Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS lorenz nokta prodavam 5000 kupuvam VANQUISH deus Майнлаб врътка Simplex голден Fisher Coil GOLD nexus Minelab нишани tesoro маск mask miladinka Spectrum пират wave грунда
 

 Изумен от дълбочината на евро ейс

Go down 
+9
Mladencho
pechkata
pavli_q
sdsds
бобо
stan960
bobi31
ivanasen
bakusho
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 6:04 pm

Здравейте колеги, вече няколко месеца излизам с евро ейс. Досега не са много хубавите ми сигнали, но вече знам кое на каква дълбочина може да излезе. И така на един излет си копая боклуци и по едно време ударих следващият сигнал от капачка. Реших да го изкопая,защото все пак беше цветен. Копах над 25 см и видях надолу в земята монетка и много се учудих. Оказа се 20 ст 1952. Много съм доволен от апарата.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 8:40 pm

bakusho написа:
Здравейте колеги, вече няколко месеца излизам с евро ейс. Досега не са много хубавите ми сигнали, но вече знам кое на каква дълбочина може да излезе. И така на един излет си копая боклуци и по едно време ударих следващият сигнал от капачка. Реших да го изкопая,защото все пак беше цветен. Копах над 25 см и видях надолу в земята монетка и много се учудих. Оказа се 20 ст 1952. Много съм доволен от апарата.

Ако си бил със сефката е нормална дълбочина. Дори може и повече. Още повече монетата има около 21мм диаметър.  Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 8:56 pm

bakusho написа:
Здравейте колеги, вече няколко месеца излизам с евро ейс. Досега не са много хубавите ми сигнали, но вече знам кое на каква дълбочина може да излезе. И така на един излет си копая боклуци и по едно време ударих следващият сигнал от капачка. Реших да го изкопая,защото все пак беше цветен. Копах над 25 см и видях надолу в земята монетка и много се учудих. Оказа се 20 ст 1952. Много съм доволен от апарата.

Наистина си е изненада за Ацето е голяма дълбочина 25 см. super21 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 9:40 pm

-Не че нещо ма АСЕ-то си е доста добро апаратче с доста прилична дискриминация за паричките си в тоя ценови клас..............................................


Последната промяна е направена от stan960 на Сря Дек 11, 2013 9:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 9:46 pm

bobi31 написа:
bakusho написа:
Здравейте колеги, вече няколко месеца излизам с евро ейс. Досега не са много хубавите ми сигнали, но вече знам кое на каква дълбочина може да излезе. И така на един излет си копая боклуци и по едно време ударих следващият сигнал от капачка. Реших да го изкопая,защото все пак беше цветен. Копах над 25 см и видях надолу в земята монетка и много се учудих. Оказа се 20 ст 1952. Много съм доволен от апарата.

Наистина си е изненада за Ацето е голяма дълбочина 25 см. super21 
25 см си е сериозна дълбочина за всеки детектор!Даже и за Джпх!
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 10:12 pm

ivanasen написа:
bakusho написа:
Здравейте колеги, вече няколко месеца излизам с евро ейс. Досега не са много хубавите ми сигнали, но вече знам кое на каква дълбочина може да излезе. И така на един излет си копая боклуци и по едно време ударих следващият сигнал от капачка. Реших да го изкопая,защото все пак беше цветен. Копах над 25 см и видях надолу в земята монетка и много се учудих. Оказа се 20 ст 1952. Много съм доволен от апарата.

Ако си бил със сефката е нормална дълбочина. Дори може и повече. Още повече монетата има около 21мм диаметър.  Very Happy 
Не, колега бях с нормалната сонда. Затова съм толкова учуден. Със сеф-ката само един пръстен съм вадил засега. Много е дълбока и много боклуци засича и затова търся само на чисто със нея.
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 10:14 pm

stan960 написа:
-Не че нещо ма АСЕ-то си е доста добро апаратче с доста прилична дискриминация за паричките си в тоя ценови клас..............................................
Аз започнах със АЦЕ 150,след като му свикнах и хобито ми хареса реших да си взема апарат с по-голяма дълбочина. Много съм доволен от евро ейса.
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 10:30 pm

Някой от Вас работил ли е с Гарет? Ако да, какви впечатления имате?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Дек 11, 2013 10:55 pm

-Евро АСЕ-то си е доста добро за паричките -Имах го за два три месеца и съм доволен,перфектна дискриминация -Продадох го щото го купих втора ръка от некъв Хасковски боклук дето после кат му стана нещо даже ми каза по телефона че нещо са бъркам и той не са занимавал с такива работи, ония пък продавалници ма въртяха цел месец докато го упраят та за тва ми писна и го мирясах. Smile
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyЧет Дек 12, 2013 1:34 pm

stan960 написа:
-Евро АСЕ-то си е доста добро за паричките -Имах го за два три месеца и съм доволен,перфектна дискриминация -Продадох го щото го купих втора ръка от некъв Хасковски боклук дето после кат му стана нещо даже ми каза по телефона че нещо са бъркам и той не са занимавал с такива работи, ония пък продавалници ма въртяха цел месец докато го упраят та за тва ми писна и го мирясах. Smile
Каква му е била повредата, колега?
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyЧет Дек 12, 2013 1:47 pm

И аз го взех втора ръка,но беше на няколко месеца като нов. Изпадна ми тънко със всичките документи и гаранция, но не ми е давал никакви проблеми. Само ме интересува пинпойнтера,този вградения. Ако го пусна,когато апарата е много близо до земята не всеки път тръгва, но като го вдигна се оправя. При теб имаше ли такова нещо?
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyЧет Дек 12, 2013 4:33 pm

Споко,нормално е !Отпускаш и натискаш пак копчето и си тръгва  Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyЧет Дек 12, 2013 4:48 pm

sdsds написа:
Споко,нормално е !Отпускаш и натискаш пак копчето и си тръгва  Rolling Eyes 
Колега натискай с голямата антена и ще останеш още по впечатлен от уреда  cheers 
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=23_61&products_id=181
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyЧет Дек 12, 2013 5:24 pm

pavli_q написа:
sdsds написа:
Споко,нормално е !Отпускаш и натискаш пак копчето и си тръгва  Rolling Eyes 
Колега натискай  с голямата антена и ще останеш още по впечатлен от уреда  cheers 
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=23_61&products_id=181
Колега не я обичам голямата антена. Много е дълбока и копая всякакви боклуци. Там където аз търся има хубави, но и много гадни сигнали и не излизам със нея.
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyЧет Дек 12, 2013 5:36 pm

За сега със СЕФ-ката извадих само 1 пръстен,но там беше чисто.Там където по принцип търся ми трябва добра дискриминация,а със сефката не е толкова добра и копая и железа това е гадното..
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyЧет Дек 12, 2013 6:29 pm

stan960 написа:
-Не че нещо ма АСЕ-то си е доста добро апаратче с доста прилична дискриминация за паричките си в тоя ценови клас..............................................
Че как няма да е добро то си е чиста гъдулка и то със дисплей и ДД сонда...
А представи си АТ-то как работи...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyЧет Дек 12, 2013 10:15 pm

pechkata написа:
stan960 написа:
-Не че нещо ма АСЕ-то си е доста добро апаратче с доста прилична дискриминация за паричките си в тоя ценови клас..............................................
Че как няма да е добро то си е чиста гъдулка и то със дисплей и ДД сонда...
А представи си АТ-то как работи...
Ха-хаааа,ша се сетите виеее Twisted Evil cheers Cool !!
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyПет Дек 13, 2013 3:43 pm

pechkata написа:
stan960 написа:
-Не че нещо ма АСЕ-то си е доста добро апаратче с доста прилична дискриминация за паричките си в тоя ценови клас..............................................
Че как няма да е добро то си е чиста гъдулка и то със дисплей и ДД сонда...
А представи си АТ-то как работи...
Колега какво точно се визира под името "гъдулка" ? Аз мисля че са тези българските детектори, но не съм сигурен.....
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyНед Фев 16, 2014 9:24 pm

Днес не можах да мръдна от вкъщи и направих клипче на бангията ми

https://www.youtube.com/watch?v=rPCUK4BmM6k


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyНед Фев 16, 2014 10:51 pm

sdsds написа:
Днес не можах да мръдна от вкъщи и направих клипче на бангията ми

https://www.youtube.com/watch?v=rPCUK4BmM6k

И според теб засича ли парата между двата гвоздея ? да беше махнал парата и да беше оставил само гвоздеите да видим какво щеше да се чуе...

Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyНед Фев 16, 2014 11:11 pm

Като махна 10 стотинки се получава един дълъг нисък звук(желязо)Не си хваля ефтиния апарат просто споделих клипа.Като искаш направи същия клип със скъпия си слухарски апарат и го сподели във форума  Very Happy 


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyНед Фев 16, 2014 11:15 pm

Няма проблеми,но като изляза на полето,че в къщи нестава..
Поздрави..
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyПон Фев 17, 2014 9:03 am

bakusho написа:
stan960 написа:
-Евро АСЕ-то си е доста добро за паричките -Имах го за два три месеца и съм доволен,перфектна дискриминация -Продадох го щото го купих втора ръка от некъв Хасковски боклук дето после кат му стана нещо даже ми каза по телефона че нещо са бъркам и той не са занимавал с такива работи, ония пък продавалници ма въртяха цел месец докато го упраят та за тва ми писна и го мирясах. Smile
 Каква му е била повредата, колега?
-Нещо имаше проблеми със софтуера и понеже беше още в гаранция но тогава чаках цял месец да докарат нова платка от Щатите и да го управят.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyПон Фев 17, 2014 11:48 am

sdsds написа:
Като махна 10 стотинки  се получава един дълъг нисък звук(желязо)Не си хваля ефтиния апарат просто споделих клипа.Като искаш направи същия клип със скъпия си слухарски апарат и го сподели във форума  Very Happy 

Колега напълно те подкрепям за тази си цена машината е супер  super21 
А като ти се излиза чукни един телефон и ще потъркаме заедно .
А ако иска и Mladencho може да дойде и вечерта ще си броите сигналите на плажа  Cool


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Изумен от дълбочината на евро ейс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изумен от дълбочината на евро ейс   Изумен от дълбочината на евро ейс EmptyСря Фев 19, 2014 5:35 pm


Ето го и обещаното клипче,извинявам се за слабият звук и качеството,но е снимано с камерата на мобилен телефон.
Видео : https://www.youtube.com/watch?v=FbavLU2SA-8&feature=youtu.be

Сондата е 27 см,но пак се справи Френската тояга.
Понеже нямах големи гвоздеи,тези на клипа са по 5 см съединени плътно за да направят 10 см.
Монетата е 10 стотинки от 1999г. състав: (мед, цинк и никел) за мен е труден цветен сигнал. Ако примерно монетата е със същият диаметър 18мм и е сребърна теста ще е много по лесен,но с тази сплав малко машини се справят.

Теста е направен върху парче плат за да се виждат сигналите,плата бе затиснат с две буци пръст,понеже вятъра беше много силен на моменти и го обръщаше.
Държа да подчертая,че на мястото на теста беше много замърсено и неможах да намеря идеално чисто място,но апарата и така се справи добре.


Върнете се в началото Go down
 
Изумен от дълбочината на евро ейс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Купувам Меладинка
» тунинговам(подобрявам дълбочината) на фишери и др.
» СЕФ 38х30 за Гарет 150/250/350 Евро ейс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: