Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab Майнлаб Spectrum Coil VANQUISH Simplex Fisher wave TEKNETICS miladinka nokta tesoro mask kupuvam голден lorenz врътка нишани пират deus nexus GOLD грунда маск 5000 prodavam
 

 Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?

Go down 
+12
FELIX
Mladencho
бобо
jordan_nenov
KASPAR-AN-BVLGA
miroslav
rahan
van_helsing
ivanasen
sdsds
pavli_q
bakusho
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 10:32 pm

Gandalf написа:
ivanasen написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:
Привет на всички колеги!
Драги,колеги,колкото и на някои от вас да не им се вярва казаното от Йордан Ненов относно възможностите на Фишер Ф2 окомплектован с по-голяма сонда...ще ви заявя най-отговорно,че за съжаление сте в много голяма грешка...тотална при това. Йордан Ненов говори истината,вярвам му напълно,защото и аз като притежател на Ф2 се убедих в неподозираните му възможности на апарат в неговият клас и пак повтарям-окомплектован с по голяма сонда.Тук ще ви представя един пробен тест(въздушен) на Ф2 с сонда 13"Ultimat DD "DETECH",които публикувах преди не много време на друго место.
Въздушен тест,настройки:sensitivity:5(maximum);режим:all metals
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1ст-1974г,бронз,тегло-1гр,диаметър-15мм: стабилна детекция-20 см,колеблива детекция-22см
2ст-1974г.,бронз,тегло-2гр.,диаметър-18мм: стабилна детекция-24 см,колеблива детекция-26см
5ст-1974г. ,бронз,тегло-3гр.,диаметър-22мм, стабилна детекция-27см, колеблива детекция-30см
50ст-1912г.,сребро 835/1000,тегло-2,5гр.,диаметър-18мм, стабилна детекция-25, колеблива детекция-27см
20лв-1930г.,сребро 500/1000,тегло-4гр.,диаметър-21мм, стабилна детекция-28см,колеблива детекция-31см
10ст-1881г.,бронз,тегло-10гр.,диаметър-30мм, стабилна детекция-35см, колеблива детекция-38см.
1лев-2002г.,мед/никел,тегло-7гр.,диаметър-24,5мм, стабилна детекция-30см,колеблива детекция-33см.
Искам предварително да уточня,че под стабилна детекция разбирайте бавен мах пред сондата и ЧИСТ,ЯСЕН и Силен сигнал,който ще го чуят и глухите и при който чуваемостта му на тази дълбочина при нормална почва е 99,5%% гарантирана.
Относно Sens-а,не знам защо често се говори за намален сенс-ами в този случей той скопява всяка една машина.При Ф2 с 13" сонда сенса ми е на максимум и интересното е,че апаратът се държи по-спокойно отколкото със стандартната 8'' сонда???!!!! Не знам защо е така?!?
Поздрави и успехи на всички!!!


Колега благодаря , Ти за изчерпателната информация. Доста труд си положил за да ги публикуваш тези данни! За което благодаря!  Но за кого !? Да хвърляш прах в очите на слепите? Единствено НИЕ притежателите на марката фишер знаем , какво може изпитаната марка!  Very Happy 



    Доста труд? Като знам кви хора има тук, показваш им факти и те пак не вярват. На бялото черно казват, ся очакваме отзвук и разни оплюващи Фишера клипчета!!! Very Happy 
1 ст-1974 -20-22см .тва с 33 см сонда!въздушен тест.!....нещо не ви разбирам.Тези параметри трябваше да докажат,че ще хване акче на 22 см в земята с нелката ли??!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 10:42 pm

бобо написа:
Gandalf написа:
ivanasen написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:
Привет на всички колеги!
Драги,колеги,колкото и на някои от вас да не им се вярва казаното от Йордан Ненов относно възможностите на Фишер Ф2 окомплектован с по-голяма сонда...ще ви заявя най-отговорно,че за съжаление сте в много голяма грешка...тотална при това. Йордан Ненов говори истината,вярвам му напълно,защото и аз като притежател на Ф2 се убедих в неподозираните му възможности на апарат в неговият клас и пак повтарям-окомплектован с по голяма сонда.Тук ще ви представя един пробен тест(въздушен) на Ф2 с сонда 13"Ultimat DD "DETECH",които публикувах преди не много време на друго место.
Въздушен тест,настройки:sensitivity:5(maximum);режим:all metals
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1ст-1974г,бронз,тегло-1гр,диаметър-15мм: стабилна детекция-20 см,колеблива детекция-22см
2ст-1974г.,бронз,тегло-2гр.,диаметър-18мм: стабилна детекция-24 см,колеблива детекция-26см
5ст-1974г. ,бронз,тегло-3гр.,диаметър-22мм, стабилна детекция-27см, колеблива детекция-30см
50ст-1912г.,сребро 835/1000,тегло-2,5гр.,диаметър-18мм, стабилна детекция-25, колеблива детекция-27см
20лв-1930г.,сребро 500/1000,тегло-4гр.,диаметър-21мм, стабилна детекция-28см,колеблива детекция-31см
10ст-1881г.,бронз,тегло-10гр.,диаметър-30мм, стабилна детекция-35см, колеблива детекция-38см.
1лев-2002г.,мед/никел,тегло-7гр.,диаметър-24,5мм, стабилна детекция-30см,колеблива детекция-33см.
Искам предварително да уточня,че под стабилна детекция разбирайте бавен мах пред сондата и ЧИСТ,ЯСЕН и Силен сигнал,който ще го чуят и глухите и при който чуваемостта му на тази дълбочина при нормална почва е 99,5%% гарантирана.
Относно Sens-а,не знам защо често се говори за намален сенс-ами в този случей той скопява всяка една машина.При Ф2 с 13" сонда сенса ми е на максимум и интересното е,че апаратът се държи по-спокойно отколкото със стандартната 8'' сонда???!!!! Не знам защо е така?!?
Поздрави и успехи на всички!!!


Колега благодаря , Ти за изчерпателната информация. Доста труд си положил за да ги публикуваш тези данни! За което благодаря!  Но за кого !? Да хвърляш прах в очите на слепите? Единствено НИЕ притежателите на марката фишер знаем , какво може изпитаната марка!  Very Happy 



    Доста труд? Като знам кви хора има тук, показваш им факти и те пак не вярват. На бялото черно казват, ся очакваме отзвук и разни оплюващи Фишера клипчета!!! Very Happy 
1 ст-1974 -20-22см .тва с 33 см сонда!въздушен тест.!....нещо не ви разбирам.Тези параметри трябваше да докажат,че ще хване акче на 22 см в земята с нелката ли??!!!



Образно казано! След като Ненов ви каза че е виждал какво прави Ф2-ката, какво толкова има за спорене! Smile 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 10:51 pm

Вие се базикате обаче.... Тези монети почват от 0,2 грама и стигат до 0,7,максимум до 1 грам,но последните са рядко.

Хората с опит знаят,че тази малка монетка няма как да я засечеш на 22-3 см. и то на ход,но тези които нямат опит може и да повярват....
Не заблуждавайте хората така.

Нищо лошо няма в това да си харесвате Фишерите,всеки си има любима марка,но не ги изкарвайте най-най. Щото ако беше така както твърдите (за това с акчето) нямаше да ряботят хората с GP-та,а със Ф2 или с който и да е фишер.
Стига с това "моето е най хубаво и от него по хубаво няма"
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 10:57 pm

До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy


Последната промяна е направена от pavli_q на Нед Дек 15, 2013 11:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:03 pm

pavli_q написа:
Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy 


Спи спокойно ! Всичко е наред!  Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:24 pm

pavli_q написа:
До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy
 Razz Razz Very Happy Аз там дет работя не вярвам тоз Фишер да тръгне въобще. Laughing Всъщност сега погледнах-той въобще няма грнд баланс-значи със сигурност няма да тръгне извинявай 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:30 pm

бобо написа:
pavli_q написа:
До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy
 Razz Razz Very Happy Аз там дет работя не вярвам тоз Фишер да тръгне въобще. Laughing Всъщност сега погледнах-той въобще няма грнд баланс-значи със сигурност няма да тръгне извинявай 
Да при теб няма там са тежки почвите аз се чудя твоите как работят  Laughing 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:32 pm

бобо написа:
pavli_q написа:
До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy
 Razz Razz Very Happy Аз там дет работя не вярвам тоз Фишер да тръгне въобще. Laughing Всъщност сега погледнах-той въобще няма грнд баланс-значи със сигурност няма да тръгне извинявай 


Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:35 pm

ivanasen написа:



Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?

Опа, не закачайте на Ванката Фишера. С жена му майтап може, но не и с Фишера му cheers
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:38 pm

pavli_q написа:
бобо написа:
pavli_q написа:
До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy
 Razz Razz Very Happy Аз там дет работя не вярвам тоз Фишер да тръгне въобще. Laughing Всъщност сега погледнах-той въобще няма грнд баланс-значи със сигурност няма да тръгне извинявай 
Да при теб няма там са тежки почвите  аз се чудя твоите как работят  Laughing 
Трудно,ма поне знам ,че и на тез преди мен им е било трудно и се нещо са изтървали,та този стимул компенсира. Laughing Кажи нещо за голд бъга-как е на орудено и като монетар?
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:38 pm

ivanasen написа:
бобо написа:
pavli_q написа:
До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy
 Razz Razz Very Happy Аз там дет работя не вярвам тоз Фишер да тръгне въобще. Laughing Всъщност сега погледнах-той въобще няма грнд баланс-значи със сигурност няма да тръгне извинявай 


Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?
Колега ако районът вие като този в Крайморие на два събора ходя там ама имате много тежки почви ужас
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:40 pm

bobi31 написа:
ivanasen написа:



Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?

Опа, не закачайте на Ванката Фишера. С жена му майтап може, но не и с Фишера му cheers
Не приятелю с мен майтап може , но не с жена ми! Аз съм македонец и не признавам майтапи с жена ми! С мен може ,но не и с нея!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:42 pm

ivanasen написа:
бобо написа:
pavli_q написа:
До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy
 Razz Razz Very Happy Аз там дет работя не вярвам тоз Фишер да тръгне въобще. Laughing Всъщност сега погледнах-той въобще няма грнд баланс-значи със сигурност няма да тръгне извинявай 


Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?
Ша тръгне Razz Razz Razz У некоя долчина най вероятно Razz Very Happy .
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:43 pm

бобо написа:
pavli_q написа:
бобо написа:
pavli_q написа:
До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy
 Razz Razz Very Happy Аз там дет работя не вярвам тоз Фишер да тръгне въобще. Laughing Всъщност сега погледнах-той въобще няма грнд баланс-значи със сигурност няма да тръгне извинявай 
Да при теб няма там са тежки почвите  аз се чудя твоите как работят  Laughing 
Трудно,ма поне знам ,че и на тез преди мен им е било трудно и се нещо са изтървали,та този стимул компенсира. Laughing Кажи нещо за голд бъга-как е на орудено и като монетар?
Всички казват че била плитка машина но не е така със СЕФ 30x38 си е супер и е доста бърз уред но при нас са леки почвите във Варненско
На тежки почви не знам как ще е
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:45 pm

pavli_q написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
pavli_q написа:
До бобо

Колега като не им вярваш на колегите  вземи си направи един подарък за Коледа  santa коледа  и ще дадеш достоверна информация след това

Щото аз ако бях на твоето място и знам че апарата които използвам  не може да достигне тези резултати на някакъв си фишер Ф2  няма да мога да спя  Very Happy Laughing Very Happy
 Razz Razz Very Happy Аз там дет работя не вярвам тоз Фишер да тръгне въобще. Laughing Всъщност сега погледнах-той въобще няма грнд баланс-значи със сигурност няма да тръгне извинявай 


Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?
Колега ако районът вие като този в Крайморие на два събора ходя там ама имате  много тежки почви ужас
Ехе,ми то и аз се разметвах там с мойто Гаретче Laughing Laughing Надолу е още по гадно стена LaughingДогодина живот и здраве доведи и голд бъга да го пробваме Cool 


Последната промяна е направена от бобо на Нед Дек 15, 2013 11:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:46 pm

ivanasen написа:
bobi31 написа:
ivanasen написа:



Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?

Опа, не закачайте на Ванката Фишера. С жена му майтап може, но не и с Фишера му cheers
 Не приятелю с мен майтап може , но не с жена ми! Аз съм македонец и не  признавам майтапи с жена ми! С мен може ,но не и с нея!

Неко тогава те попитам хипотетично за кое мислиш повече- Фишера или жената? Cool 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:52 pm

bobi31 написа:
ivanasen написа:
bobi31 написа:
ivanasen написа:



Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?

Опа, не закачайте на Ванката Фишера. С жена му майтап може, но не и с Фишера му cheers
 Не приятелю с мен майтап може , но не с жена ми! Аз съм македонец и не  признавам майтапи с жена ми! С мен може ,но не и с нея!

Неко тогава те попитам хипотетично за кое мислиш повече- Фишера или жената? Cool 


Разбира си с мен!А ти би ли търпял майтап с жена ти?
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:57 pm

Ванка, да не си почерпен или много бързаш и нещо не четеш внимателно и не отговаряш коректно, което е нарушение на регламента и си е чиста дисквалификация Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyНед Дек 15, 2013 11:58 pm

ivanasen написа:
bobi31 написа:
ivanasen написа:



Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?

Опа, не закачайте на Ванката Фишера. С жена му майтап може, но не и с Фишера му cheers
 Не приятелю с мен майтап може , но не с жена ми! Аз съм македонец и не  признавам майтапи с жена ми! С мен може ,но не и с нея!
Требе си довършим с тебе дискусията за Македония.Много ми е интересно какво мисли по въпроса един македонец като теб.!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyПон Дек 16, 2013 12:00 am

bobi31 написа:
Ванка, да не си почерпен или много бързаш и нещо не четеш внимателно и не отговаряш коректно, което е нарушение на регламента и си е чиста дисквалификация Very Happy Very Happy 

Не чист съм ! Като сълза !  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyПон Дек 16, 2013 12:03 am

ivanasen написа:

Требе си довършим с тебе дискусията за Македония.Много ми е интересно какво мисли по въпроса един македонец като теб.!

Какво мисля за тебе или за жена ти? Не разбрах???
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyПон Дек 16, 2013 12:05 am

бобо написа:
ivanasen написа:
bobi31 написа:
ivanasen написа:



Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?

Опа, не закачайте на Ванката Фишера. С жена му майтап може, но не и с Фишера му cheers
 Не приятелю с мен майтап може , но не с жена ми! Аз съм македонец и не  признавам майтапи с жена ми! С мен може ,но не и с нея!
Требе си довършим с тебе дискусията за Македония.Много ми е интересно какво мисли по въпроса един македонец като теб.!

Като вземеш да вадиш стотинки и на тях да пише еди какво си тогава мисля , че ще промениш мнението си!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyПон Дек 16, 2013 12:11 am

ivanasen написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
bobi31 написа:
ivanasen написа:



Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?

Опа, не закачайте на Ванката Фишера. С жена му майтап може, но не и с Фишера му cheers
 Не приятелю с мен майтап може , но не с жена ми! Аз съм македонец и не  признавам майтапи с жена ми! С мен може ,но не и с нея!
Требе си довършим с тебе дискусията за Македония.Много ми е интересно какво мисли по въпроса един македонец като теб.!

Като вземеш да вадиш стотинки и на тях  да пише еди какво си тогава мисля , че ще промениш мнението си!
Дай у другата тема,че и тя не е точната,ма тука хептен!Ма и по конкретно,де-така само пускаш недомлъвки.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyПон Дек 16, 2013 12:25 am

бобо написа:

Требе си довършим с тебе дискусията за Македония.Много ми е интересно какво мисли по въпроса един македонец като теб.!
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?   Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150? - Page 3 EmptyВто Дек 17, 2013 9:40 pm

бобо написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
bobi31 написа:
ivanasen написа:



Колега недей да ръсиш глупости! Със сигурност ще тръгне!Ама ти ще тръгнеш ли незнам !?

Опа, не закачайте на Ванката Фишера. С жена му майтап може, но не и с Фишера му cheers
 Не приятелю с мен майтап може , но не с жена ми! Аз съм македонец и не  признавам майтапи с жена ми! С мен може ,но не и с нея!
Требе си довършим с тебе дискусията за Македония.Много ми е интересно какво мисли по въпроса един македонец като теб.!

Като вземеш да вадиш стотинки и на тях  да пише еди какво си тогава мисля , че ще промениш мнението си!
Дай у другата тема,че и тя не е точната,ма тука хептен!Ма и по конкретно,де-така само пускаш недомлъвки.


Ей колега македонците са инатливи кучета , като нас шопите ! М си е чист българин и то от Своге! Сполай ти.  падре 
Върнете се в началото Go down
 
Фишер Ф2 или Гарет АСЕ 150?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» купувам гарет ас 250 или фишер 2
» БГ.апарати срещу фабрични извесни фирми- тесоро,уайтс,гарет,майнлаб,фишер
» гарет ат про

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: