Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Relax Detectors

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyВто Дек 17, 2013 1:58 am

някои знае ли този апарат на какво честота работи и дали е съвместим с някои соните на маската
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyВто Дек 17, 2013 2:22 pm

adventurer написа:
някои знае ли този апарат на какво честота работи и дали е съвместим с някои соните на маската
Стандартно мисля 4е работи на 7khz,но не мисля 4е ще е проблем да ти го направят да работи на каквато искаш 4естота.Ина4е ме съмнява 4е ще е съвместим със сондите на Маските  Cool 
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyВто Дек 17, 2013 9:49 pm

adventurer написа:

Да не е на мохарем бре? чух , че прави и нови вече на по-висока честота от 10 кНz . Доста ги хвалят. Сполай ти!  падре 

Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyВто Дек 17, 2013 11:19 pm

rahan написа:
adventurer написа:

Да не е на мохарем бре? чух , че прави и нови вече на по-висока честота от 10 кНz . Доста ги хвалят. Сполай ти!  падре 
да за мохаремка става въпрос от тия новите релакса
atina
Про-Консул
Про-Консул

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyВто Дек 17, 2013 11:35 pm

Същите са като на миладинките.
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyВто Дек 17, 2013 11:39 pm

atina написа:
Същите са като на миладинките.
е нали той му е даскала (Миладин)
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyСря Дек 18, 2013 11:03 am

Няма ли снимка на новата Мохаремка бе да я видим и ние сиромасите! Smile 
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyСря Дек 18, 2013 1:03 pm

Gandalf написа:

има снимки в интернет много напиши Relax Detectors и ще ги видиш какво представляват
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyСря Дек 18, 2013 1:09 pm

Някъде из форумите имаше клип на Релакса,но да си призная старата версия с три коп4ета по ми допада-спокойна и с добра дискрим. за бълг апарат.На Мохарем когато му дойде музата прави добри машинки които работят по4ти навсякъде.
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyСря Дек 18, 2013 5:53 pm

Ето тук има нещо по темата http://www.metaldetecting.bg/index.php?option=com_kunena&view=category&catid=82&Itemid=126&lang=bg  Cool Ама като цяло старата версия по ми допада нищо 4е не е от най бързите машини
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyСря Дек 18, 2013 5:57 pm

adventurer написа:
Gandalf написа:

има снимки в интернет много напиши Relax Detectors и ще ги видиш какво представляват

Мохареме , много хубав детектор си направил. Доста е добра . Особено ми хареса , оня вееш звук на дълбоките предмети. Браво ! Евала! Сполай ти!  падре 

Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyСря Дек 18, 2013 10:23 pm

adventurer написа:
Gandalf написа:

Да видях го! Аз пък първо да не проверя в нета ама да питам. Мерси все пак! Smile 
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan

Relax Detectors Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Relax Detectors   Relax Detectors EmptyЧет Дек 19, 2013 12:05 am

Gandalf написа:
adventurer написа:
Gandalf написа:

Да видях го! Аз пък първо да не проверя в нета ама да питам. Мерси все пак! Smile 

Истината е че Мохарем е един млад човек , който тепърва се развива и според мен ще просперира. Сполай ти!  падре 

Relax Detectors
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся металдетектор Relax(мохаремка)2в1,GM Zero
» MANTA metal detectors
» Подводен металотърсач Makro KRUZER 2018

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: