Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 kupuvam wave пират Simplex nexus prodavam nokta TEKNETICS VANQUISH грунда Spectrum маск голден нишани lorenz deus Fisher GOLD Майнлаб Coil Minelab врътка mask tesoro miladinka
 

 Въпрос към феновете на Tesoro

Go down 
+4
yaponetsa
bobi31
amm
pavli_q
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
amm
Преторий
Преторий




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 9:57 pm

това че си вадил по нещо не означава че е по дълбоко , а tea другите си намерил лоша база за сравнение с лобото са на един диапазон като дълбочина

не подвеждай с такива расайдения има хора не са го ползвали и си мислят че е дълбока машина по тоя начин , за мен това е легендарен уред няма такъв запазил се до днес толкова години и на мен ми е слабост ама не споменавам за него защото се ползва рядко за определени случаи в никакв случаи лобо не е дълбок апарат лобо не е шампиона на дълбочина шампион е другаде ,
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 9:59 pm

amm написа:
тука си объркал с рекламите , ми то не е от прав поглед само плитичко  то си е плитко лобото е за по тежки почви или директно на архелогични обекти в замърсените петна само за tea места има логика да се ползва
Е,аз верно,че го пробвах на орудено-на полигончето на събора в Бургас миналата година,но си пердашеше наред всички закопани сигнали...Въобще не ми направи впечатление на плиткар.
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:13 pm

Колега amm скоро посетих един обект, през който минава едно високоволтово трасе, и какво да ти кажа lobo-то нестига че ми позволи да се доближа до него, ами направо ми позволи да работя точно под него, чак страх ме фана да не стане някоя волтова дъга( в гръга на шегата) нещо което с никой друг уред не съм постигал.
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:17 pm

ами то е защото си го пробвал на уредено той е точно за това и правен за черния пясък на бургас на нормални почви в сравнение с уредите които са за нормални почви е плитък в бургас е паднала дълбочината на нормалните уреди затова е създал такава илюзия не и малко пари няма смисъл да се подвеждат търсачите лобо си е gold детектор
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:24 pm

ами това е един от плюсовете и други уреди се справят с това примерно едно ефтино компаадре също не му влияе високото ама това не значи ч е е дълбок и събира сигнали след другите макар че компаадре се модифицира добре и става дълбок колкото лобото за чисти терени а струва 200лева
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:34 pm

а това с високото е по скоро от антените и кабелите ако сложиш на кабела еми филтър и намалиш треш и сенс на било кой уред и той ще бачка под високо нема нищо фантастично това мисля си го знаят всички стари търсачи надали си първия работил под високо още като сам бил в бг сам пробвал тоя трик си спомням обирах сигнали щото малко влизаха там имах фишер 1270 и гарет 2500 и двата сам ги пускал под високото и е вярно интересни сигнали си бяха гъдулките немаха тоя шанс на оня времена

ами добра дискусия за марката тесоро направихме дано това помага на младите търсачи така ще видят плюсове и минуси за марката

Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:35 pm

Ааааааа ясно, ти си един от тях. Извинявам се. С вас на глава не може да се излезе. Махам се от темата. Успех с ........
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:58 pm

Говоря за колегата amm, аз пиша те трият и не публкуват, ебаси форума!
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 11:13 pm

хехех от кой ми е интересно сам , като ас сам в съвсем различна сфера детекторите са ми забавление и хоби .

може би на теб не са щом си се насочил към такива рекламни постове

интересно че в българия манталитета е много особен което вече е зад гърба ми ама сигурно не напълно щом се дрзня още

всеки трябва е в някакв отбор ли при вас или как обясни да го разбера какво имаш предвид на мен и колегите

ас ще ти кажа какво ме подразни в твоето мнение хвалбата на нещо което е чуждо което не е твое просто си го купил от чужда фирма

ас като имам апаратаи да зема да правя хвалба и подвежданя имам и лобо и кво да вдигна хвалби до небеста че граи лобо правено за чехия е супер

наистина е добро нема спор но в своето предназначение тука има такива обекти където бес лобо нестава монетите са страшно малки сребърни и са уродени не ги хващат и пулсовите tea малките сребърни монети но като ида на друг обект и си ползвам друг уред щото не е уродено а лобото е плитко примерно в гората че то дълбочината му е да покрие слоя с наслагванията само ами културния слой кой ще го провери , ама както и да е , поне да помогна на форума които чете с нещо

и исказваш подвеждащи мнения така се подвеждат хора и купуват нещо което за бг не е малко пари после разочарования

затова гледам в покупки раздела едно момче пита от два дена за съвет и нищо щото всички хвалят някаква електроника която имат моментно в себе си

като нещо фантастично с неясна за мен цел а не да се помъжне директно на момчето плюсове минуси и готово бърсо ще стигне до решение
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 11:22 pm

amm написа:
хехех от кой ми е интересно сам , като ас сам в съвсем различна сфера  детекторите са ми забавление и хоби .

може би на теб не са щом си се насочил към такива рекламни постове

интересно че в българия манталитета е много особен което вече е зад гърба ми ама сигурно не напълно щом се дрзня още

всеки трябва е в някакв отбор ли при вас или как обясни да го разбера какво имаш предвид на мен и колегите

ас ще ти кажа какво ме подразни в твоето мнение хвалбата на нещо което е чуждо което не е твое просто си го купил от чужда фирма

ас като имам апаратаи да зема да правя хвалба и подвежданя имам и лобо и кво да вдигна хвалби до небеста че граи лобо правено за чехия е супер

наистина е добро нема спор но в своето предназначение тука има такива обекти където бес лобо нестава монетите са страшно малки сребърни и са уродени не ги хващат и пулсовите tea малките сребърни монети но като ида на друг обект и си ползвам друг уред щото не е уродено а лобото е плитко примерно в гората че то дълбочината му е да покрие слоя с наслагванията само ами културния слой кой ще го провери , ама както и да е , поне да помогна на форума които чете с нещо

и исказваш подвеждащи мнения така се подвеждат хора и купуват нещо което за бг не е малко пари после разочарования

затова гледам в покупки раздела едно момче пита от два дена за съвет и нищо щото всички хвалят някаква електроника която имат моментно в себе си

като нещо фантастично с неясна за мен цел а не да се помъжне директно на момчето плюсове минуси и готово бърсо ще стигне до решение
Виж ся,ако си забравил,доста от терените в България са доста орудени.Аз също работя с детектор който е направен за самородно злато,но не защото търся точно самородно злато.Там където не е орудено ,машините които ти спрягаш като добри са наистина по добри,но там са добри и много много други машини,даже и по добри за по малко пари.За Блистооооол чувал ли си Razz Razz ,там и той е добър-доказано Razz 
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 11:36 pm

А пък мене ме дразни, че не веднъж съм се набутвал за прехвалени боклуци, които покъсно като разбера че за никъв х.. не стават








Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 11:43 pm

Направо ми идва да ги навра на тея мошенници дето ги продават в някоя дупка, навярно се сещаш за коя ти говоря.
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 11:53 pm

ами той човека си питаше за определени модели не за gold детект за уреди за урудено затова не виждам смисъл да се споменава gold детектор

сигурно е така ас в бг сам работил само на леки почви и силно замърсени обекти археологични селища в района от които сам нимаме тежки почви

тука работя и на тежки терени ама са друга тема ,съвсем различни почви терени естествено и различна техника е добра за тук

ас слабо се вляй от хвалби на детектори има си полигони тестваш не е проблем и в бг е било така ас си избирам да ми пасне на търсенията абстархирам се от разните му марки ходя си за удоволствие за мен успесшня апарат е тоя които ми хареса като звук поведение конструкция не печеля от хобито така че не наблягам така екстремно на марките и моделите харесва ми аналоговата техника като ми остане малко време се поравя в моите апарати интересно е като се съберем на излет и тук се тества така на кой е най е не така както в бг тука е удоволствие не печалба от монетите то и няма така де че да печелиш ама и в бг не съм печелел па сахстото беше хоби е става дума си искарвам по некоя бира с това и респект в групата в която сам а това е само позитив

остана ми малко време сега по празниците сам вкъщи повече и реших да влиза в моя форум да видя как са нещата в бг детектинга

не искам да си нося негативи от това единствения форум в бг за детектинг в които съм писал някога

даже си направих разработка които май ще си остане за мен слушалки за тесоро тествам ги и за лобо и за тейон там са по интересни звуците и искам да си ги подабря за по слабите сигнали правил сам нещо преди години сега правя и активана схема но бес батерии но това ще си остане за лично ползване


Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 12:10 am

ами затова се ползват tea форуми за помощ

ако се пише реално нема да има толкова набутани е че има вече некои глупаци то си ги има навсякде там е бес оправя

има неща които не се оправят ама те са исклучения
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 11:16 am

amm написа:
ами затова се ползват tea форуми за помощ

ако се пише реално нема да има толкова набутани е че има вече некои глупаци то си ги има навсякде там е бес оправя

има неща които не се оправят ама те са исклучения
Колеги къде ми закарахте темата аз попитах за кои модел на Tesoro ще ми върши работа като добър монетар щото смятам да я пробвам тази марка вие къде отидохте
Въпроса ми беше за тези три модела Tesoro Tejon ,Tesoro Outlaw и Tesoro Vaquero
но сега се спрях на Tesoro Cibola и малко преработки  пък каквото стане
Мисля че уредите от тази марка не са лоши   Cool
Благодаря ви за отговора колеги
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 12:02 pm

прав си ,темата е закрита
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос към феновете на Tesoro   Въпрос към феновете на Tesoro - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 6:02 pm

Вземи си това и ще си доволен,гаранция http://www.detector-scout.de/vaquero_2___germania.html
Върнете се в началото Go down
 
Въпрос към феновете на Tesoro
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Нов металотърсач на Tesoro - Tesoro Mojave
» tesoro lobo
» Мнения за Tesoro

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Tesoro-
Идете на: