Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
SIMPLEX ПРОМО 2020

MDETECTORS.BG

34 XP MDETECTORS
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
mask маск Coil kupuvam нишани Майнлаб nexus tesoro wave голден Fisher врътка tejon Spectrum lorenz продавам Simplex металотърсач TEKNETICS deus golden miladinka пират GOLD prodavam грунда

Продавам Оригинална раница на Гарет

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs

Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Оригинална раница на Гарет   Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 9:56 pm

бобо написа:
rahan написа:
FELIX написа:
бобо написа:
Rinobs написа:
да добра е но наистина полицаитепознават марката Гаррет Smile
Еми ии....как иначе,ко беше Фишер ,можеше и да не та забележат,....ма с Гарет :yes: :yes: :yes: музика метъл Cool ,...няма как Razz Razz Razz Cool Very Happy Cool падре Сполай ти! Very Happy
Сега колега си отвори една бира,вземи си пуканки и се подготви за кръстосан(фишерски) огън  :Tir:   Cool 

Една поговорка представена с други думи   "От гарето по-убаво нема и по набиващо се на очи" Сполай ти!  падре   Cool  на двамата аз поста.
 Embarassed Very Happy Металотърсача ми е Гарет,турбото на Жипа е Гарет,та сериозно се замислям за тая раница,та вместо да лалате,ко ша я купува някой да я зима ,докат не съм се начудил ясс Very Happy 

само споделяме колега раницата е мн яка
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Оригинална раница на Гарет   Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 9:57 pm

бобо написа:
rahan написа:
FELIX написа:
бобо написа:
Rinobs написа:
да добра е но наистина полицаитепознават марката Гаррет Smile
Еми ии....как иначе,ко беше Фишер ,можеше и да не та забележат,....ма с Гарет :yes: :yes: :yes: музика метъл Cool ,...няма как Razz Razz Razz Cool Very Happy Cool падре Сполай ти! Very Happy
Сега колега си отвори една бира,вземи си пуканки и се подготви за кръстосан(фишерски) огън  :Tir:   Cool 

Една поговорка представена с други думи   "От гарето по-убаво нема и по набиващо се на очи" Сполай ти!  падре   Cool  на двамата аз поста.
 Embarassed Very Happy Металотърсача ми е Гарет,турбото на Жипа е Гарет,та сериозно се замислям за тая раница,та вместо да лалате,ко ша я купува някой да я зима ,докат не съм се начудил ясс Very Happy 

Айде бобо! Помогни му на човека с малко кинти! Идват празници . Знаеш. Спалай ти ! И амин дай боже сделката да стане.  падре 

Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Оригинална раница на Гарет   Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 12:03 am

И сега ако влезне някой в темата,дали ще разбере кво продавам според вас ?
Май сте само за класацията.
OFROAD
Про-Консул
Про-Консул
OFROAD

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Оригинална раница на Гарет   Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 12:31 am

Podlecii.avg написа:
Mladencho написа:
И като разберат,че в раницата има МД какво от това ? аз да не отивам да крада или да обивам някой ? аз отивам да си практикувам хобито,което мисля,че не е престъпление....
и аз също мисля че не сме престъпници!!!!!

Защо аз кат хода в еконта и си правя пратка, и пиша металдетектор!!!! Да земете малко да се пооотърсите от сламата, сулйо и пульо, ала бала, еи, то не всеки се слушка бре! Па не е лошо човек да се мисли за все!
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Оригинална раница на Гарет   Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 10:04 am

Раницата все още се продава,ако успее някой да я види де на 1ва страница ..
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам Оригинална раница на Гарет   Продавам Оригинална раница на Гарет - Page 2 EmptyЧет Дек 26, 2013 11:03 pm

продадена

Продавам Оригинална раница на Гарет
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: