условия като влажност,температура и тн.на въздуха,дискриминация по4ти никаква,работа на орудено много слаба,за замърсено абсурд да сработи.Остава ти варианта да ба4каш на 4исти и еднородни горски по4ви и много,ама много да тренираш(експериментираш) за да има резултати.Ли4но аз не бих си вземал такава техника,щот не ме слуша главата и нямам нерви да му се у4а(а и парите не са малко),дано при теб нещата да потръгнат  Cool 
the fire
Новобранец
Новобранец
the fire

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 8:44 pm

Благодаря за изчерпателният отговор !
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 9:33 pm

И ти даде толкова пари за това?!?!?!
the fire
Новобранец
Новобранец
the fire

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 9:45 pm

ДА, дадох !?

Работи уреда -заравят ми 100 грама злато на двеста метра и ги намирам . С филтъра за количество елиминира 20гр. и ме води при 100 те гр.

Искам да разбера подробности за уреда или за подобни . Инфо как да търся.

Намерил съм две точки за работа, едната я намери от 2 км. с филтър за много ( количество) радиус 1,2метра и има много керамика . Другата е много странна радиус 8 метра
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 9:54 pm

the fire написа:
ДА, дадох !?

Работи уреда -заравят ми 100 грама злато на двеста метра и ги намирам . С филтъра за количество елиминира 20гр. и ме води при 100 те гр.

Искам да разбера подробности за уреда или за подобни . Инфо как да търся.

Намерил съм две точки за работа, едната я намери от 2 км. с филтър за много ( количество) радиус 1,2метра и има много керамика . Другата е много странна радиус 8 метра  

Не се подигравам, ама ми стана интересно! Щом са ти допаднали, да си ги ползваш с късмет! Smile 
the fire
Новобранец
Новобранец
the fire

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 10:24 pm

Препоръчайте ми някакъв металдетектор до 4000 евро ,нямам ръчен и като чета и такъв ще ми трябва.
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyПон Дек 09, 2013 11:13 pm

the fire написа:
Препоръчайте ми някакъв металдетектор до 4000 евро ,нямам ръчен и като чета и такъв ще ми трябва.

Ами , в момента има представяне на металотърсач GARRETT ATX! Разгледай темите за него, мисля че ще ти хареса! Според мен е резачка, тоя металдетектор!!!  Smile 
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyСря Дек 11, 2013 10:16 am

С тия пари ще си купиш: Garrett ATX, XP DEUS Thrace Terra 2 и ще ти останат пари.

http://www.shop.imperio.bg/garrett-atx-metalotarsachi

http://www.shop.imperio.bg/xp_deus_mega_metalotarsach

http://www.shop.imperio.bg/thrace_terra2_metalotarsach

pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyЧет Дек 12, 2013 6:06 pm

http://prikachi.com/images/607/6808607E.jpg

Този ще те задоволи напълно и успех в  kopne 

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
Clio
Новобранец
Новобранец
Clio

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyСъб Май 03, 2014 9:18 pm

the fire написа:
Закупих си - Compass Finder 154 ,но  инструкцията е на гръцки ... полудявам вече . Може ли някой от колегите да сподели как да го използвам или да ми дадете линк за инструкцийте на друг език. Благодаря ви ,предварително Smile

Здравей, колега имам опит с такава техника и мисля че мога да помогна но не мога да пиша лични съобщения ако имаш интерес пиши на ЛС или дай твой e-mail на който да ти пратя моя телефон или ми пиши на pisma@dir.bg.
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyСъб Май 03, 2014 10:36 pm

Компаса е много практична машина, можеш да си простираш чорапите на антените, за друго и без това не става.
Clio
Новобранец
Новобранец
Clio

ПисанеЗаглавие: Re: Как да го използвам... ? Compass Finder 154   Как да го използвам... ?  Compass Finder 154 EmptyВто Май 06, 2014 2:30 pm

Тази тема май отдавна е забравена.
Щеше да е интересно да обменим опит и да сравним техниката с колегата но никакъв го няма.  Very Happy 

Как да го използвам... ? Compass Finder 154
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: