Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
tesoro Fisher голден Coil маск white врътка wave Майнлаб miladinka VANQUISH deus tejon грунда GOLD nexus пират нишани Simplex kupuvam Spectrum TEKNETICS lorenz нишан mask prodavam

дистанционен локатор gravitator

Go down 
+5
rahan
lomidol
Dim4o
FELIX
gravitatorusa
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dim4o
Новобранец
Новобранец
Dim4o

дистанционен локатор gravitator - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 7:02 pm

kronos555 написа:
На какъв принцип работи този уред, аз съм заинтересован, дано само не е като електроскопа че... В геотеч-а не можах да намеря информация
Фирмата която ги произвежда е Electroscope cheers Това им е най-новия модел super21 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 7:58 pm

Dim4o написа:
kronos555 написа:
На какъв принцип работи този уред, аз съм заинтересован, дано само не е като електроскопа че... В геотеч-а не можах да намеря информация
Фирмата която ги произвежда е Electroscope cheers Това им е най-новия модел super21 
Зна4и това се явява като конкуренция на ОКМ Бионик,не знам защо но тия дистанционни локатори хи4 не ми вдъхват доверие.
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 12:12 am

Ясно, един вид се явява новия модел на това: http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/escope301/index.dat  Shocked
като прочетох репорта направо ми настръхна косата, та в него няма дори платка и части за повече от 5лв.
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: дистанционен локатор gravitator   дистанционен локатор gravitator - Page 2 EmptyПет Дек 20, 2013 8:28 pm

kronos555 написа:
Ясно, един вид се явява новия модел на това: http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/common/index.pl?page=lrl&file=reports/escope301/index.dat  Shocked
като прочетох репорта направо ми настръхна косата, та в него няма дори платка и части за повече от 5лв.
Ден година храни мами.ата им мръсна,ама те хората са казали 4е дървото е за всеки и хи4 не им дреме.Хубаво направи колега 4е го истипоса тоя дрегел,та хората да си правят сметката  Cool 

дистанционен локатор gravitator
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: